Kopie - 19. kapitola

3. října 2010 v 21:42 | KaThea |  Kopie
Dostala jsem dva nádherné obrázky Tima! : D

Jeden od Acris.


A od Yone. Ona dokáže Tima nakreslit vážně dokonale, lépe než já. Nechápu, jak je to možné. :D

Slunce ten den žhnulo obzvlášť silně. Každý, kdo strávil delší dobu venku, měl pocit, jako by se z něj pokoušelo vysát duši. A nikde v dohledu nebyl ani jediný spásný mráček. Zem byla vyschlá a drobila se pod nohama a tráva byla poněkud povadlá. I Kal působil poněkud povadle, když konečně dosáhl cíle své cesty. Už na začátku byl nucen svléci svůj kabát a zpáteční cestu šel polonahý.
Když se dostal k lékařově domu a chystal se zamířit ke dveřím, všiml si němé dívky ležící v trávě vedle domu. Se svými zelenými vlasy i oblečením poněkud splývala. Posadil se do stínu stromů vedle ní. Jemný vánek si pohrával s listím a dívčinými vlasy. Najednou zpozoroval něco zvláštního. Naklonil se k ní blíž, aby si to prohlédl. A ano, nezdálo se mu to. Dívka měla na čele zelený ornament skrývaný ofinou. Nikdy dřív si toho nevšiml.
"Zase ses pokusila o útěk?" promluvil. "Nevěřím, že by tě pustil ven. Měla by ses vrátit do postele."
Pomalu otevřela oči, jako by se probouzela. Přesto se zdálo, že ho poslouchala, protože odmítavě zavrtěla hlavou.
"Myslíš snad, že se tady rychleji uzdravíš?"
Zvedla se do sedu a naléhavě se mu zadívala do očí. Vážně pokývala hlavou. Překvapilo ho, s jakou jistotou tak učinila. Jako by si tím byla jistá a snažila se o tom přesvědčit o jeho.
"Když myslíš, tak si tu zůstaň," svolil.
Seděl vedle ní, užíval si stínu a pozoroval, jak její nezvykle zbarvené vlasy povlávají ve větru.
Po krátké odmlce se zeptal: "Jsi kouzelnická učednice? Nebo pomocnice? Víš, ty vlasy..."
Zvedla se na lokty. Mírně se zamračila a zakroutila hlavou.
"Ne? Tak co teda? Elementaristka?" napadlo ho.
Lehce přikývla.
"Och! Tak ty jsi elementaristka! Ještě nikdy jsem žádného elementaristu nepotkal!" vykřikoval nadšeně Kal. "Vždycky jsem o nich jen četl. Ovládáš zemi, že?"
Dívka si lhostejně položila hlavu do trávy a zavřela oči. Dotklo se ho, že mu neodpovídá, přestože věděl, že mu nemůže nijak odpovědět.
"Hmm..." zabručel potichu. Cítil se trochu trapně.
"Půjdu dovnitř poprosit o sklenici vody. Vrátím se za tebou," řekl a nechal ji samotnou.
Zůstala ležet s rukama rozpaženýma a zavřenýma očima. Vlasy jí cuchal vítr. Na kůži ji šimrala tráva. Ze země začaly vyrůstat malé světlé výhonky a omotávat se jí kolem prstů. Půjčí si ze země jen trochu energie, kterou teď tolik potřebuje, a později jí ji zase vrátí...
Když ucítila, jak se tráva ohýbá pod něčími kroky, přerušila spojení. Byl to ten kluk. Posadil se vedle ní.
"Ehm..." začal. "Já nemám času na zbyt, takže půjdu. Zaplatil jsem mu, aby tě tu nechal ještě pár dní. Víc si nemůžu dovolit, promiň."
Zadíval se jí do zelených očí. Nechtěl ji opustit, nechtěl ji nechat napospas osudu, zraněnou, němou dívku bez peněz, bez čehokoli. Cítil se za ni zodpovědný, přestože k tomu neměl žádný důvod.
"Máš se kam vrátit?" zeptal se.
Lehce pokývala hlavou.
"Dobře..."
Proti své vůli se mu podařilo vstát. Přimět se k tomu bylo těžké.
Lítostivě se na ni zadíval. Snažil se zapamatovat si její tvář pro případ, že by ji ještě někdy potkal. Ta šance byla malá.
"Sbohem," pravil. "Setkali jsme se jen krátce, ale nikdy na tebe nezapomenu.
Sbohem..." opakoval a vykročil. Šel stále vpřed a snažil se neotáčet.
"Počkej," ozvalo se za ním slabé pípnutí.
Otočil se. Nebyl si jistý, zda se mu to jen nezdálo. Dívka stála na nohou a kulhala k němu. Zůstal zaraženě stát. Když dorazila k němu, zadívala se mu upřeně do očí, jako by se mu snažila něco naléhavého sdělit. Párkrát naprázdno pohnula rty. Nakonec ji z ní vyklouzlo slabé špitnutí: "Děkuji."
Vyrazilo mu to dech. Bylo to to největší poděkování, jakého se kdy dočkal. Žádné "děkuji mnohokrát" ani sebehlasitější "děkuji pěkně" se nemohlo vyrovnat poděkování od člověka, který normálně nemluví a tohle bylo téměř jediné, co uznal na vhodné vyslovit.
"Ty nejsi němá?" divil se. Vždycky ho napadlo to nejnevhodnější, co mohl v dané situaci říct... a taky to řekl.
Ostýchavě sklopila zrak.
"T-Totiž... Chtěl jsem říct... Děkuji... Totiž... Děkuji za tvé díky. Tedy... Není zač?" zadrhával se zmateně. Nakonec se usmál a řekl trochu klidnějším hlasem: "Udělal jsem to rád."
Zvedla k němu hlavu, v očích se jí zračilo nově nabyté odhodlání.
"Půjdu s tebou."
"To nejde!" protestovat značně překvapený Kal.
"Dlužím ti peníze. Odpracuju si to."
"Nemůžeš pracovat, jsi zraněná!"
"Postarám se o sebe sama a až se uzdravím, odpracuju si to," trvala dívka na svém.
"Jak se chceš o sebe postarat, když jsi zraněná? Ale možná bychom se mohli o tebe postarat a až se uzdravíš, všechno to zaplatíš."
Přikývla.
"Takže mě zabije čtyřikrát," sečetl to Kal.
Zatvářila se nechápavě.
"Zaprvé za to, že jsem ten dopis nedoručil včas, zadruhé za to, že jsem utratil moc peněz, zatřetí za to, že se vracím pozdě a za čtvrté za to, že si s sebou přivedu cizí holku," počítal na prstech. Povzdechl si.
Všiml si, že se dívka tváří vyděšeně. "Když jsem řekl, že mě zabije, myslel jsem to obrazně. Přeháněl jsem."
Dívce se viditelně ulevilo.
"Mimochodem, sotva mi vyjdou peníze na cestu zpátky, i kdybych jel sám."
"Já jdu s tebou, takže nemusíš platit lékaři za další dny," připomněla mu.
"To se tam mám vrátit a říct mu, ať mi vrátí peníze?"
Nechápavý pohled.
"Mně se to nezdá slušné, chtít po něm vrátit peníze... Ale jestli tě nechci po cestě nést, budu to muset udělat." A znovu ji nést tedy opravdu nechtěl. Když vedle ní jen stál, cítil její moc, ale bylo to v pohodě. Ale když se jí měl dotýkat, brzy ho z toho začala bolet hlava.
Otočila se a vyrazila směrem k domu, jako by to považovala za vyřízenou věc.
"Počkej," zavolal za ní Kal.
Obrátila se s tázavě zdviženým obočím.
"Jen jsem chtěl... Jen jsem se tě chtěl zeptat... Když už s mnou mluvíš..." začal nejistě. "Jak se jmenuješ?"
Přikulhala blíž k němu a postavila se víceméně rovně, ale váhu přenášela jen na jednu nohu. Dívala se mu chvíli do očí a v další chvíli pohled zabodla do země. Váhala. Nakonec dospěla k nějakému rozhodnutí. Zvedla hlavu a odpověděla: "Woem."
Rty se mu roztáhly do širokého úsměvu. "Woem..." opakoval. "Hezké jméno," řekl, aniž by k tomu měl opravdový důvod. Bylo to jméno jako každé jiné. Jemu se líbilo, protože bylo její. "Já se jmenuju Kal. Můžeš mi říkat Kale. A nebo taky nemusíš," zasmál se. Woem zřejmě nepochopila ten vtip.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vivi Vivi | Web | 3. října 2010 v 22:16 | Reagovat

Ona mluví! To je nejhezčí překvapení jaký sem v týhle povídce zažila :)

2 The The | Web | 3. října 2010 v 22:17 | Reagovat

[1]: Taky mne to překvapilo :)
Jen tak dál, strašně mě zajímá, co bude dál.

3 Yone Yone | Web | 3. října 2010 v 22:22 | Reagovat

Woem mluví! :D :D Jéééé… a já už skor věřila, že fakt je němá. I když někde v hloubi duše jsem věděla, že nebude. Ale tohle se mi líbí! Hrozně se mi líbí část s poděkováním. Takovéhle věci mě dojímají. :3 Chudák Kal, taky by se mi nechtělo vracet za lékařem pro peníze. Takovéhle věci nesnáším. Jaj, když si představím, že bych byla na jeho místě… O_O Takových věcí se moc bojím. Tyhle situace jsou… hloupé. Úplně si dovedu představit, jak se Kal cítí.
Jéé.. Woem je Elementariska. :D Už jsem si říkala, kdy se tem nějaký objeví. Hmmm—mohla jsem si to myslet, ale nenapadlo mě to. Divné. A z toho začátku kapitoly jsem dostala žízeň. Musím si jít uvařit nějaké čájo, než půjdu spát. Už asi před půl hodinou jsem říkala, že půjdu spá. Achjo… Musím jít spát, ale chtěla jsem ještě něco napsat. To ale s Kopií nesouvisí! Achjjooo-
A taky mě štve, že nebudu mít asi první komentář, protože když to bylo zveřejněný, psala jsem zrovna článek na blog. Ale to neva. Alespoň chci ten nejdelší. :D :D (proto tady melu takový žvásty? To ne.. chi ten nejlepší a nejduchaplnější.)

Chtěla bych si přečíst tu druhou verzi té kapitoly. Fakt by mě to moc zajímaloooo…. :3 :3 :3 Hmmm… jo, a ještě musím dočíst ty první změněné, vytisknout a porovnat. Jaj, já toho musím jetě tolik udělat! Maminko. Jsem unavená.. dneska asi už nic zajímavého nenapíšu. Škoda. Dobrou noc. :D

4 Skye Skye | Web | 4. října 2010 v 19:16 | Reagovat

Juuu, Woem! Věděla jsem, že umí mluvit! xD
Tahle kapitola byla hrozně hezká. Taková pozitivní. Mám ráda takovéhle kapitoly (ale mučící, krvavé a psychokapitoly mám ráda taky xD Jo, a i vtipné kapitoly jsou dobré xD Hehe...)

5 Cyan Cyan | Web | 4. října 2010 v 19:41 | Reagovat

Woem, to je zajímavý jsméno, líbí se mi. A celkově, Kopie je prostě úžasná.

6 KaThea KaThea | Web | 4. října 2010 v 21:09 | Reagovat

[3]: Chudáček Kal... Tohle mu fakt nezávidím. Tenhle způsob trápení postav se mi nelíbí. Ne, že by to bylo nějaké velké týrání... Ale já bych radši spáchaůa sebevraždu, kybych byla v jeho kůži. XD (přeháním)

Tu verzi dám možná někdy na konci Kopie do "vystřižených scén" jestli budu mít takových verzí víc. :D To jsem zapomněla napsat do toho článku. Hrozně mě to bavilo psát, protože tam Kal omdlel, haha... ha... :D Já ho vůbec nějak nechávám omdlívat úplně neočekávaně, že mě to napadne těsně předtím, než to napíšu. xD (Ne, že by omdlel nějak mockrát... Doopravdy omdlel až teď, když jsem naposledy psala. :D) A tam, kde jsem dřív plánovala, že omdlí, asi nakonec neomdlí... :D Jaj, já ho nechávám omdlívat jen tak, když se nudím. XD Hehehe... Ne, že by omdlíval nějak bezdůvodně, ono se tam vždycky hodí. :D Kal se hrozně snadno trápí. XD Jaj... Už docela spoileruju, ne? xD Tak já už radši končím...

7 Acris Acris | Web | 4. října 2010 v 21:35 | Reagovat

Abys věděla, já jsem vážně uražená, že jsi mi to neřekla! xD Mělas mi napsat třeba dopis.. a poslat ho po holubovi :D
Jsem sem přišla s tím, že ti konečně okomentuji ten obrázek a ona tu na mě bafne kapitola :D a ještě můj obrázek! Jaj :D Ale ten od Yone je stejně hezčí, (můj xDD) Tim na něm vypadá opravdu dokonale (a Damian taky, samosebou)..
Hm.. Asi jsem věštec *chlubí se xD*, tušila jsem, že Woem není němá a že to bude Elementaristka! Někdy se tam přece museli objevit :D Jsem zvědavá, jak ji přijme Ilumína (jmenuje se tak, ne? nebo ne? O_o)
"T-Totiž... Chtěl jsem říct... Děkuji... Totiž... Děkuji za tvé díky. Tedy... Není zač?"  whahaha xD, Kal mě jednou svým komickým a přitom tak roztomilým chováním odrovná :D
Paráda ^^

8 Yone Yone | Web | 4. října 2010 v 21:51 | Reagovat

[6]: Ani nééé.. to nejsou žádné spoilery. :D U mě se taky občas omdlévá. I když.. vlastně to není omdlévání. Hmmm.. třeba Teru někdy určitě omdlel. Ale ne v příbu, jen ve svém životě- no, jeho minulost tam taky někde bude. Whahaaaa. A Claude možná někdy omdlel, i když jsem nad tím nikdy nepřemýšlela, až teď, když je o tom řeč, protože on je takový typ. *jaaj! napadla mě skvělá scéna do jedné ze tří základních povídek toho celého příběhu. jaaaj*
Omdlévání je faaajn. Už se těším, až Kal omdlí. Hmmm.. tady omdlel asi jen tak.. vedrem? XD V té vystřižené scéně.

9 KaThea KaThea | Web | 5. října 2010 v 20:14 | Reagovat

[4]: Hm... Mě se taky líbí jednou za čas taková pozitivní kapitola. :D Ale mučící kapitoly jsou lepší. XD

[7]: Promiň. :D Ale já nebyla na ICQ a pak jsem šla na počítač až ten další večer...
(Elementaristi se nepíšou s velkým E) Tam bude elementaristů docela hodně. Tedy - čtyři. Čtyři tam musí být, protože tam prostě být musí, ale povahu mám vymyšlenou jen u dvou z nich. Ty si to jméno pamatuješ? Ne, ono tady vlastně nedávno párktár bylo... Já myslela, že jsem ho zmínila jen na začátku. :D
Myslím, že jsi jediná, kdo vidí Kala takového, jaký je! Vidíš ho tak jako já. Hm, ale já ho asi nevidím takového, jaký doopravdy je, protože jsem do něj zamilovaná. XD Ale ty ho vždycky tam dokonale vystihneš!

[8]: Kal už jednou omdlel, ve druhé kapitole, ale nevím, jestli se to počítá, protože to nebylo takové obyčejné omdlení...
Jo, přesně tak. XD Haha... Byla to sranda. XD Jaj... Nevím, proč jsem to udělala. Jen tak mě to napadlo. XD Je to hrozně zábavné psát, když Kal omdlí. xD Ono je to hrozně zábavné, když se mu děje cokoli špatného. xD Jaj... chudáček. Ale já ho v povídce náhodou docela šetřím. V myslím mu dělám stokrát horší věci. XD

10 Acris Acris | Web | 5. října 2010 v 20:51 | Reagovat

[9]: Však já vím, ale nemohla jsem si to odpustit :D¨
(aha, budu si to pamatovat.. ani nevím, jak jsem dospěla k závěru že ano :D).. Země, voda, vítr, oheň? :D
No, možná to bylo nedávno, ale na mě je to i tak výkon :D
Jé, to je skvělé :D :3.. Když on je opravdu hrozně roztomilý, ale takovým jiným způsobem než třeba Tim.

11 KaThea KaThea | Web | 5. října 2010 v 21:11 | Reagovat

[10]: Jo, přesně tak. :D Ale zní to divně, když řeknu, že jsou čtyři, protože dohromady je jich pět. Ne pět elementaristů, ale prostě pět lidí... Jaj, už začínám spoilerovat.

Přesně! 8D Přesně tak! Jéé... Konečně se našel někdo, kdo vidí Kala správně. Taky si myslím, že je roztomilý, ale nenásilně, na rozdíl od Tima. :D

12 Acris Acris | Web | 5. října 2010 v 21:18 | Reagovat

[11]: Jen tak dál :D

Tim je roztomilý takovým tím klasickým způsobem.. Takové tradiční rysy roztomilosti, však víš, co myslím :D.. Kdežto Kal je roztomilý svým chováním, které právě vůbec roztomilé být nemá.. A právě proto roztomilé je! :3 xD

13 KaThea KaThea | 6. října 2010 v 9:02 | Reagovat

[12]: Ne... Ten pátý je vlastně taky tak trochu elementarista... Aspoň on to o sobě prohlašuje, ale záleží na úhlu pohledu... Jaj, já už mlčím. :D

Jo... Tim má typické rysy roztomilosti a je roztomilý hrozně okatě. Kal je roztomilý přirozeně. :3

14 Acris Acris | Web | 6. října 2010 v 14:11 | Reagovat

[13]: Ó, tak to jsem na ně zvědavá.. Taky jestli bude někdo z nich další zajímavá dívčí postava jako Woem, či snad jestli to budou všechno kluci/pánové :D

Každopádně jsou oba naprosto úžasní.. Doufám, že už tam Tim brzo bude. Mohl by :3
Hm, mohla bych někdy zkusit nakreslit i Kala, ale nějak si na něj netroufám.. Asi kvůli vlasům.. A i tak celkově :D

15 Yone Yone | Web | 6. října 2010 v 16:14 | Reagovat

[9]: Ale mě se taky zdá Kal roztomilý... *psý oči. Nevím jak jinak bych ten výraz, který právě mám ve tváři nazvala. Ale nejsou to takové ty tipické psí oči. Asi nevíš co myslím.. XD* Já si náhodou myslím, že Kala vnímám docela dobře- ale skutečně chápat svojí postavu může jen autor. (ty moje asi nikdo nepochopí... oni jednají občas... složitě. XD Podle chování některých se dá fakt těžko poznat, jací jsou) ZAse tady stalkeruju a je mi líto, že nejsem účastníkem rozhovoru. Ix dé. Jsem docela žalostný případ.
Žárlím, že vy chodíte obě pozdě spát a potkáváte se na icq. A já chodím spát brzo.. a... a.... achjo. Né, mě si nevšímejte. Já mám depresi už několik ýdnů, proto se tak chovám.

16 Acris Acris | Web | 6. října 2010 v 16:23 | Reagovat

[15]: Prý žalostný případ, co kecáš, Yone? :D Kdybych dělala a stíhala to, co dělat mám a stíhat mám a přitom nedělám a nestíhám, tak bych chodila spát taky brzo.. Možná :D
Však se přidej, stalkere  :3

17 KaThea KaThea | Web | 6. října 2010 v 22:18 | Reagovat

[14]: No... budou tam i nějaké holky, ale asi nebudou příliš zajímavé, protože mi jejich povaha nejde vymyslet. :( Kluci se vymýšlejí mnohem líp.

Kal se kreslíš vážně špatně. Trvalo mi dluoho, než jsem se ho naučila správně kreslit. A když už to umím, moc ho nekreslím. Tedy ano, pořád si ho čmárám, ale to jsou jen čmáranice, nic, co bych mohla dát na blog...

[15]: Hm... Je možné, že ho vnímáš dobře. Ale Acris to dokáže formulovat do vět.
Vždyť právě teď jsi účastníkem rozhovoru! :) Můžeš se přidat kdykoli budeš chtít. A s tebou vedu taky rozhovor. Rozhovory, které vedu s Acris, nejsou o nic lepší než ty, které vedu s tebou. Acris má taky právo na to, abych jí trochu spoilerovala. xD Tedy doufám, že moc nespoileruju. xD A ty víš zaručeně mnohem víc spoilerů.
Já teď chodím na ICQ jen večer, protože kvůli té pitomé škole nemám vůbec na nic čas. X( Jestli budeme mít ještě víc učení, začnu pro školu brzy používat horší slova. XD Ale když si se mnou budeš chtít povídat, můžeš mi kdykoli přes den poslat SMS a já můžu přerušit učení nebo pokusy o psaní nebo co zrovna budu dělat a jít na ICQ. Ta škola mě už začíná vážně srát. XD Tak já začnu chodit na ICQ, když přijdu ze školy a učení nechám na večer... Problém je ten, že se pak z toho počítače nedostanu a na učení mi nezbyde čas... Teď mi zas nezbývá čas na počítač.

18 Acris Acris | Web | 6. října 2010 v 23:16 | Reagovat

[17]: Mám dojem, že já to mám přesně naopak.. Neustále mě napadají jenom holky :D -.-

Hm, třeba se o to někdy pokusím.. I když v blízké době to asi nebude :D

Jo, chudinka Acris musí žít jen z té malinkaté dávky spoilerů :D

19 Yone Yone | Web | 7. října 2010 v 6:18 | Reagovat

[16]: Já chodím spát brzo a kvůli tomu taky nic nestíhám...
[17]: Ty se doma učíš? O_O heh.. ne, špatá otázka.. já jsem jeden z mála lidí co znám a doma se nikdy neučí- všecko dělají o přestávkách a volných hodinách (a to tak že ne na poslední chvíli, ale napřed.... třeba že se týden učím na dějiny o volných hodinách) Ale kdo jiný má taky tolik zbytečného školního volna. No nic...

Já když přijde ze školy, je zapnutí PC první věc... jenže mě se nechce ti psát, když vlastně nevím, co konkrétně říct... chci si s tebou povídat, ale nutit tě pořád spoilerovat není fér a ještě bych sama něco prokecla (jko třeba kdo umře. XD To prokecávám hrozně často) Hmmm.. možná budu chodit na ICQ později. Přijdu domů a místo compu budu kreslit a ne obráceně.

[18]: Hmmm... závidím. XD Já chci taky nějaké dívčí postavy.. ale... já je pak nedokážu mít tolik ráda. Mám jenom jednu kterou mám ráda. :D

20 KaThea KaThea | 7. října 2010 v 10:34 | Reagovat

[19]: Samozřejmě, že se doma učím! :D Jsem na gymplu, přece! Ale nesnáším to. >< Mě ani moc nevadí sedět ve škole. Ty věci, co nám tam učitelé v některých předmětech vykládají, bývají i docela zajímavé. xD Ale nenávidím domácí učení. Doma se na to soustředém hůře než ve škole a na za ten čas, co tomu věnuju, se toho naučím málo. Ve škole se učím rychleji, proto se učím o přestávkách. Ale přestávky jsou krátké, takže tomu musím věnovat spousta času doma. A kvůli tomu mi nezbývá skoro žádný čas na psaní ani na počítač. :( Taky bych se ráda učila jen ve škole, ale to nejde... O volných hodinách nemám na učení čas. Jenom o čtvrteční volné hodině. V pondělí a úterý máme tak trátkou volnou hodinu, že se sotva stihnu naobědvat. A ti učitelé toho po nás chcou hrozně moc. D:

To pro mě dřív bylo taky. Ale kdybych to tak udělala teď, tak se z toho počítače nedostanu a nestihnu si udělat úkoly. Takže na počítač můžu jít až večer, až mám všechno hotové (a pak z něj nemůžu odejít a jdu pozdě spát xD).
Mě se nezdá, že bys po mně pořád chtěla spoilery. :D Ty je po mně právě moc necheš, já je vykecávám sama. XD Můžeš přijít na ICQ a už se najde něco, o čem můžeme mluvit. :3

Já taky nedokážu mít ráda své dívčí postavy. Mám jen jendu dívčí postavu, kterou mám ráda. Ne, možná mám ještě pár zajímavých holek... Ale ty vznikly samy a když se snažím někoho vymyslet, nemůžou to být zajímavé postavy. Jaj... Co já s těma dvěma holkama budu dělat? Stejně tam budou až za dlouho, tak doufám, že je do té doby vymyslím... Už se o to snažím, ale nejde to. Ony mají nějaké povahy, ale jsou proměnlivé a nezajímavé...

21 Yone Yone | Web | 7. října 2010 v 17:32 | Reagovat

[20]: Já mám v povídce...celkem asi xx dívčí postavy. *počítá* Vivian (tu mám ráda.. ale bude tam jen krátkou dobu a pozdeě), Mei, sestřička, zlá žena, jedna co ji nemám ráda... já nevím. XD Snad ještě nějaké vymyslím. Haha... vtipné je, si uvědomit, že vlastně většina nemá jmeéna a že jim říkám fakt vtipně. Ale stejně mám ráda jen Vivian... a možná trochu Mei. Mám tam s ní jednu doborou scééénu. *jaj! proč tady říkám věci, které jsou tak nezajímavé a nicneříkající, že se ani nedají nazvat spoilery? XD

Jo.. nevýhoda gymplů. Já vlastně ani nemám moc předmětů, na které bych se musela učit. Tož.. to je ale MOJE škola. Nedokážu si představit, že by to někdo, kdo tam studoval někdy někam dotáhl. Asi budu vyjímka. ix dé dé dé dé. Já si fakt věřím. Někdy závidím lidem z gymplu... že získají nějaké vzdělání, ale zase- učíte se až moc úplně zbytečných a nepoužitelných věcí. Mimochodem: už víš kam chceš jít ne vejšku? :3

Tak! a já po tobě budu chtít spoilery! :D :D Když.,. ty mi nikdy nevykecáš nic závažného. Vlastně... největší spoiler, cos mi řekla bylo asi že vpříští kapitole bude Iks- před tou dvanáctou. Nepamatuju si nic závažného, co bys mi řekla. Já ti určitě řekla horší věci- třeba to, že skoro všichni umřou. XD

22 Acris Acris | Web | 7. října 2010 v 18:34 | Reagovat

[19]: Ale alespoň se vyspíš.. Já dneska spala 4 hodiny a brzy asi umřu..

Já bych tedy raději měla kupu kluků, nevím, proč mi dělají takový problém :D.. Při vymýšlení Elryn mě napadly asi další tři základy charakterů a vzhledů nějakých dívek.. Proč? Já je nechci, dokud nevymyslím nějakého kluka! :D

[21]: Souhlasím, pochybuji, že většinu z toho někdy použiju, ale tak co se dá dělat -.-

23 Yone Yone | Web | 10. října 2010 v 22:11 | Reagovat

Takže dneska nakonec nebude Kopie? D8

24 KaThea KaThea | Web | 10. října 2010 v 22:25 | Reagovat

[23]: No... ne. Nestíhám. Bude v úterý. Promiň.

25 Yone Yone | Web | 11. října 2010 v 9:17 | Reagovat

[24]: No.. snad to přežiju. :tighthug: Nemusíš se omlouvat... :D

26 Lizz Lizz | Web | 14. října 2010 v 19:06 | Reagovat

Ahooooj :D Poslušně hlásím, že jsme se konečně dokopala k tomu přečíst to :D Ale že mi to trvalo, co? :D
Gomen, gomen, gomen a ještě jednou gomen :d Nicméně to bylo super :D Takže Woem mluví, t o musel být pro milého Kala docela šok..xD Jen tak mezi řečí...xD Asi jsem taky natvrdlá a pitomá, ale já to taky nepochopila,...xD Ten vtip nakonci :D Nebo to možná bude tím... čajem z jídelny? :D Na něj se dá totiž svést všechno - jsou v něm bylinky :D (A jak bylo prohlášeno.. I tráva je bylinka, když se usuší :D) Takže asi tak...xD Nemelu a jdu číst dál...xD Měj se :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama