Říjen 2009

Vybarvila jsem lineart

29. října 2009 v 11:55 | Katk@ |  Počítačově kreslené obrázky
Neb jsem se o to aspoň pokusla. Našla jsem si na DA nějaký lineart a pokusila jsem se ho vybarvit. Nikdy dřív jsem nic takového nezkoušela, když nepočítám vybarvování vlastních obrázků. Neměla jsem nervy na to, abych ho vybarvila celý, tak jsem si dala záležet jen na hlavě a tu jsem pak uřízla (jak brutální xD). Dělala jsem to v PF. Nevím, jaké má PF možnosti, ale já s tím moc neumím. A stínovat se mi to nechtělo.


Počítačově kreslená dívka

27. října 2009 v 20:15 | Katk@ |  Počítačově kreslené obrázky
Nějak jsem neměla co dělat, nebo jsem vlastně měla co dělat, ale měla jsem chuť něco dělat v PhotoFiltru. Tak jsem nakreslila tuhle dívku. Nic moc, v PhotoFiltru se špatně kreslí. :( A játo moc neumím.
To za ní vypadá jako sníh, ale mělo to být jen takové pozadí...


ZM - 7. kapitola

23. října 2009 v 19:15 | Katk@ |  Záhadné městečko
Karina: Tuhle kapitolku budu udádět já, protože autorka je nemocná. Ne, sranda... je mrtvá. No dobře, dobře, teď už pravdu. Zavřeli ji do blázince. *Karina už to nevydrží a dostane záchvat smíchu*
Katk@/autorka/já: Nezavřeli, ale brzo zavřou, protože se pokusím o vraždu imaginární postavy, zavolím jí záchranku a pujdu se přiznat na policii...
Karina: Ani trochu zábavy mi nedopřeješ. :( Ale teď už vážně. Autorka mě nechala uvádět tuhle kapitolu, protože jsem její hlavní postava, stejně jako jsem hlavní postavou všech kapitol.
Robin: Já jsem v téhle kapitole taky! Jsem stejně tak hlavní jako ty!
Karina: Ty mlč, tuhle kapitolu uvádím já! A kdybych se chtěla hádat, jakože nechci (Robin si spíš pro sebe zabručí: Že ne...), tak bych řekla, že já jsem hlavnější, protože to vyprávím.
Robin: *uraženě odejde*
Karina: Takže pokračujem... Je o polovinu kratší než předchozí kapitola, protože kdyby to tak nebylo, pravděpodobně by to brzy vyšlo tak, že by byly po sobě dvě ještě kratší kapitoly. Autorka tuhle kapitolu (proč musím pořád opakovat to slovo?) napasla celou najednou, zasloužila by si pochvalu. :) Kdybych měla zhodnotit tuhle kapitolu, tak bych řekla, že je dobrá, jen ty světýlka na konci se mi nelíbí... ... Co mám teď říkat?
Katk@/autorka/já: Měla jsi ještě Andii vysvětlit, že o té mýtince jsem napsala už dávno a že to tedy není nijak inspirováno její povíkou Meredith. Já jsem totiž nerada, když si o mně lidé myslí, že po někom opakuju.
Karina: Tak já ti teda, Andii, připomínám, že autorka tuhle povídku napsala -
Katk@/autorka/já: Ale prosim tě mlč a nech je , ať už si to můžou konečně v klidu přečíst...


Pátek třináctého (dvě verze)

21. října 2009 v 15:09 | Katk@ |  Krátké povídky
Ve spisovatelském kroužku (ano, něco takového existuje! :D) jsme dostali téma trapas. Napsala jsem dvě verze a teď od vás potřebuju poradit, která je lepší. Dneska to musím odeslat, bude se to číst nahlas (myslím, že 2. verze se bude špatně číst), takže jestli si to přečtete zítra, bude mi to už docela k ničemu... No, byla bych vám vděčná, kdybyste mi poradili.
Vzniklo to tak, že jsem skloubila dohromady tři trapasy z různých časpisů pod názvem jednoho z nich...


Summer girl

19. října 2009 v 15:02 | Katk@ |  Barevné kresby
Chystám nakreslit ještě Spring girl, Autumn girl a Winter girl. Kdybych měla opravdu nakreslit vtělení ročních období, udělala bych to jinak. Když jsem totiž tohle začala kreslit, vůbec jsem neměla v úmyslu udělat z toho Letní dívku. U ostatních se už budu víc snažit. (Tím tetováním jsem to zkazila :( )


ZM - 6. kapitola

12. října 2009 v 21:34 | Katk@ |  Záhadné městečko
V rekordně krátkém čase je tu další kapitola. Věnuji ji Sasance, protože nebýt jí, nebyla by tu ještě ani tahle kapitola. To ona totiž naléhala, abych ji rychle napsala. Mohla jsem ji useknout v půlce, ale protože Saska má ráda dlouhé povídky, je tahle kapča stejně dlouhá jako předchozí.
Hořice značím kurzívou, protože se můžou snadno splést s Hořčicemi.
Tak pěkně počtení. ;)


ZM - 5. kapitola

3. října 2009 v 17:16 | Katk@ |  Záhadné městečko
Tak je tu po dlouhé době další kapitola. Já to v sešitě nedělím na kapitoly, ale nevím, jak bych tomu měla lépe říkat. Mě se to nějak vůbec nechtělo přepisovat a tahle kapitola je dost dlouhá. Přepisovala jsem to na tři části - dlouho jsem nepsala vůbec a pak jsem tři dny (ne úplně po sobě) napsala dlouhou část. Tohle je celých 8 stránek, nebyla možnost to useknout dřív, ale snadvás to nebude nudit. Mě se nejvíc líbí to sázení na konci. :D No, nebudu vás už zdržovat, ať se k tomu sázení dostanete co nejdřív. :)

Minulá kapitola končila větou (respektive dvěma větami, ale "Robine?" se jen těžko dá pokládat za větu):