Listopad 2011

A je tu...

4. listopadu 2011 v 23:13 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
... Haga v celé své kráse.
Kecám, Haga není krásný a ani na tom obrázku není celý. X"D A ani s tou kresbou nejsem stoprocentně spokojená. Ale je to první kresba, která se mi povedla natolik, že ji můžu zveřejnit.

Takže, vám tu čest vás seznámit s hlavní postavou Hagova příběhu. (Samosebou, kdo jiný by molh být hlavní posvatou Hagova příběhu než Haga. X"D V Kopii se ale taky objeví.) I když, nejsem si jistá, jestli to zrovna čest. Vlastně je to nejhorší člověk, jakého byste mohli potkat.


Tomuto člověku se radši vyhýbejte obloukem. A hlavně, nikdy se mu nedívejte do očí. Nikdy. (No dobrá, na obrázku můžete. X"D A pokud je mu méně než dvacet, tak vám také moc neublíží.)
Má tak hroznou povahu, až mě to fascinuje. Jako autorka ho mám ráda, ale nepřiblížila bych se k němu ani na kilometr. X"D

Dělá dva základní ksichty. Teď se ještě musím naučit jeho psychoušský úsměv. Haga vůbec dělá nejlepší ksichty. Problém je, že je nedokážu nakreslit ani popsat. X"D
Jednou jsem se pokoušela o jeho psycho úsměv, ten ksicht se mi nepovedl, ale líbily se mi vlasy... Tak vám ho sem asi dám taky. Bohužel jsem tak tlačila na tužku, že se to leskne i tam, kde nemá, čož dobře nakreslené vlasy trochu kazí.


... Možná, že ty vlasy ani nejsou tak dobré, jak jsem si myslela. v_v Dávám to sem taky proto, že na obrázku nahoře se mi moc nepovedl Hagův nos a na tomhle obrázku je lepší. X"D
Ale jeho psychoušský úsměv má fakt vypadat jinak. D: Radši si ho moc dlouho neprohlížejte. (Jestli si ho budete moc prohlížet, příště vám sem další nedokonalý obrázek nedám!)

45. kapitola

3. listopadu 2011 v 23:19 | KaThea |  Kopie
Dlouho jsem nenapsala žádnou kapitolu. Nemám pro to žádnou omluvu, je to prostě fakt. Shame on me.
Ale teď mám FocusWriter a pevně věřím, že se to změní! Protože FocusWriter je skvělý pomocník. Začínám propagovat heslo "FocusWriter is writer's best friend." Existuje aice více "antirušivých" textových programů, ale... KoalaWriter mi nešel nainstalovat. X"D Takže zatím FocusWriter. Vyhovuje mi. Stokrát lepší než Word. Tedy na psaní příběhů. Na jiné věci se víc hodí Word.

Nebojte se, noví čtenáři, i na dvanáctou kapitolu jednou dojde. : D (Přemýšlím o tom, že bych ji přeskočila, protože fakt nevím, co tam mám psát... Tak možná dojde dřív na třináctou.)

Takže. Tradá. Čtvrtá část začíná nyní.