Iksova holka

3. září 2011 v 0:25 | KaThea |  Zápisky ze života (neboli denníček) - (ne)zajímavé události z mého života
Nedávno se mi zdál sen, ve kterém byl Iks... a jeho holka. X"D Ve skutečnosti žádnou holku nemá, ta byla jen výplodem mého snícího mozku (náhodou v tomto případě můžu být na svůj mozek pyšná - jinak se v mých snech objevují děsné nesmysly. X"D). Šla jsem na takové podivné sídliště, kam jsem se původně vydala hledat Kala. Taky jsme ho našla, ale moc se Kalovi nepodobal, byl na houpačkách s Timem a když jsem se k nim přiblížila, odešli. Chtěla jsme jít za nimi, ale ztratili se mi. To sídliště mi z nějakého důvodu nahánělo strach. Teď nevím proč. Ty paneláky byly takové mohutné a nikde jsem nespatřila ani živáčka... A uprostřed sídliště byly tři řady jezdících schodů, které vedly bůh ví kam. X"D Vedle nich byly ještě normální schody - i ty schody mi naháněly hrůzu.
Zašla jsem za roh a tam jsme ji potkala - Iksovu holku. X"D Byla tak trochu jako Iks v ženském provedení - sadistická, ale milá. Hnědé vlasy měla uhlazené na levém rameni, ale nesvázané. Nosila krátkou bílou sukni, ale možná měla bílou košili, nejsme si jistá. x"D V ruce držela nůž a chtěla mě zabít, protože jsem cizinec. Nakonec mě vzala do malého přízemního bytečku, kde s Iksem žijí. :3 Bylo to hezké... (Poznámka: Sen byl trochu upraven, aby byl srozumitelnější. :"D Není možné vyprávět mé sny, aniž bych přitom trochu lhala...)
Mimochodem, to na obrázku vpravo je Iks, nikoli jeho holka. :"D Každý, kdo vidí Ikse poprvé, si myslí, že je holka. X"D

Den po tom jsem ve snu viděla Valdora. Byl tam jen asi na pár sekund než sen skončil. A mám dojem, že před ním tam byl taky Kal, ale nejsem si tím tak jistá... Jinak byl ten sen trapný jako každý jiný. X"D Ale aspoň se v něm lítalo. (Mám ráda lítací sny. :D Ale postrádám utíkací sny. D: Mám dojem, že jsem už dlouho žádný neměla... Ale možná si ho spíš nepamatuju. Stala jsem se závislá na utíkacích snech. X"D)

Možná bych si vážně měla založit rubriku pro sny.

Mně... nějak vůbec nenapadají žádné obrázky s Iksem. Tady jsem se pokusila nakreslit jistý výraz, ale vyfailovala jsem jen tohle. X"D
... je to fakt fail. X"D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 3. září 2011 v 11:16 | Reagovat

obrázek je hezkej, ale jinak to moc nechápu :D to je nějaká povídka,skuteční lidi nebo imaginární lidi?

2 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 3. září 2011 v 11:30 | Reagovat

sen zajímavý :D
A obrázky pěkný :))

3 Yone Yone | 3. září 2011 v 14:19 | Reagovat

Jééé... Iks. X"D
Mě swe dlouho nezdál žádný sen, co bych si pamatovala. Poslední sen, co si pamatuju byl vadný sen o lidech z tábora. Z toho si taky moc nepamatuju, jenom to, že jsme lezli na nějaký kopec... a že do mého pokoje vedli divné žebříko-schody, po kterých jsem vůbec nedokázala sejít dolů, protože jim chybělo několik schodů vysoko nad zemí. Takže jsem se tam zasekla a bála se, že spadnu a zabiju se. Pak mi naštěstí někdo z kluků z pokoje pomohl. (mám pocit, že jsem bydlela na pokoji z klukama. To je vadný... ale nejsem si tím jistá) haha- to tě asi nezajímá. Nebyl to moc zajímavý sen ani ve snu, natož ve vyprávění.

Strašidelné mrtvolné sídliště... to si asi dovedu představit. Občas se ve snech dostávám na místa, co mi nahánějí strach takovým divným způsobem...
Iksova holka... to je... zajímavá představa. X"D Zajímalo by mě, kdo by koho dřív zabil. 8D (né... to by se určitě nestalo. *facepalm*)

4 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 3. září 2011 v 15:20 | Reagovat

D: Taky bych chtěla mít sny o svých postavách.
Jsem ráda že tě jeho holka nezabila a že jste se spřátelily. xD
Mně připadají strašidelná všechno opuštěná místa, převážně.

5 KaThea KaThea | Web | 3. září 2011 v 21:53 | Reagovat

[1]: No, Iks je moje postava z příběhu Kopie. Valdor, Kal a Tim taky.

[3]: Mně se zdají sny hlavně, když můžu dlouho spát... Ty sny mě začaly nějak bavit a nemůžu se dočkat, až se mi zase bude nějaký zdát. :D

Ono nebylo mrtvolné... jen tam nikdo nebyl. Mám dojem, že jsem se bála hlavně toho, že přijde parta nějakých agresivních kluků a zbijí mě. :"D
Nooo.. Ono to v tom snu bylo tak zvláštně... Že když ta holka Ikse poprvé potkala, chtěla ho zabít, přitlačila ho ke stěně a dala mu nůž ke krku, ale on vytáhl nůž a vysvětlil jí, že je taky vrah nebo tak něco a ona ho nechala být, protože vrazi se navzájem nezabíjí. X"D

[4]: Mně se sny o mých postavách obvykle zdávají jen vzácně... Ale ted se mi o nich zdá nějak víc a já nechápu proč, protože mám pocit, že na ně myslím méně než dřív. D':

6 Yone Yone | 6. září 2011 v 18:45 | Reagovat

[5]: To je jasné... každému se zdají sny když spí dlouho. Třeba u moře jsem spala každý den skoro deset hodin a zdáli se mi nejdelší sny, co si pamatuju- a všecky jsme si pamatovala.

Mě sny děsně baví.. Jako malá jsem ráda spala jen kvůli snům. :"D A několik příběhů, co jsem psala na nich bylo založených.

Jééé.. seznámení Ikse a Iksovi holky zní vtipně. X"D úplně si Ikse dovedu představit...

7 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:34 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama