Srpen 2009

Nebe 01

30. srpna 2009 v 14:03 | Katk@ |  Fotografuji
Promiňte, že to sem dávám tak pozdě, ale trvalo dlouho, než jsem to upravila a nebavilo mě to, taky jsem se někdy nemohla dostat na počítač a nebo jsem na to neměla náladu.

Pokud nemáte chuť číst mé komentáře, můžete si fotky pouze prohlédnout v galerii.
Nebyla taková tma, jak to vypadá na tom obrázku, to je tím, že se ten foťák zaostřil na to světlo.

Upravená verze.

Výřez...

Našla jsem si nového koníčka... fotografování!

30. srpna 2009 v 0:29 | Katk@ |  Fotografuji
Dneska... aha, už ja 0:02, takže včera xD... nás (mě a ségru) mamka vyhnala z domu, ať se jdeme projet na bruslích. Cestou jsem viděla tak krásné scénky, že jsem dostala chuť se tam vrátit a vyfotit to. Dojela jsem domů, a přestože mě bolely nohy, vzala jsem foťák a doufala, že mi vydrží baterky. Slunce už se pomalu klonilo k západu a to byl ten nejlepší čas na focení (když nepočítám to, jak se pak slunce ještě snížilo a obloha začínala oranžovět. Byl to nejlepší čas proto, že slunce ještě nezačalo zapadat, ale za chvíli mělo začít.) Udělala jsem mnohem víc fotek, než jsem měla v pánu a proto je rozdělím do několika článků. Budou to pravděpodobně Nebe, Pole a Zapadající slunce. Ale nezaručuji, že vám ty fotky budou připadat zajímavé. Možná až jejich upravené verze, některé upravuju. Zatím upravuji Nebe. Ty fotky vypadají vyfocené hůř než ve skutečnosti, takže aspoň malou úpravu potřebují.
Ale teď už je nejvyšší čas jít spát, brzy začnu vstávat do školy, tak si musím zvykat. :(

Abyste neřekli, tak vám přiložím jeden malý upravený obrázek Nebe. Není na něm jen nebe, ale já ho řadím do kategorie Nebe, protože právě to nebe je na něm nejdůležitější.
Doufám, že vám to přijde aspoň trochu zajímavé...
(Sakra, ta fotka je moc velká a nevejde se do stránky. Ale já všechny fotky zmenšovala asi do téhle velikosti, budu je muset zmenšit ještě trochu.)


Laura

28. srpna 2009 v 14:29 | Katk@ |  Počítačově kreslené obrázky
Tak jsem se pokusila nakreslit i celého člověka. Zezačátku to vypadalo jednoduše, ale jednoduché to vůbec nebylo. Trvalo mi to hodně dlouho, aspoň dvě hodiny a stejně to není tak hezké, jak bych chtěla. Kdybych to kreslila ručně, bylo by to nejen mnohem rychlejší, ale prevděpodobně i hezčí, ale tím, jak bych to vyfotila, by se kvalita hodně zhoršila, takže je to možná lepší tekhle. Laura samozřejmě jako vždy není nikdo, žádná postava z povídky ani nikdo jiný, já si ji jen zase pojmenovala, protože ji možná budu kreslit ještě někdy. Jestli to chcete zvětšit,podívejte se do galerie, nebo klikněte sem.


Moje obrázky - rozcestník

27. srpna 2009 v 19:45 | KaThea |  Moje kresby

Ilustrace ke Kopii - zde naleznete nejlepší obrázky, ostatní obrázky jsou staré. Poslední dobou nekreslím žádné jiné postavy než postavy z Kopie.

KOMIXY
Žánr: fantasy
Hlavní postavy: Martin, Laney, Cassidy, Sindy, Richard, Leah
Počet stran: 3
Stav: nekreslím

---

Trojčata v akci
- jen jeden díl, dál jsem pokračovala povídkou.
Je to hodně staré, takhle už dávno nekreslím. :D

ZM - 4. kapitola

27. srpna 2009 v 17:06 | Katk@ |  Záhadné městečko
Tak tady je další kapitola. Chtěla jsem ji sem dát už dřív, ale byla jsem pár dní u babičky (ta nem,á internet) a u taťky (ten má internet, ale já si zapomněla flashku).
A mimochodem chystám se na menší rekontrukci menu, ale nevím, kdy se k tomu dokopu.

Oko

20. srpna 2009 v 19:57 | Katk@ |  Kresby a náčrtky
Kresleno podle televize. To znamená, že jsem mobilem vyfotila vhodný moment v televizi a pak to nakreslila. V té televizi nebylo jen oko, ale já si vyfotila detail toho oka.


Vypadá jinak než jeho předloha. :(

Náš kocour Čert

20. srpna 2009 v 19:39 | Katk@ |  Kresby a náčrtky
Pokusila jsem se nakreslit našeho koura Čerta podle živé předlohy. Nebylo to tak snadné, protože mi během kreslení několikrát změnil polohu.

On má oko, jenže zavřené, takže nejde vidět! :D A ta boule vzadu, to je ocas. :D


On se vlastně ve skutečnosti nejmenuje Čert, ale Quickstep Hairy Huddle (Pochodový krok Chlupatá Koule xD). Totiž Hairy Huddle je jméno chovatelské stanice sibiřských koček a Quickstep se jmenuje proto, že se narodil ve vrhu Q. Všechny kočky na chovatelských stanicách obvykle dostávají jména podle vrhu. Na Q se jim musely opravdu špatně vymýšlet jména. xD Vím, že jeden Čertův bratr se jmenuje Quincy. Ale už od narození mu říkali Čert a to ani nevěděli, že mu tak chceme říkat i my.

P.S.: Víte, jak je těžké nakreslit bílé vousy na černém pozadí?

Pokus...

11. srpna 2009 v 13:52 | Katk@ |  Počítačově kreslené obrázky

Tohle byl jakýsi pokus nakreslit ve PhotoFiltru obrázek, který by se mi aspoň trochu podobal.

Najděte jeden rozdíl... :)
Poté, co jsem ten dolní obrázek dala na blog, jsem se na něj dívala a měla jsem pocit, že mu něco chybí... :) Tak jsem to v PhotoFiltru spravila.

Ale to ještě není konečná verze.
Pak jsem si všimla ještě jedné chybějící věci. A také jsem si uvědomila, že jsem se kreslila tak, jak se vidím v zrcadle, tak jsem ten obrázek jen stranově převrátila.
Opravdu mám na jedné straně obličeje víc pih...


No, dalo by se říct, že se mi aspoň trochu podobá. :)

P.S.: Proč mám najednou chuť zvýrazňovat text, psát kurzívou, zarovnávat na střed a prostě se takhle snažit dělat text zajímavější? To jsem nikdy nedělala! Jestli to tak bude pokračovat, tak za chvíli začnu dokonce psát barevně! (nevím, jestli se to dobře nebo špatně, ale psaní barevně mi přijde takové... moc... kýčovité, nebo tak něco, já nevím. Je to hezké, když to člověk používá přiměřeně, ale když to přehání, tak mě to odpuzuje...)

Ginny

2. srpna 2009 v 15:34 | Katk@ |  Barevné kresby
Ginny není nikdo, já si ji zase jen tak pojmenovala. :)

Opět prosím omluvte nekvalitu...