Březen 2011

Kopie - 5. kapitola

27. března 2011 v 19:57 | KaThea |  Kopie
Haha... Já vás strašila, že další kapitola bude až v úterý, ale nakonec jsem to v pohodě stihla už v neděli. :D Jaj. xD

Polovina je jen mírně upravená stará verze sedmé kapitoly. Doufám, že vám nevadí znovu číst staré kapitoly. :"D

Huu... Já nevím, jak to napsat, aby to někdo nepochopil špatně. :"D Takže to radši nechám bez komentáře. Ale... byla bych ráda, kdyby se někdo zamyslel nad jednou větou… (a není to tak Kalova dlouhá věta končící vykřičníkem.) A vůbec... Tahle kapitola je nějaká úvahová. x_x Aspoň mně tak přijde. XD Není tam žádná vypravěčská úvaha, jsou to úvahy v přímé řeči. Heh... je dost možné, že většina z vás tam žádnou úvahu neuvidí. :"D


Po dlouhé době uhlíkový článek

25. března 2011 v 22:42 | KaThea |  Obrázky ke Kopii

Všimli jste si, že jsem sem úplně přestala dávat obrázky? :"D No... Rozhodla jsem se sem dát alespoň obrázky související s Kopií.
Hohó, blog má novou funkci škrtání texu! (Přemýšlím, jestli někdo pochopí ten nadpis. X"D)
(Jéé... To je hezký pocit, znovu něco psát na blog. Měla bych to dělat častěji. :D A navíc tady můžu psát blbosti a pak je škrtnout. XD)
Vpravo máte jeden malý sketch Tima. :D Na jeho výrazu je vidět, že se mu v poslední době více věnuju. XDD Lol.
Jo a taky si můžete všimnout, že jsem pozměnila zvůj způsob kreslení nosu ze předu. : D Na devu je jen jeden obrázek, na kterém je to vidět. (Ale zdá se mi, že má teď ten nos nějaký malý. >_< A vůbec, tenhle obrázek není nic extra, ale je to jen sketch.)

Blog mi ukradl text. D: Co si to ten nový editor dovoluje? D: No tak já to napíšu ještě jednou. XD
Uvědomila jsem si, že nemám žádné dobré nové obrázky mých postav. A navíc se vzhed některých z nich trochu změnil (třeba Iksovy vlasy). Tak jsem je nakreslila.
Ale zkazila jsem Tima. >_<
Tohle jsou čtyři nejdůležitější postavy. I když je tam ještě jedna důležitá... Možná důležitější než Iks. No, možná k nim někdy dokreslím i zbytek postav. xD
(Tady je starý nos, protože jsem to kreslila dřív. Ten obrázek Tima je nejnovější.)

Abych neunudila lidi z devu, proložím to obrázkem, který jsem nezveřejňovala. X"D
To je takový... failsketch. X"D Neumím kreslit tělo z boku.
Obrázek se jmenuje První sníh (ne první za jeho život X"D). Teď se mi to zdá moc velké, ale nemám to jak zmenšit (protože jsem na počítači u taťky).


Tak teď nefailsketch. X"D Taky není dokonalý, ale nic lepšího po mně nechtějte. X"D
Tak jó... Tohle je Ono. A... já nevím, co bych o něm měla napsat, aby to nebyly spoilery. x"D Každopádně bych chtěla podotknout, že není dítě, jenom tak vypadá, protože je hodně nízký. :"D

To nové vkládání obrázků je nějaké divné. D:
No mám tady ještě jeden sketch. x"D Ten je divnější, než nové vkládání obrázků. X"D
Původní záměr se mi trochu nepovedl. X"D (Protože ten papír se nechce trhat tak, jak chci já. X"D) No nic...
Na obrázku je Safró. (Pěkně jsem si na sebe vykopala jámu, když jsem dala postavě do jména dlouhé ó. X"D To se bude strašně blbě psát! XD) To je nová postava. A to jako že... hodně nová. Vymyslela jsem ho hrozně nedávno a už o něm píšu. X"D (Kdybych tak věděla, ve kterém rozhovoru jsem o něm Yone říkala, měla bych datum jeho vytvoření. >_< Ale já vedu s Yone na devu moc rozhovorů.)
Dodatek: Chtěla bych jen upozornit, že tento obrázek vůbec nevystihuje Safróovu povahu.


Hmm... Tak já sem nakonec šoupnu i Vězně. x"D Ať to máme hezky pohromadě.
Docela starý obrázek... Ale rozhodla jsem se ho zveřejnit, protože podle té "vybarvené" plochy soudím, že mi vzal dost času. xD
Když jsem to kreslila, byl to spoilerový obrázek, ale teď už není, protože jsem změnila názor a myslím, že tohle se nikomu nestane. XD Takže už to není spoilerový obrázek.


Nakreslila jsem Tanerskou a Tearskou vlajku, ale ten obrázek se záhadně vypařil. >_< Poslední dobou mi nějak podezřele mizí obrázky. D: Tedy, ztratily se mi asi dva. Nakonec jsem udělala reprodukci jednoho z nich. XD

(Mimochodem, s novou kapitolou Kopie počítejte radši až v úterý. X"D Zjistila jsem, že mám moc čísel kapitol a nevím, co tam psát! X"D Musím si to nějak rozvrhnout... No tak třeba nějak prodloužím tu akční scénu. XD Ale co byste řekli, kdybych tam vložila nějakou kapitolu třeba o Maisovi? X"D Asi byste řekli, že se to tam nehodí. X"D)

Kopie - 36. kapitola

22. března 2011 v 17:33 | KaThea |  Kopie
Tohle bude unavující… Kdyby to bylo na papíře, dalo by se to přečíst snadno, vždyť někdy člověk čte knihu hodiny, jenže čtení z monitoru je horší. Můžete si to vytisknout. XD Nebo to přinejhorším přečíst na dvakrát. Ale já tu kapitola nechtěla dělit. Protože takhle to prostě patří k sobě. Mám dost toho dělení v nevhodných místech.

Vymýšlet si vlastní jazyk je hrozná zábava! Hlavně pokud k sobě jen tak neskládáte písmena, ale doopravdy vymýšlíte pravidla toho jazyka a při skládání vět se jimi řídíte. Jen doufám, že jsem ve spaelštině neudělala žádnou chybu. XD Proč jsem sakra vymyslela tak komplikovaná pravidla? XD
Kdyby vás některá věta ve spaelštině extrémně zajímala a nebyla přeložená, můžu vám ji na požádání přeložit.

Pak mi řekněte, jestli se vám líbila délka kapitoly. :"D Tohle je jedna z nejdelších kapitol Kopie, co jsem kdy napsala.


Kopie - 4. kapitola

14. března 2011 v 20:48 | KaThea |  Kopie
Beru to moc vážně. To není dobré. Dejte mi někdo facku, ať se proberu. xD
Ale stejně myslím, že by neměl být stanovený přesný den zveřejnení. Zveřejním to, až budu horová.

Přála bych si vidět výraz těch, co četli starou verzi, při jedné konkrétní větě. XD Nebo i víc větách, které budou následovat.


Kopie - 35. kapitola

7. března 2011 v 22:30 | KaThea |  Kopie
Mám zase zpoždění, nestřílejte mě prosím. :"D Mám k tomu důvod. A to ten, že jsem včera byla u babičky a tak jsem nemohla zveřejnit kapitolu. :"D To je pravda! XD
Uuu... zjistila jsem, že jsem tady měla hodně překlepú a chyb. Takže kdyby někdo ještě nějaké našel, napište mi je do komentářů, moc vás prosím. Já si to po sobě četa, ale některých chyb si prostě nevšimnu.