Ray a Becky

16. února 2010 v 20:48 | KaThea |  Barevné kresby
Nevím, proč jsem to udělala. Prostě jsem měla chuť to nakreslit. A ve škole stejně člověk nemá co dělat. :D Teda vybarvovala jsem to doma, protože do školy to pouzdro se sadou sedmdesáti dvou pastelek budu těžko tahat. :D Nosím si tam sice jen svých 24 pastelek, ale na becky jsou dva odstíny hnědé, tak jsem potřebovala pastelek víc.
Abyste pochopili, Ray a Becky jsou postavy z Lizziiny povídky Prokletí. Nebo spíš Prokletí II. Možná je někdy nakreslím i se svítícíma očima. Ne proměněné, jen s barevnýma očima. I když to je možná blbost, ale vypadalo by to dobře. :D Ale Rayovi by se barva stejně neměnila, protože si ho už teď představuju s modrýma očima. Ale Becky s fialovýma a Dick s oranžovýma očima by vypadali dobře /zajímavě (Nemohla jsem si vybrat. xD Vyberte si sami. :D). Proč mám největší chuť kreslit Becky, když ji mám nejmíň ráda?
Ale už vám sem konečně dám ten obrázek a nebudu vás dál plést, když už teď nic nechápete. Teda kromě Sasanky a Lizz.

Tak to jsou oni. Takhle si představuju Raye a Becky. Teda ne přímo takhle, vždyť víte, že nedokážu svoupředstavu dostat přesně na papír. Ale tihle dva se si docela podobaj. Teď vidím, že chudák Ray má nějakou vyzáblou ruku. A navíc namodralou. Ale to není tak hrozné, bylo to horší. Udělala jsem totiž tu chybu, že jsem vybarvila triko jako první. S černými vlasy už jsem naštěstí měla skušenosti a vybarvila je až na konec, protože jinak by to bylo velé ušmudlané. Ježíš, to je vadné slovo, to by řekla spíš babička. xD No prostě by to bylo celé rozmazané a byly by po celém obrázku šedé šmouhy.
Odehrává e to sice v roce 2152, ale není to tam dostatečně zdůraznené, takže si je představuju v normálním oblečení. No, normálním... je otázkou, jestli by si nějaká holka na sebe vzala takové tričko, ale když je to Becky, tak možná jo. :D
Už nevím, co psát, tak to zveřejním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 -evka- -evka- | 16. února 2010 v 21:13 | Reagovat

Tu poviedku som síce nečítala, ale ten obrázok sa mi zdá celkom podarený:) Inak by som ho asi trošičku zosvetlila, pripadá mi nejako tmavý;)

2 caw caw | Web | 16. února 2010 v 21:36 | Reagovat

tu povídku nečtu ale ten obrázek je mooc hezkej ^^

3 Kaïleen Kaïleen | Web | 18. února 2010 v 19:18 | Reagovat

K Rayovi žádnou poznámku nemám. Možná má opravdu trochu úzkou ruku, ale modrá tam vůbec není vidět. Co se Becky týče, asi bych jí buď trochu prodloužila čelo, nebo jinak posadila oči (ale povídku nečtu, takže nevím, jestli to tak nemá být naschvál  :-D ) Jinak velmi povedené  ;-)

4 Sasanka Sasanka | 19. února 2010 v 15:27 | Reagovat

Jééé, Becky má úplně úžasnej výraz :D Takovej rozsvícenej obličej, září jako sluníčko. Ray se tváří přesně tak, jak by měl :D Ale já si ty dva teda představuju jinak :D Raye s trochu delšími vlasy, aby mu trochu víc padaly do obličeje...

5 Lizz Lizz | Web | 19. února 2010 v 15:59 | Reagovat

Jééé :D Ray s Becky:D Super:D Jenom škoda, že se mi z toho stává telenovela...xD Zvrhlo se to docela nechutným způsobem pomalu ve druhou Esmeraldu (ale tu jsem měla moc ráda:D)Ale jinak k Rayovi bych měla podobnou poznámku jako Sasanka..x.D Ale tak to je jenom moje představa, která se ještě 100000000 změní:D A nemůže mít modrý oči - ve dne (protože ty má Andreas a já je nechci míchat dohromady:D To by nedopadlo dobře... Už takhle si jsou podobný až moc...xD Teda tak trochu:D Oba okřídlený, mají za zadkem barbínu, a jak by řela Becky ignorantský parchanti... holt mám pořád nějaký problém:D) Jinak... Jj Myslím, že Becky by si něco takvýho s klidem oblíkla.. a mám o ní i celkem podobnou představu, ale úplně jinou:D znáš to, ne?:D btw. ono ten rok tam je spíš jenom proto, že mi to dřív nevyšlo, než že bych doopravdy chtěla psát o budoucnosti:D jenže v "přítomnosti" byli ty původní a když se Eliška dožila něco okolo 100 + dalších 50 let... vyšel mi rok 2152...xD Holt smůla no:D:D:D teda vlastně 2152 - 16 :D nechce se mi to počítat:D a měla bych sklapnout:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama