Duben 2011

Kopie - 38. kapitola

17. dubna 2011 v 22:07 | KaThea |  Kopie
Ve středu jedu do Beneluxu a vrátím se až v neděli a nestlihla bych napsat další kapitolu... Takže zveřejním aspoň tu krátkou sedmou, kterou už mám napsanou.

Pokud nechápete první větu, možná byste si měli připomenout jeden rozhovor v předchozí kapitole. :"D

Obrať stránku

14. dubna 2011 v 13:42 | KaThea |  Básně
(Mně žádný lepší název nenapadl. x"D)
Nevíte proč vždycky, když se pokouším napsat básničku, nakonec píšu Kalovy pocity? Mně psaní žádných jiných básniček nebaví. xD Tohle jsem napsala, protože jsem to dostala za úkol do spisovatelského kroužku.
(Mimochodem, nevím, co bude s tou sedmou kapitolou; už se mi ji nechce zveřejňovat. x"D)
Taky nevím, jak to je se znaménky na konci věty v básni, takže to podle toho bude vypadat. x"D
Většinou používám svůj oblíbený střídavý rým, ale ve dvou slokách je zmutovaný pokus o rým přerývaný. X"D
Doufám, že to někdo pochopí.


Vidím jen temnotu
Nikdy to neskončí
Dokud klíč nenajdu
Který můj život zakončí

Obrať stránku
Nedej přednost
Věčnému spánku
Život je vzácnost

Nazuj si boty a utíkej
Musíš uprchnout hned
Nikomu sbohem neříkej
Už není cesty zpět

Konec breku
Už žádnou sůl
Dost toho života
Chci štěstí aspoň půl

Navěky věků
Bezmocen nebudu
Zesvětlá temnota
Štěstí si dobudu

Sbohem starý živote
Skončí ten strašný sen
Ničit mě přestanete
Čeká mne nový den.

Kopie - 6. kapitola

11. dubna 2011 v 15:42 | KaThea |  Kopie
Blog.cz očividně nesouhlasil s mým úmyslem zveřejnit dvě kapitoly. No dneska už se mi ta druhá zveřejňovat nechce (ani na to nemám moc čas), tak ji asi zveřejním někdy během týdne.
Většina téhle kapitoly je vlastně stejná jako stará verze (ale s jiným číslem). To byl jeden z důvodů, proč jsem chtěla zveřejnit dvě (ten druhý byl, že jsem ji prostě měla napsanou xD). (No, o staré čtenáře kvůli novému začátku nepřijdu (snad) a ty nové to snad nebude nudit, když to čtou poprvé.)
Mimochodem, udělala jsem meší změnu v Tristanově jméně (zase xD). Rozhodla jsem se, že bude lepší, když mu budu říkat Sandyer s tvrdým Y (nakonec z něj možná udělám dokonce Sandyjera nebo Sandijera xD).


Už je to rok

7. dubna 2011 v 21:37 | KaThea |  Obrázky ke KopiiDneska je to přesně rok ode dne, co napsala první slovo Kopie! Kalovi je už rok. ^u^ A já jsem za těch 365 dní napsala téměř 326 stránek. Když budu pokračovat tímhle tempem, mohla bych Kopii stihnou dopsat do konce světa, pokud nebude dřív, než má. X"D
Už nevím, co napsat, ale dávám vám sem obrázek. XD

Objevila jsem poklad. Bohyni per ♥_♥

7. dubna 2011 v 20:49 | KaThea |  Zápisky ze života (neboli denníček) - (ne)zajímavé události z mého života
Jak jsem mohla být tak slepá? Šla jsem kolem té výlohy dostkrát... Ale nikdy jsem o to ani pohledem nezavadila. Když chcete něco schovat, dejte to všem na oči.

Spolužačka mi při písemce půjčila pero a mně se s ním dobře psalo, tak jsem se rozhodla, že si koupím podobné. Nakonec se mi podařilo přemluvit samu sebe, abych si dovolila jít do papírnictví. X"D
Prohlížela jsem si pera u pokladny... Ale žádné nevypadlo jako to, co jsem chtěla. XD Jsem moc náročná... x"D A pak jsem si všimla, že mají uvnitř obchodu skleněný kvádr s luxusními pery. ♥_♥ No... Vlastně mi připadala obyčejná a nechápala jsem, proč jsou tak drahá... Bylo tam jednu za víc jak dva tisíce a v tu chvíli mi to připadalo hrozně moc. Ale to lesknoucí se modrozelené se mi fakt líbilo... (To bylo za 852 korun. Už vím, co si přát k Vánocům. XD) Pak jsem si ještě zevnitř prohlížela výlohu. Tam měli ještě luxusnější pera. Ta maličká byla hezká. xD Narazila jsem taky na jedno za sedm tisíc a říkala jsem si, že ty diamanty v něm budou asi pravé. x"D
Když jsem se dost nabažila per, rozhodla jsem se odejít. Cestou kolem výlohy jsem si ještě prohlížela pera, která tam měli vystavená. Našla jsem jedno za sedmnáct tisíc a říkala jsem si, že to bude asi nejdražší, co tam mají. Ale pak jsem spatřila JI. ♥_♥ Myth of the Moon Goddess. ♥_♥ (Přeložte si to a možná pochopíte, proč jí říkám v ženském rodě.) Skvěla se tam na polštářku... a byla ohromující. Byla dvakrát větší než obyčejné pero a zdobily ji zlaté ornamenty. Doma jsem se dozvěděla, že je to údajdě dvaceti-čtyř karátové zlato. :"D A taky, že takových per je jen 568 na celém světě... Nechápu, co dělalo v takovém obyčejném papírnictví. O_O No, asi nebylo tak obyčejné, jak se tváří... Bylo vlastně docela velké a jeho majitel musí být hodně bohatý, když má takovou sbírku luxusních per. K Myth of the Moon Goddess se ani neodvážili napsat cenu. Na internetu jsem narazila na cenu 2300 dolarů... Nějaký převaděč mi to přepočítal na skoro 40 tisíc korun. :"D Tak už vím, na co šetřím. XD Já ho chciiiiiiiiiiiiiiiii! XD
Nemůžu vám sem dát fotku, protože na fotce vypadá hrozně obyčejně. >_< Ve skutečnosti vypadá stokrát úžasněji! Tisíckrát úžasněji! Milionkrát! Miliardkrád! No dobře, to už se nechávám trochu unést. xD Ale na těch fotkách ani není poznat, jak je velké... T^T Přitom velikost je to, co se mi na něm líbí možná nejvíc... Vy byste se na něj podívali a řekli si: "Vždyť to pero není až tak úžasné, tak co tady ta holka tak vyvádí..."
No dobře, stejně vám ho ukážu, abyste měli představu. xD Ale ve své mysli si ho musíte zvětšit a zkrášlit! >:| Valte oči!

Kopie - 37. kapitola

3. dubna 2011 v 19:38 | KaThea |  Kopie
Word nezná slovo smrdí. X"D Ale to už je od wordu docela trapné, ne? XD

Za čtyři dny to bude přesně rok od doby, co jsem začala psát Kopii! :la: Neuvěřitelné, že mi to vydrželo tak dlouho. : D Tedy pro někoho možná ne, ale pro mně jo. xD Většina povídek, co jsem začala psát, nedosáhla ani dvaceti stránek... (Kopie má momentálně 324 a půl stránky, ale do jejích narozenin to ještě trochu naroste. :D) Ale nic výjimečného na oslavu radši nečekejte, nemám na nic čas. x"D Ráda bych v ten čtvrtek zveřejnila kapitolu, ale to nestihnu napsat... Takže snad zveřejním aspoň obrázek nebo básničku (o Kalově trápení, samozřejmě >8"D).

Další meziscénová kapitola... Proč nemůže následovat jedna vypjatá scéna za druhou? XD No protože tak by o asi moc nešlo...