Červenec 2010

Nežná vražda

16. července 2010 v 12:20 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Vzpomínáte, jak jsem říkala, že nakreslím Ikse vodovkami, a že jsem si asi nasadila laťku opět příliš vysoko? No... Tak nebyla zas tak moc vysoko. xD Není to žádné umělecké dílo, ale mě se to prostě líbí. Vodovky jsou dobrá technika. Možná nimi nakreslím ještě Tima. Ale ten se na to tolik nehodí. Iks se na vodovky hodí dokonale (nejsem si jistá, jestli vím proč).

X
To mě jen tak jednou napadlo... Ani si nejsem jistá, že to bude říkat, ale nakreslila jsem to. :D
Takhle "milý" není na všechny své oběti... Jen na lidi, jejichž vlasy se mu hodně líbí. xD Ani nevím, jak si tu svou "něžnou vraždu" představuje... Ale asi to bude dost pomalá smrt. xD


X
Takhle si můžete nerušeně užít jeho obličej. :D Odstranila jsem část bubliny, která přečuhovala a ani to nejde poznat, ne? :)
Když jsem kreslila ten obličej, myslela jsem, že ho totálně zkazím. Byl podivně flekatý, ale jak to zaschlo, najednou to vypadalo dobře. (Pořád je flekatý, ale ne tak výrazně. xD)
Přišla jsem na to, co jeho vzhledu chybělo! Mašlička kolem krku! XD A komu se nelíbí, má smůlu, já se jí nevzdám! :D Teď teprve Iks vypadá dokonale.

Chjo... já už nevím, co k tomu dodat. :D Tak to asi budu muset zveřejnit. xD

Hmm... Mohla bych taky někdy nakreslit nějaký krvavý obrázek. xD Vodovkama by se to kreslilo dobře.

Ilustrace od Yone♥

13. července 2010 v 21:21 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Yone mi nakreslila úžasné ilustrace k šesté kapitole Kopie! Děkuju, moc děkuju! ♥

Tento je úplně nejlepší! Ten Tim je úžasný. Celé je to úžasné. To stínování a to všecko... (To slunce mělo svítit z druhé strany, ale to nikdo kromě mě nemůže vědět. XD) Takový dům bych nikdy nenakreslila. Má to jen jednu chybičku: Tim měl sedět na pařezu (a kousek dál od domu, ale to už je vážně zanedbatelná chyba). Ale jinak je to naprosto dokonalé. :)

Aaaaw! Miluju, jak Yone kreslí! Ty obrázky jsou mnohem krásnější, než jsem doufala! A jsou pro mě!

Yone dokáže nakreslit Tima mnohem lépe, než bych to kdy dokázala já. Když jsem viděla tenhle obrázek, málem jsem nevěřila svým očím.
Je dokonalý. Není k tomu co dodat.
Snad jen to, že Tim se měl tvářit trochu jinak, když to říkal, ale to je detail a já tam nepsala, jak přesně se tvářil...

A Kal...
Hmm... Má příliš oranžové oči. Nelíbí se mi tvar jeho očí. Takhle je kreslím já a Yone je kreslila podle mě, ale už nějakou dobu přemýšlím, jak mu je změnit...
Má zajímavé oblečení. xD


A ještě jeden Tim, který s touhle kapitolou nesouvisí... Kreslen tabletem. Ten výraz mi k němu nesedí, ale má naprosto dokonalé oči! Jsou modré a přitom vypadají fialově. :D Tak nějak jeho oči vypadat mají.


Bylo by dobré, kdybyste své komentáře směřovali k Yone [první tři ilustrace]
[tabletový Tim], ale věřím, že tady si je také přečte.

(Vím, že to sem dávám opožděně... Ale já byla líná psát články. xD)

Malá ilustrace k 7. kapitole

13. července 2010 v 20:49 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
... (Zase se mi nechce vykecávat... Chci se dívat na FMA! :D)

Ok, něco k tomu musím napsat. Hm, nevíte, proč jsem to vlastně kreslila? :D Asi proto, že se mi chtělo. A taky abych nemusela kreslit Yvonne s Karmínou. Ale já je stejně musím nakreslit! :( Do příští kapitoly je musím nakreslit, ale mě tááák nechce... Nejradši bych se na to vykašlala, ale nakreslit tyhle dvě plánuju už strašně dlouho. Vlastně to ani nejsou důležité postavy. Nejradši bych kreslila Ikse! Vodovkama! Jo! *zas si nasadila laťku příliš vysoko, jako vždycky, když se chystá něco nakreslit*

Kal
Ok, tak něco k obrázku. :D Má moc velkou hlavu a malé tělo, ale tak to dopadne vždycky, když kreslím tělo z boku... A nějak se mi nedařilo stínovat.  Ale líbí se mi na tom - a teď se podržte - ty vlasy! (Vzadu jsou trochu krátké, ale to je detail.) Výjimečně se mi zdá, že nevypadá jako debil. xD Možná už jsem přišla na to, jak ho kreslit tak, aby tak nevypadal...

Já mám teď tolik obrázků, co plánuju nakreslit, ale nestíhám to... (protože skoro vůbec nekreslím) Kromě jiného jsem chtěla nakreslit obrázek do nového designu. (Neřeknu vám, co na něm bude, muhehe. xD)
A teď půjdu kreslit Ikse! (Neee! Mám kreslit Yvonne a Karmínu! Ale to je jedno, protože stejně kecám a jdu se dívat na FMA. XD Možná před tím ještě napíšu nějaký článek. [Je taky spousta článků, co plánuju napsat a nestíhám to, protože jsem líná. xD])

--
Musím si udělat pořádek na blogu... Ale až zítra. XD Jsem hrozná, já vím. xD

Iks rád pomáhá lidem.

2. července 2010 v 21:52 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Iks - "kreslený vtip"
Pro lidi, kteří by to náhodou nevěděli... Iks je postava Kopie.

Pořád nevím, jak ho mám oblékat. Grrr...

Já chci scanner! 

Přemýšlím, jestli to dát na dev...
___________________________________________

Nějakou dobu tu teď nebudu. V sobotu odjíždím k taťkovi a s ním pojedeme asi někam na Slovensko... Možná na Senec... Já fakt nevím. :D Je tu dokonce šance, že nikam nepojedeme. Prostě nic nevím. xD V neděli budu mít pravděpodobně ještě přístup k internetu. A vrátím se asi příští neděli. To taky ještě nevím jistě. xD Nechám se překvapit. :D Možná přepíšu a přednastavím ZM, jestli to stihnu.