Červen 2009

ZM - 2. kapitola

21. června 2009 v 15:20 | Katk@ |  Záhadné městečko
V téhle kapitole se už seznámíte s ostatními. Je dlouhá, protože jsem neměla možnost to useknout dřív. V sešitě už mám napsáno 63 stránek, takže se nemusíte obávat, že to přestanu psát, protože nebudu vědět, jak dál.
No nic, už vás nebudu zdržovat.
Záhadné městečko - 1. kapitola

7. června 2009 v 20:48 | KaThea |  Záhadné městečko
Po roce jsem se rozhodla přepsat starší verzi ZM do lepší. U některých kapitol, kde se něco hodně změní, budu nechávat starší verze, abyste mohli porovnat, jak jsem se zlepšila.

Novější verze


Začátek téhle kapitoly je úplně jiný, než když jsem to psala před rokem, ale do té druhé časti, jsem jen přidala pár vět a změnila nějaké detaily... Báru jsem přesadila do jiné lavice, Romaně jsem přebarvila vlasy a taky jsem přejmenovala jejich třídní, ale to bude až v příští kapitole...

Obrázky k povídce ZM

6. června 2009 v 15:18 | Katk@ |  Kresby a náčrtky
Takže, jak jste se mohli dozvědět v předchozím článku, jsem začla psát novou povídku. Ale rozhodla jsem se, že než ji sem dám, dám sem nejdřív obrázky hlavních hrdinů. Nakreslila jsem to dřív, než jsem začala psát, takže jsem potom tři z nich překreslovala znova, protože neodpovídali mým představám.
Budu tam psát, jaké mají vlasy a oči, protože je to nebarevné, jen tužkou.
Všichni jsou přibližně stejně staří - 13-14 let.


Vlasy: blond
Oči: modrozelené
Hlavní hrdinka, která to vypráví.
Vůbec se mi nepovedla, nakreslím ji znovu.

Vlasy: černé
Oči: tmavě modré
Karinin nevlastní bratr.

Ostatní jsou jejich spolužáci. (celý článek)

Proč dlouho nepíšu...

3. června 2009 v 15:11 | Katk@ |  Píšu vám...
To vůbec není pravda, že nepíšu, píšu novou povídku, už mám 20 stran, ale zatím jsem ji sem nedala, protože jsem chtěla mít jistotu, že se mi nestane, že napíšu dvě kapitoly a pak nebudu vědět, jak dál. Už jsem začala psát pět nových povídek, které jsem nakonec nezveřejnila, ale do jedné z nich občas dopíšu nějaký kousek, takže se jí možná dočkáte. Mám vlastně napsanou ještě jednu kapitolu Džungle, ale nechce se mi to psát do počítače, nemám na to čas, trvá to strašně dlouho.
Ale chtěla bych se s vámi poradit o té nové povídce. Původně jsem měla v úmyslu dát hlavním hrdinům speciální schopnosti, ale teď se bojím, že by se to tím mohlo zkazit. Zatím je ještě příběh ve fázi, kdy to můžu změnit. A nebo mě taky napadlo, že by se v tom městě vyskytovaly nějaké paranormární jevy. A nebo by měla schopnosti jen část z hlavních hrdinů (bude jich přibližně šest). A nebo všechno dohromady - tedy že by měla speciální schopnosti jen část hlavních hrdinů a ve městě by byly nějaké paranormální jevy. Jo, to se mi zná nejlepší. Co si myslíte vy? Co byste nejradši?