Leden 2011

Kopie - 33. kapitola

28. ledna 2011 v 22:45 | KaThea |  Kopie
Tentokrát bude místo předkecu zakec. xD Protože kdybych to napsala dopředu, byl by to spoiler.

Jo, mimochodem příští týden budu umírat na lyžáku, ale možná vám tu přednastavím článek s jednou kapitolovkou.


Kopie - 1. kapitola

23. ledna 2011 v 21:33 | KaThea |  Kopie
Vřele vítám nové čtenáře. :) Vážím si toho, že jste se rozhodli číst Kopii. ^u^ Doufám, že vás nezklamu. :)

Je tam pár náznaků, které pochopí jen starší čtenáři. X) Doufám, že mi to noví čtenáři odpustí. xD Ale jeden (asi ze dvou xD) budete schopní pochopit už po přečtení druhé kapitoly (ale není to tak zajímavé, aby jste to kvůli tomu četli znova xD).

Kapitoly v nové verzi první části se nebudou přesně shodovat s kapitolami ve staré verzi. Tohle je první kapitola zkřížená s třetí. Taky je podle toho dlouhá.

Zamyslete se nad prvním odstavcem. Uvědomujete si, že ve staré verzi přišel Kal na podzim?

Fakt nevím, co jsem to tam vymýšlela s tím chlebem. XDD To bylo nějaké chvilkové zatmění a ztráta kontroly nad prsty či co. Gomen, Lizz. xD

Řekla bych, že se to od staré verze docela liší... Jsem ráda, že je tam za ty tři čtvrtě roku vidět nějaký pokrok. :) Co myslíte vy? (Chcete to porovnat? Staré kapitoly si najděte v archivu. XD Ale dám vám nápovědu: první kapitolu hledejte v květnu. ;) [Radši řeknu v květnu 2010. Nechci, abyste prohlíželi články, které jsem psala víc jak před rokem. xD] (A třetí nevím kdy. Navíc jsou tam úryvky i z nějakých pozdějších kapitol. xD Tedy minimálně jeden.) Ale pozor: čtení na vlastní nebezpečí! XD A uvědomte si, že jsem to psala dávno!)

Rozcestník je v rekonstrukci. Až bude hotový, hodlám do osamostatnit. A nebo to ani nebude potřeba?


Kopie - 32. kapitola

16. ledna 2011 v 21:48 | KaThea |  Kopie
Tentokrát je ještě kapitola "ze předu", ale příští týden už snad zveřejním upravenou první kapitolu (jsou tam fakt dost velké změny, podle mého názoru).
Tuhle kapitolu jsem od původní verze dost upravovala. A je dlouhá. Fuuuuu... v_v *Vymyslela jsem nové citoslovce. xD Nemyslím tím, že takové slovo neexistovalo - tím chci říct, že jsem ho od nikoho neodkoukala. Nevím, jak se to stalo, že jsem ho začala používat. xD (Ale tohle je poprvé, co jsem ho napsala. Normálně ho používám jenom v mysli.)*


Nový začátek!!!

14. ledna 2011 v 19:25 | KaThea |  O blogu
WHAHAHAHAHAAAAAA!!! HOHOHOOO!! HAHAAAAAA!! Okay, klidním se. xD Ale to je těžké. xD Lidi, já mám takovou radost! 8D

První část Kopie byla mě vždycky trápila. Kazila celkový dojem z Kopie. Dělala Kopii neoriginální. Kvůli špatnému začátku by lidi mohli Kopii odepsat a nedostat se do té lepší části. ALE TOMU HODLÁM UČINIT PŘÍTRŽ! >8D
Dostala jsem totiž nápad! Vím, jak to napravit! Překopu celý začátek Kopie! Změním jednu zásadní věc, která mi vždycky vadila nejvíc. A vůbec tam přidám všechny ty věci, které mi teď na začátku chybí.
Kopii se svítá na lepší časy! Bez toho začátku, který ji kazí, z ní může být skvělá povídka! 8D No, možná si moc věřím... Ale prostě dobrá povídka. xD Už ji nebude nic kazit a bude se mi celá líbit. Vidím pro Kopii zářnou budoucnost!! 8D (Zase si moc fandím. xD)
Totiž, vymyslela jsem způsob, jak Kopii zbavit upírů. ANO ANO ANO!!! No, Yvonne a Karmínu tam možná nechám. Ale třeba je taky odstraním. (Hahá, stále jsem poznamenaná Death Notem... Delete delete delete! XDD) 
Musím si to pořádně promyslet, abych tam nic nezapomněla připsat. Pokud zjistím, že je tam třeba přidat další kapitolu, napíšu například kapitolu 10 a půl. XD
Jak by se vám líbilo, kdybych jeden týden přidala novou kapitolu a další týden přepsanou? Asi moc ne, co? xD Ale i v té přepsané byste četli něco nového, protože některé kapitoly změním opravdu hodně.

HAHAAAA! 8D Taky někdy milujete svůj mozek? XDD (Já ho spíš častěji nesnáším. xD)

Chcete vidět, jak jsem se za rok zlepšila?

9. ledna 2011 v 19:41 | KaThea |  Barevné kresby

2010 summary of artVe větším zde

Myslím, že jsem se minulý rok hodně zlepšila. Je to tím, že jsem měla sakra co zlepšovat.

Zkopíruju vám popis z DA, ale varuju vás, že je to nuda. xD

Leden - V té době jsem ještě kreslila docela realistické nosy. o_o To jsem teprve začínala objevovat mangu. Moc jsem nevybarvovala. Na obrázku je mé staré OC Karina.
Obrázek

Únor - Nos jako čárka nebo trojúhelníček. Nevím, proč mám pocit, že můj postup je vidět na nosech. XD Možná poznáváte L-a. To bylo v době DN šílenství. XD 
Obrázek

Březen - Můj historicky první zveřejněný psycho obrázek! XD Od té doby jsem až do nedávna žádné psycho obrázky nekreslila, nebo aspoň nezveřejňovala.
Obrázek

Duben - Nos začíná vypadat jako ten, který kreslím dnes. Začínám se stínováním. Do té doby jsem nikdy nestínovala.
Obrázek

Květen - Envy.... XD Znáte všichni Envyho? Kdo ne, styďte se! XD

Červen - První obrázek na DAčku! 8D Je to Yonin charakter Ranya. Pozadí jsem v té době dělala výjimečně.
Obrázek

Červenec - Zkoušela jsem malovat vodovkami.

Srpen - Extra roztomilý obrázek mé nejroztomilejší postavy. :D  (Ale poslední dobou už není tak roztomilý. o_o Teď se mi zdá, že se Kal chová možná roztomileji. Tim byl roztomilý jen na začátku. o_o) Je to kluk. XD A nechává si říkat Tim, přestože (nebo spíš protože) jeho pravé jméno zní Sulio Sam Sigi Sandy Sylvia Sean. xD
Získala jsem scanner!! Od této chvíle jsou obrázky skenované.
Obrázek

Září - Óch, to je můj Kal! <3 Ehm... 
Obrázek

Říjen - Velká změna! No... možná ne. Ta změna neproběhla hned, ale tady to začalo. Začala jsem kreslit barevné obrázky a snažila jsem se dělat pozadí a zapojovat fantazii. 
Obrázek

Listopad - Mírně psychoušský obrázek. :D:D Tohle bylo asi nejpromakanější pozadí, co jsem kdy nakreslila. XD Na obrázku je Rea - ruismandariinina postava (je to kluk, jen tak pro jistotu XD).
Hmm... tento obrázek jsem nezveřejňovala na blogu? o_O Tak ho máte tady.

Prosinec - Utrhla jsem se ze řetězu! XDD Přestala jsem se bát kreslit psychoušké obrázky, takže se těšte! >8D Taky jsem si zvykla dělat pozadí.Kopie - 31. kapitola

2. ledna 2011 v 16:59 | KaThea |  Kopie
Woem je nejoblíbenější? O__O Jak je to možné? Ze začátku ji přece nikdo neměl rád. o_o

První kapitola v roce 2011... Jó, šťastný nový rok vám přeju, jen tak mimochodem. xD

Už nevím, co psát. Pojďte číst, je to docela dlouhé. xD