Červen 2011

Buď a nebo

30. června 2011 v 15:19 | KaThea
Jsou tu dvě možnosti. Buď mě Kopie bude bavit nebo to bude dobrý příběh.

Nejvíc se mi povedla druhá část. Je taková... čistá a správná. Začala jsem tam s týráním postav, ale je to nevinné týrání. Vyzní to úplně jinak než to, co předvádím teď. Aspoň myslím... Trochu se mi stýská po Kalovi, jaký tam byl. Ten nový Kal... je dobrý na týrání, ale starý Kal... ne ten nejstarší, jen ten starý... byl takový správný, čistý, nevinný... přesně jako ta část. Všechno zkazila má změněná představa o týrání. V podstatě by mi stačilo jen takové týrání, jaké bylo ve druhé části, ale teď už se musím hodně krotit, abych to tak psala... (Na začátku čtvrté části jsem hooodně failovala, ale teď už se mi to daří. x"D Ale zase mě to moc nebaví. :( )

Miluji druhou část.
Má své mouchy, právě teď jsem ji místo psaní tohohle článku měla upravovat... Možná se mi líbila právě proto, že tam byl Kal s Woem sám. Mám moc ráda tu scénu, jak si ráno neverbálně povídají.
Možná, že když si druhou část celou přečtu (už na tom pracuju, ale nemůžu si pomoct, abych ji neupravovala), budu vědět, jak na to, aby týrání bylo správné...

* Poznámka pro neznalé: Příběh dělím na šest částí. V rozcestníku jsou rozděleny mezerami mezi čísly kapitol.

...mám pocit, že všechno dělám špatně...
... Já chci, aby Kopie byla dobrý příběh, ale nevím, jestli z toho budu mít větší potěšení než když bude příběh plný týrání...

... Druhá část byla ve všem nejlepší. Na začátku druhé části jsem psala nejrychleji (16 stránek za týden) a taky jsem v té době milovala příběh nejvíce... Nevím, nakolik jsem milovala Kala, teď ho mám asi radši...


...... Možná mě může Kopie trochu bavit a být trochu dobrý příběh. x"D Hmmm... Ale nějaký geniální příběh z toho udělám těžko, takže bude možná lepší, když se rozhodnu psát tak, aby mě to bavilo... Ale já zas něchci, aby byla Kopie špatná...(Původně jsem chtěla napsat na tumblr, ale vzhledem k tomu, že o mém tumblru ví jen jeden člověk, rozhodla jsem se to dát na blog. Vlastně bych sem měla radši zveřejňovat obrázky... Ale já jsem na to moc líná. Né, je je sem někdy dám... fakt. xD Stejně je už snad všichni videli na devu.)

Kopie - 42. kapitola

26. června 2011 v 21:32 | KaThea |  Kopie
Víte co? Je mi jedno, že slovo "koukat" je nespisovné, žádné jiné tam dobře nezní. :| Stejně je to jen internetová povídka, tak proč bych to tam nemohla napsat, když to zní líp? :P

Hmmm... Přemítám, jestli to lidem nepřijde divné, když někoho běžně označuji za fialového kouzelníka. o_o" Nějak mi nedošlo, že lidi nemusí přesně vědět, co tím myslím. >_>" (Aby někoho nenapadlo, že zfialověl ze zimy nebo něco. X"D) Znamená to prostě, že má fialové vlasy a ovládá především fialovou magii (může ovládat více barev magie, ale fialovou ovládá nejlépe nebo se ji naučil jako první nebo si ji prostě vyvolil za svou "hlavní magii"). Taky bych nejspíš neměla držet své nápady pod pokličkou a konečně napsala ten článek o barvách magie, aby lidi z toho barevného dělení něco měli. x"D Já jen nevím, jestli to dokážu dost dobře vysvětlit.

Je to další z těch dlouhých scén a navíc jsem nenašla vhodné místo pro přerušení. >_>" Takže je kapitola zakončená divně a vůbec to nezní jako konec (ono to tak ani znít nemá).

Kapitola naposledy editována 15. září 2011

Vložím sem ještě kurzívou poslední odstavec z předchozí kapitoly, protože to na ni navazuje.


Kopie - 41. kapitola

19. června 2011 v 22:41 | KaThea |  Kopie
Musím říci, že tahle kapitola se mezi mé nejpovedenější rozhodně neřadí. Je to tak trochu... předscéna. (Předscéna, meziscéna, co vymyslím příště? x"D Podscénu? ... Hmm, to by taky šlo. xDD) Tím myslím, že je to začátek, který uvozuje zajímavější scénu. Ale také je sama o sobě důležitá.

Jaj, nová kapitola ze sešitu nebyla nějak dlouho. o_o" Ale já to napravím, nějak mě to přepisování chytlo. Rozhodla jsem se vyčlenit si každý den hodinu na přepisování, abych měla dost času napsat tu kapitolu co nejdokonalejší. (Taky chci každý den hodinu psát do sešitu, ale to dodržím s ještě menší pravděpodobností než přepisování. Třeba dneska jsem to nezvládla.


Kopie - 9. kapitola

6. června 2011 v 0:54 | KaThea |  Kopie
Dnes bude devátá kapitola, protože bude. Měla jsem ji už napsanou a nestihla jsem dneska přepsat 41. nebo kolikátá to má vlastně být. Pokračování tehle keců pod článkem, pokud se vám ještě bude chtít číst. X"D

Teď přichází zajímavější kecy! Tedy... Jen vám chci ukázat, jak vypadá kuše a co je to třmen. X"D Obrázek kuše Třmen je šestka. Slouží to především k tomu, aby se to přišláplo, když chce člověk kuši natáhnout. To jen, abyste si to dokázali představit. Pro kuši v akci mám tady video. xD (Posuňte to na 2:22. Kuše je pomalá, ano. Stejně se mi líbí víc než luk. xD)

Už zbývá říci jen jedno: Doufám, že tady není žádný milovník psů. X"D

(PS: V první větě se mluví o Timovi, ale mně se neche sem kopírovat poslední větu předchozí kapitoly.)