Blaaaa

4. září 2011 v 22:38 | KaThea |  Zápisky ze života (neboli denníček) - (ne)zajímavé události z mého života
Dneska jsme se byli s rodinou kopat "na Hrádku". Nevím, jestli je to jezero nebo rybník, ale hlavní je, že se nám tam stala docela vtipná příhoda.
Ségra mě chtěla zabít, protože jsem jí sebrala plovací prkno a ona za mnou plavala 150 metrů od břehu. (A mně právě upadlo tlačítko C. X"D Štěstí, že 16. dostanu k narozeninám vlastní notebook. K tomu se budu chovat ohleduplně, aby nedopadl jako tenhle. x"D) Snažila se mě utopit, ale to také není důležité. Byly jsme samé "nee-chan", "yamete", "iie", "mate", "A jak se řekne pomoc?" a "Já jsem zapomněla, jak se řekne 'přestaň'." Pak k nám připlavala jedna malá holka, která nás už chvíli pozorovala, a řekla: "Vy se učíte anglicky?" X"D
Ale když to takhle řeknu, nezní to tak vtipně jako ve skutečnosti, protože neumím vyprávět skutečné příhody. D:
(Nejsem si jistá, zda jsou všechna ta japonská slova správně. Většinu slov, která jsme používaly, odkoukala ségra z anime. X"D)

Mohla bych toho napsat víc, ale nechci to zbytečně prodlužovat, protože je to nedůležité a nemůžu psát dlouhé články každýn den (tento měsíc se neobvykle činím). Ale jistě vás nějké dlouhé články v blízké době neminou, neboť pracuji na "Velkém rozšířeném OC listu", kde chci napsat pár informací (často i víc než pár) o každé z mých postav. Myslím, že to rozdělím do dvou částí, protože se rozepisuju až moc. x"D
Přišla jsem na neblahou skutečnost. D: Já opravdu zamlčuji ty nejzákladnější věci z příběhu, protože mi přijdou samozřejmé! D": Zjistila jsem, že někdo z nových čtenářů neví, že dělím magii podle barev (ale myslím, že by si to odvodil později) a že si někdo myslel, že Tim je vyšší než Kal. Při přepisování první části v tom mám ještě větší zmatek, protože nevím, co jsem tam psala a co ne. T_T Takže kdyby vám bylo cokoli nejasné, ptejte se mne kdekoli. Můžete se mě zeptat na cokoli a já vám na to odpovím, pokud to nebudou moc velké spoilery (a začínám za spoilery považovat čím dál méně věcí xD).

PS: Kdo hlasuje pro to, aby název článku nebyl povinná položka?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Archaell Archaell | Web | 5. září 2011 v 0:14 | Reagovat

Na hrádek nejezdim mám doma bazén :D. A název je důležitej, jinak by tam bylo jen číslo a to by se v tom prase vyznalo :). Já třeba výšku u svejch postav vůbec neřešim. Většinou se jen zmínim jaký má postava vlasy a barvu očí. Občas i co mají na sobě. Třeba v "Sarkasmu" jsem se ani jednou větou přímo nezmínil jak vůbec hlavní postava, zároveň vypravěč, vypadá, i když to trochu vyplývá z kontextu. Popis je spíš jen taková vycpávka prazdných řádků a většinou jsem to sunul přes dialogy, ale to zas chce hodně děje. Vše má výhody i nevýhody. :)

2 KaThea KaThea | Web | 5. září 2011 v 17:48 | Reagovat

[1]: Pro mě je důležité, aby si lidé představovali moje postavy správně. Co kdyby mi chtěl někdo nakreslit fanart a já bych tu postavu ani nepoznala? xD (To se mi nestane, protože lidi mé postavy znají z obrázků... Ale mně nestačí, že mají přibližnou představu, já je chci umět nakreslit dokonale. x"D)

3 Yone Yone | 5. září 2011 v 19:00 | Reagovat

Jééééé... X"D Tak to je vtipné. Já takhle japonsky s nikým nikdy nemluvím... ale měli jsme období. (období alá Naruto. Stydím se vzpomínat. Ale omlouvá mne, že je to již pár let zpátky. (tři roky... achjo.. si to nní až zas tak dávno)

Tohohle se u psaní příběhu bojím. Mlžení důležitcý věcí... huuu... to mi hrozně hrozí- zvlášť, když tolik přepisuju... protože pak mám pocit, že se opakuji. Dneska jsem si koupila nový sešit na příběh. S tvrdýma deskama-podle tvého vzoru- chci vyskoušet, jestli to u mne taky projde. (nesázela bych na to... na to jsem moc nestálý člověk. =____=)

Ty považuješ za spoilery méně a méně věcí? :"D (já naopak víc a více.. ale ty stejně tak 70% mých nejhorších spoilerů víš. A i když je zapomeneš... na podruhé to není onooo)

4 KaThea KaThea | Web | 5. září 2011 v 20:30 | Reagovat

[3]: Já si nedokážu představit, že bych Kopii psala do normálního sešitu s měkkými deskami. Takový sešit je neformální, obyčejný a nemá hezký obal. D: Potrpím si na hezké obaly. X"D (Nedávno jsem si koupila dva nové sešity... Ani jeden není podle mých představ, ale jeden se hodí k páté části (ale hodně místa v něm nejspíš zabere část čtvrtá). Ten druhý by se náramně hodil k Hagově příběhu - který nepíšu, ale co když někdy začnu? X"D (tedy já už začala, ale ne do sešitu) S Hagou je sranda. xD)

Joooo... >8D Jsem ochotná mluvit o Iksově dětství a možná i o oné události, kterou jsem donedávna považovala za průměrně velký spoiler. Měla jsem v úmyslu to napsat do Kopie, ale to se asi nestane vzhledem k tomu, že Iksovi se asi nebude chtít moc mluvit o svém traumatickém dětství. Je sice upovídaný, ale jsou věci, o kterých nemluví. Taky můžu říci o Valdorovi téměř cokoli, ale nesmí se to týkat Sylvy. Dokonce jsem přemýšlela o tom, že bych ti vážně prozradila, jak je to mezi Timem a Timem, aby sis čtení čtvrté části více užila, a udělala bych to, nebýt toho, že se obávám, že to Tim bude vysvětlovat lépe. (Ale ten zase zamlčí některé věci, které neví, ale já bych ti je řekla. Nevím, či verze je lepší.)

5 Tarin Tarin | Web | 6. září 2011 v 2:02 | Reagovat

No tak takto sa ti učíš anglinu japonsky. xD
Pekne od toho dievčatka. :D

6 Yone Yone | 6. září 2011 v 18:36 | Reagovat

[4]: Některé měkké sešity mají hezké obaly... teda alespoň u nás v Praze je to běžné. X"D Máme velký výběr...
Taky mi na obalech záleží. (kvůli obalu jsem si nekoupila deník. A pak jsem toho litovala a koupila s v první papírnictví sešit, který byl ještě ošklivější. X"D Ale já obaly často přelepuju) na obálku příběhového sešitu si vytisknu ten krásný obrázek od kinixuki. :"D

heeej! Haga mě zajímá. Má super jméno. >8D O něm jsme se bavili...

To je fajn. Kdybych to věděla o našem srazu, tak bych se na Iksovo dětství vyptala... to mne zajímááá. Jéé.. Iksovo traumatické dětsví. <3 ňuníííís.

No.. můžu si nejdřív přečíst Timovu verzi v Kopii a ty mipak někdy řekneš detaily. <3

7 KaThea KaThea | Web | 7. září 2011 v 18:07 | Reagovat

[6]: U nás v Pardubicích je malý výběr sešitů s měkkými deskami. :( Žádné hezké tam nejsou.
No jó... Já bych si na sešit Kopie mohla dát tvou obálku. :D

Nemá super jméno! XD Ale je s ním fakt sranda... Bavilo mě o něm chvíli psát a přemýšlet. A myslím, že by bylo zajímavé   psát jeho příběh... Ale je to moc dlouhý příběh.

Já mám dojem, že jsem se rozhodla o Iksově dětství mluvit až po tom srazu. X"D Ale nejsem si jistá. Na příštím srazu ti o tom řeknu! A nebo i jindy, pokud na to zrovna budu mít náladu...

Jo... ale k té Timově verzi se dostaneš za dlouho. Včera jsem si uvědomila, že už 5 měsíců píšu pořád ten samý den! O_O" To je... hodně špatné. (Uááá... Ten den je mé prokletí! Musím se přes něj dostat. D8 Měla bych jít psát...)

8 Yone Yone | 7. září 2011 v 20:01 | Reagovat

[7]: Jééé.... X"D To raději nedělej. X"D Bereš si ten sešit do školy?

Má... mě jeho jméno přijde super.
Heeej... příště o něm chci něco slyšet. Něco víc, než že má vtipný jméno.

Aha. :"D No... tak příííště.

Jéééj. To je děsivé! D8 No.. já zase už víc jak rok píšu první tři kapitoly (ale už to jsou jiné první tři kapitoly než před rokem). Achjo... zase se mi něco nelíbí. A navíc jsem zjistila.. jak je ta druhá nemoc, co jsem chtěla dát Claudovi odporná! D8 To mu nemůžu udělat! (vypadá to až moc ošklivě. Už by nebyl tak krásný.(ne že by zrovna on měl být))

9 KaThea KaThea | Web | 10. září 2011 v 14:28 | Reagovat

[8]: Né... Jenom výjimečně si ho beru do školy. Ale stejně tam nikdy nic nenapíšu. X"D Maximálně něco píšu do poznámkového sešitku.

Možná o něm něco uslyšíš. x"D Včera jsem psala jednu scénu s ním. A posledních pár dní přemýšlím jen o něm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama