Srpen 2011

Kopie - 11. kapitola

28. srpna 2011 v 22:29 | KaThea |  Kopie
Oooooomlouvám se za tu dlouhou prodlevu. :"D Mám na to výmluvu: prázdniny. X"D Ale mám ještě pravdivější důvod: můj mozek. x"D (Můj mozek za to můůůžeee! Všichni obviňujme můj mozek!)

Někdy mám chuť pojmenovávat kapitoly. Kdyby to bylo možné, tahle by se jmenovala Knihy. A nebo Knihy a čaj v mléce. :D

Mimochodem, na konec předchozí kapitoly jsem přidala pár vět, aby to znělo uceleněji.Čas na odkazy

24. srpna 2011 v 0:08 | KaThea |  Píšu vám...
Upravila jsem 3. kapitolu. Upravený odstavec jsem zvýraznila. Můžete si to přečíst, jestli chcece, abyste neměli pocit, že nic nedělám. v_v
Začátek nové verze první části potřebuje už zase přepsat. T_T Především první kapitola. A to jsem ještě nedokončila přepisování celé první části... Tahle povídka je odsouzena k neustálému aktualizování. T_T No, nedokážu si představit, jak by to takhle mohli čtenáři číst... Doufám, že mají čtenáři stejně krátkou paměť jako já. X"D (Aby si nepamatovali ty staré verze.)
Btw, v první kapitole jsem taky udělala malou úpravu, ale dám vám vědět, až bude opravená celá. (Zveřejnila jsem zatím jen tu nejdůležitější úpravu - čti opravila jsem věc, která mě nejvíc štvala. To byla věc, která nemohla počkat, protože jsem nechtěla, aby ji někdo četl, ale ostatní úpravy mohou chvíli počkat.)

___________________________________________________________________________________________________________

Jůůůů... Blogger má úžasné možnosti nastavení vzhledu blogu. *__* Až si někdy budu zakládat další blog, tak tam.

Poslední dobou často upravuju staré kapitoly - a navíc teď budu přepisovat i druhou část. Napadlo mě založit si nový tumblr, kde bych dávala vědět o aktualizacích. Původně jsem to chtěla psát do menu, ale tam to nevypadá dobře vzhledem k tomu, že mám tendence se i u malých věcí rozepisovat. Tumblr mi ale moc nevyhovuje, neboť má velmi omezené možnosti nastavení vzhledu. =__= Takže bych si mohla založit blogger věnovaný Kopii. 8D Dávala bych tam vědět o aktualizacích kapitol, ale taky bych tam psala všechno možné, co se týká Kopie... Ale slibuji vám, že se budu snažit vyhýbat depresivním výlevům, aby mi tam lidi nechodili neradi. :"D (Na takové věci mám svůj osobní tumblr. Nikomu jsem na něj odkaz nedávala a přesto na něm byli nejméně tři lidi, tak hledejte. :)) Zajímalo by mě, jestli si myslíte, že je to dobrý nápad...

Vlastně jsem si v poslední době založila hodně účtů, na které jsem dala odkaz jen některým lidem. Už bych je ani nedokázala spočítat.
Tak například mám twitter, ale poslední dobou tam moc nechodím, protože tweety ostatních mě deprimují. :"D Ale pokud má někdo twitter, ráda si s ním vyměním odkazy.
Další účet, na který si vzpomínám, je Kalův formspring. x"D (Formspring... to je taková věc, jak lidi kladou otázky a člověk jim odpovídá. x"D) Inspirovala mě k tomu jedna originální a všestranně nadaná umělkyně, jejíž přezdívku neumím skloňovat, ale každopádně byste si měli přečíst její komix. x"D Ona byla první, u koho jsem viděla, že by založil formspring svým postavám, ale věřím, že není jediná. Takže jestli si chcete popovídat s Kalem tak můžete, ale nezapomente, že na formspringu se nedají vést rozhovory, pouze otázka a odpověď. Ale nemusíte mu jenom klást otázky, můžete ho, pro mě za mě, třeba pozdravit. xD Ale nezaručuji vám, že vám odpoví na všechno, Kal je totiž dost stydlivý a z nápadu založení formspingu nebyl zrovna nadšený. xD Odkaz 83 Bylo by lepší, kdybyste se ho ptali v češtině, ať vám rozumí.
Hmmmm... Už si na žádný další odkaz nevzpomínám, takže smůla. xD No to jsem jich vám moc nedala. Ale nechce se mi vymýšlet nový název článku. xD


______________________________________________________________________________________________________________

GRRRRR, dneska jsem zase nic pořádného nenapsala, jak je to možné?! D8 Stavěla jsem v The Sims 3 model domu, ve kterém bydlí ta stará kouzelnice a přišla jsem na jednu neblahou skutečnost: Něco je špatně s mou představivostí, ale o tom teď nehodlám mluvit, protože to by bylo na dlouho. Ještě před tím jsem upravovala Timův obrázek tak, aby se hodil do jeho profilového článku, ze kterého jsem napsala jen kousek, protože jsem na to neměla náladu. A pak... jsem upravovala ten popis domu ve třetí kapitole. Pak jsem ho zveřejnila a hrála si s bloggerem a psala tenhle článek.... Jak je možné, že mi nezbyl čas na psaní? D: No ale Kopii jsem se věnovala, to se nedá zapřít... Aspoň nějaký pokrok oproti dřívejšku. v_v

Nejlepší obrázek Tima

10. srpna 2011 v 0:44 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Z tohohle obrázku se měl vyklubat nejlepší obrázek Tima, co jsem kdy nakreslila. No, je fakt, že jsem vážně nikdy žádný lepší obrázek Tima nenakreslila, ale není tak dokonalý, jak jsem chtěla. Všechno jsem zkazila trikem. =__= Nemohla jsem se rozhodnout pro barvu. Nejdřív jsem ho vybarvila hnědě, pak modře a nakonec fialově. Ano, gumovala jsem až příliš.

Konečná verze vypadá takhle:
Nakonec jsem se rozhodla, že jeho klasické fialové triko bude nejlepší. xD Ve skutečnosti ho má víc vybledlé a méně růžové, ale to by mu zas příliš splývalo s vlasy...
Rozpustila jsem mu vlasy, protože tak vypadá na obrázku líp. :)


Ještě tu mám naskenovanou verzi s modrým trikem.
(Přišla jsem na to, jak dávat obrázky doprostřed! 8D (A jinak než odsazením. Přesně doprostřed.) Jsem blbá nebo to v zarovnání fakt nastavit nejde?)

Sketche Valdora a Safróa

8. srpna 2011 v 1:10 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Proč mi zrovna ta nejlepší postava nejde vůbec kreslit? >_< (Nepochopte mě špatně. Kal je stále má nejoblibenější postava, ale Valdor mi přijde nejzajímavější.) Neumím kreslit takové typy obličejů.

Edit: Jaksi mi nedošlo (jako obvykle xD), že někteří lidi Valdora a Safróa neznají. Vlastně o nich četlo jen pár lidí. x"D Oba jsou moje postavy (z Kopie, samozřejmě); Valdor je kouzelník a Safró je jeho učeň.

Valdora jsem se pokoušela nakreslit už párkrát a vždycky to byl naprostý fail. Tohle je nejmenší z těch failů. xD Valdora to aspoň trochu připomíná, ale stále to není on. Ale je to dobré, abyste o něm měli přibližnou představu.
Úplně nejhůř se kreslí jeho tvář ze předu. Mám dojem, že se to nikdy nenaučím. Je to škoda. :(
Jeho vlasy mají tmavě fialový odstín - pro přesnější představu. (Oči má tmavě modré, ale do takových detailů já ve svých představách většinou nezacházím.)
Ta věc, co má kolem krku, je křišťálová kulička. (Zkuste si nakreslit malou křišťálovou kuličku tužkou! x"D Vždycky bude vypadat jako prsten.) To je takový kouzelnický symbol... Mají ji všichni kouzelníci, ale někteří ji nosí pod šaty nebo v kapse nebo ji nechávají doma. To záleží na tom, jak to berou vážně. Má to co do činění s kouzelnickým "náboženstvím" - Zdrojismem. (Ono to není tak doslova náboženství. Jen něco podobného náboženství...) Víc už to rozvádět nebudu, moc bych se rozepsala. x"D
Oblečení je odfláklé, nechtělo se mi přemýšlet o tom, co přesně nosí. x"D
Navíc se mi zdá, že vypadá mladší, než by měl. v_v

Seriously, někdo by mě vymyslet jméno pro ten výraz s tím obočím... Nevěděla jsem, jak ten obrázek pojmenovat. -.- Nemá někdo nějaký nápad?
Safró má naopak vlasy světle fialové. Světlejší, než Tim-Sylva.
Když se tak dívám na jeho výraz, řekla bych, že buď kňourá, aby ho Valdor nenutil dělat něco, co nechce nebo se snaží přimět Valdora, aby se choval rozumně (to spíš). (Hehe... Možná vysvětlím v komentářích - když na to budu mít náladu. ^^') Kažopádně, řekla bych, že ani v jednom případě neuspěje, neboť Valdor je velmi tvrdohlavý. Protesty si to jen zhoršuje.
Měla bych někdy o Valdorovi napsat víc, lidi by to mohli chápat špatně. >_>


______________________________________________________________________
Btw, ségra mi řekla, že si myslela, že Mais není moje postava a že má červené oči. Pak se mě snažila přesvětčit, že Mais ve skutečnosti patří Tarin nebo Yone. x"D Nakonec nad tímhle obrázkem Safróa prohlašovala, že je to Iks, když mu bylo devět. X"D

Kopie - 44. kapitola

1. srpna 2011 v 22:02 | KaThea |  Kopie
Tak tady máme poslední kapitolu třetí části. :) Jsem na sebe hrdá, protože se mi podařilo vytvořit zakončení, které zní pěkně, a mě takové věci obvykle nejdou. xD