Kal - profil

30. října 2010 v 23:25 | KaThea |  Postavy Kopie
K tomuhle mě dohnalo, když jsem sebrala odvahu a podívala se na nejstarší Kalovy obrázky. To bylo to nejděsivější, co jsem za dlouhou poslední dobu viděla! O_O Málem jsem dostala infarkt. XD Musela jsem ten článek smazat, jinak by to tam mohl kdokoli vidět! D: Ten článek nahradím tímto.


Jméno: Kal
Věk: na začátku příběhu 13 let
Úloha v příběhu: hlavní postava

Přírodní barva vlasů: černá
Přírodní barva očí: hnědá

Povaha: melancholik, introvert, pesimista

Oblíbená barva: modrá, bílá, černá

Kal má v příběhu úlohu ubohé a slabošské hlavní postavy, která usiluje hlavně o to, aby byl její život snesitelný. (Zní to blbě, ale je to pravda. xD Kdo stojí o dokonalého, silného a sebevědomého hlavního hrdinu, ať jde hledat jinoý příběh.) Život byl k němu dost krutý, ale i když se topí v zoufalství, nikdy nepřestane bojovat o lepší život.

Je samotářský, uzavřený a nedokáže vycházet s lidmi. Má strach z kluků svého věku, protože mu hodně ubližovali. Nesnáší násilí a je možná až trochu moc dobrosrdečný. Vážně věří, že je možné všechno vyřešit rozumnou domluvou; bohužel to nefunguje, když tomu nevěří i druhá strana.
Je těžké získat si jeho plnou důvěru a přátelství, ale na svých přátelích mu hodně záleží a je ochotný se pro ně obětovat.

Nejradši má chvíle, kdy si může lehnout, ponořit se do knihy a zapomenout na své starosti. Bohužel k tomu od chvíle, co se jeho život od základů změnil, nemá moc příležitostí.
Rád tráví čas s Timem, jen pro ten pocit, že má přítele. Poslouchá jeho tlachání a dělá si svou práci. Timovi nevadí, že mu Kal téměř neodpovídá a skvěle jim to funguje. :)

Zajímá se o magii. Tedy zajímal, dokud neměl možnost se s ní blíže setkat a zjistit, že magie není až tak skvělá, jak si myslel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 31. října 2010 v 7:36 | Reagovat

Hodně ses zlepšila ve vybarvování! Já vím, že je to divný začátek komentáře, ale nomhla jsem jinak. ^_^ Ještě začít používat víc odstínů na jednu věc a bude to dokonalé. :D

Jéééé... nový profil pro Kala! ty ses v těch článcích poslední dobou rozjela! :D Ani nebudu předstírat, že by mi to vadilo. Jen tak dááál.
Už se těším na profily pro ostatní, ale já bych se pořád na něco těšila. ^_^ Kdybych zveřejňovala svojí povídku, dělání profilů pro postavy by mě děsně bavilo, teď bych ale měla pocit, že spoileruju, i kdybych nic nového nevyzradila. Mám fakt divné fungování mozku.

Ten obrázek se mi líbí. *běží se kouknout na deviant, jestli tam už je* Není? O_O Hmmm... dáš si ho tam?

Ten popis se mi taky líbí. :D
tohle: "Kal má v příběhu úlohu ubohého a slabošského hlavního hrdiny, který usiluje hlavně o to, aby byl jeho život snesitelný." se mi líbí... ta poslední věta. Že usiluje o to, aby byl jeho život snesitelný... Kal je hrozně dobrý jako hlavní postava. ^_^

2 KaThea KaThea | Web | 31. října 2010 v 15:28 | Reagovat

[1]: Já nedokážu na jednu věc používat víc jak dva odstíny! Tedy na tu pleť jsem místy použila i tři, ale jen maličko a stejně to není vidět... Většinou používám na jednu věc dva odstíny, ale asi to na tom ani není moc vidět...

Kdybys předstírala, že ti to vadí, nevěřila bych ti to. XD A nebo ano...? Ale zas tak moc těch článků nebylo.
Jaj... Já měla taky pocit, že trochu spoileruju. xD

Mě se ten obrázek nezdá natolik dobrý, abych ho dávala na dev. I když je fakt, že je to asi nejlepší oberázek Kala. :D Každý nový obrázek Kala se stává automticky nejlepším, iksdé. Ne, ten ležící chibi Kal je asi lepší než tohle... Ale mohla bych ho tam dát, jestli chceš. :D

Když myslíš. :D Kal nemá vlastnosti, které by se hodily na hlavního hrdinu... Ale proč bych měla mít typického hlavního hrdinu?

3 Yone Yone | 31. října 2010 v 17:32 | Reagovat

[2]: Když budeš používat víc odstínů, bude to vypadat líp... já používám třeba až pět odstínů jenom na pleť. (ale to jen vyjímečně. většinou tři nebo čtyři). Třeba když chceš někde udělat stín, není dobře to dělat intenzitou- intenzita musí být všude stejná, když chceš udělat stín je správně použít nějaký tmavší nebo úplně jiný odstín. (ha... to je vyčerpávající. radši mlčím.. XD já když se rozjedu...)

Ale neřekla jsi nic, co bych nevěděla. ^_^ No.. já mám taky pocit, že spoileruju, když říkám absolutně jasné věci jako :"Lin je hrozně hloupý" nebo "Matty je krásný." A přitom to pořád opakuju. ojojoj.... já jsem taky hloupá.

To znám.. tenhle pocit mám u hromady svých obrázků. hlavně u těch nvých obrázků. Poslední dobou sem mi nic nezdá tak dobré, abych to dávala na Dev, ale zase nechci mít tak prázdnou gallerii.
Podle mě bys to tam ale dát mohla. ^_^

Hmmm... No, nemá. Ale pár hlavnohrdinských vlastnístí má- třeba to, že je hodný! :D
Tara se taky v mnoha věcech nechová jako hlavní hrdina. A on vlastně vůbec není hrdina. Ale i tak má pár dost typických rysů hlavního hrdiny shounen mangy. Nemohla jsem jinak- protože bez nich by ten příběh nefungoval. Ha.. zase chodím okolo horké spoilerové kaše. raději mlčím. ix dé.

4 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 1. listopadu 2010 v 13:50 | Reagovat

zdá se mi, že kladní hlavní hrdinové už vyšli z módy xD
asi je to pro ty lidi už ohraně nudný (popravdě taky bych nedokázala psát příběh s takovou postavou)
je to prostě zajímavější když má hrdina i nějaké ty špatné vlastnosti :D

5 Yone Yone | Web | 1. listopadu 2010 v 20:03 | Reagovat

ARGHHH! včera nebyla Kopie... a zdá se, že ani dneska. T_T

né, vůbec na tebe nechci vyvýjet psychický nátlak.

[4]: No.. myslím, že Kal je kladný hdina, i když není dokonalý. ^_^ A v každá lepší věci mají hlavní postavy i negativní vlastnosti, hrdina bez špatných vlastností je příznakem ne příliš kvalitního příběhu. ^_^

6 KaThea KaThea | Web | 1. listopadu 2010 v 21:35 | Reagovat

[4]: Ale Kal přece nemá žádné špatné vlastnosti. XDD Věděla jsem, že to tak lidi uvidí, ale pro mě jsou to všechno dobré vlastnosti. :D A chceš snad tvrdit, že Kal není kladný? O_O

[5]: Ale jó, dneska už byla. XD Včera nebyla, protože to bylo hrozné a já nevěděla, co s tím. D: Ale dneska jsem tím listovala a přišla jsem na to, jak to napsat lépe, a teď se mi ta kapitola dokonce i líbí. :)

Kal JE dokonalý! XDD Ne, já vím, že bych tohle neměla o své postavě prohlašovat. XD Pro mě je dokonalý, ale je dobře, že to tak ostatní nevidí. xD

7 denik-maleho-pubertaka denik-maleho-pubertaka | Web | 12. prosince 2010 v 21:47 | Reagovat

Ten Kal mi v mnohém připomíná Cala z knižní série Spiknutí - 365 dní. Má kamaráda Bogese a taky mají podobný způsob kamarádství. Cal utíká před zákonem a Boges mu pomáhá. Nečetla si tu knížku náhodou?

8 KaThea KaThea | Web | 13. prosince 2010 v 21:01 | Reagovat

[7]: O té knížce jsem nikdy neslyšela. O_O Vážně! Kal neutíká před zákonem, není zločinec. XD (On utíká před něčím jiným, nó...)

9 Tarin Tarin | Web | 5. ledna 2011 v 22:37 | Reagovat

Ahojky. :D Tu tvoja morbidna kamarátka z deviantartu!

Ako čítam tak čítam PAČÍ SA MI TO! :D

Taká úžasná obeť! xD Zo všetkým všudy. Už sa teším na tu tvoju poviedku. Hneď sa to nej pustím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama