Únor 2012

Kopie - 46. kapitola

13. února 2012 v 23:51 | KaThea |  Kopie
Radši ani nechtějte vědět, jak dlouho nebyla kapitola.
*teď se určitě všichni šli podívat*
Sdílím vaše zděšení.
Radši ani nepřemýšlejte, jak dlouho by nebyla nebýt Yone. Můžete jí děkovat. A nebo mě jít vydírat sami. xD (Ne, že by mě vydírala. Ale je to jeden ze způsobů, jak získat kapitolu. xD)


Edit: Pod kapitolu jsem přidala ilustraci od Yone.↓ :3


Informativní článek druhý aneb 12. kapitola ve dvou větách

2. února 2012 v 23:47 | KaThea |  Kopie
Faktem je, že tohle jsem chtěla udělat už dávno, ale člověk, jenž mě motivoval, abych to skutečně udělala, byla nová čtenářka Skullka. Milujte ji a padněte jí k nohám! Jen žertuji, zapomeňte na to. :"D

Nějak mi nejde napsat 12. kapitola. Vím, co v ní má být, ale nějak nevím, jak by se to mělo stát.

12. kapitola by měla obsahovat dvě základní informace:
  • Kal se uzdravil
  • Kal měl narozeniny, tudíž je mu čtrnáct
Tak teď už to víte a můžete pokračovat ke třinácté kapitole. xD Myslím to vážně. Řekla jsem si, že než být zaseknutá půl roku u jedné kapitoly neschopná přinutit se k pokusům ji napsat, to ji radši přeskočím a budu pokračovat dál. Není vůbec podstatná, i když je to poslední kapitola první části. Klidně byste mohli číst dál, aniž byste znali ty dva výše uvedené body.

Opravené a zveřejněné jsou tedy následující čtyři kapitoly:

To je dobrá zpráva především pro... lidi, kteří to ještě nečetli. Což jsou... dva? :"D No, přece jen něco. Ale znamená to nadějné vyhlídky do budoucnosti, protože teď se cítím m o t i v o v a n á, a když mi někdo napíše komentář, budu ještě m o t i v o v a n ě j š í, a když jsem motivovaná a navíc mám zítra prázdniny a nemám co na práci, znamená to, že budu psát... Pravděpodobně budu pokračovat v opravování druhé části, ale můžu se dostat i k přepisování ze sešitu, kdo ví? A nebo budu psát Hagův příběh a nebo Kopii. A nebo přepíšu tu drsnější scénu, co jsem chtěla zveřejnit. >8D

Jediná výrazná změna je ve 14. kapitole. Tu si můžou přečíst i starší čtenáři nebo si je třeba můžete přečíst znova všechny. xD To je na vás.


... Teď mě napadá... Psala jsem já vůbec Informativní článek první? Já mám pocit, že jo, ale jistá si tím nejsem. xD Abych nezačala rovnou dvojkou.

Věřte tomu nebo ne, ještě jsem nezapomněla, k čemu je tužka

1. února 2012 v 22:25 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
No přeci k rýsování, ne? xD Dělám si srandu. I když je fakt, že jsem poslední dobou asi nakreslila víc grafů funkcí než obrázků. Přeci jen jsem však sesbírala pár sketchů hodných zveřejnění.

Dnes jsem si prostě sedla... a nakreslila rychlý obrázek, který se mi kupodivu i povedl (tedy "povedl"... na mé poměry). Tak jsem se konečně odhodlala vzít obrázky, které jsem plánovala zveřejnit už dřív, a napsat článek.No hádejte... kdo to je? :D Když jsem se ptala ségry, nemohla si vzpomenout na jméno a označilo ho jako "ten, kdo bere houbičky"... Jo, teď už víte o Hagovi zas něco víc. : D
Myslím, že už mi docela začíná jít kreslit Hagu. V obličeji se podobá a i ty vlasy už vypadají, jak mají. Jen jsem se neodvážila je ztmavit, protože jsem se bála, že je zkazím. :"D Měl by mít černé vlasy stejně jako oblečení.Vždycky, když otevřu svůj šuplík a vidím tento obrázek nahoře, musím si říct: "Jé, to je ale ňunísek." :D A to mi tam leží už od 22. prosince. (Schválně jsem ho nechávala nahoře... protože je to prostě ňunísek. xD Tedy ne, že by měl nějak výrazně ňunískovatou povahu, ale na tomto obrázku se tak zrovna tváří. X"D)


Ještě tu mám takový... experiment. x"D Když jsem zjistila, jak dobře spolu vypadá oranžová a tmavě fialová, chtěla jsem svého poznatku využít v praxi. Jenže, ono to funguje lépe, když se to smíchá digitálně a s mou neschopností dělat barevné přechody z toho vznikl fail. xD Ale stejně to sem dám... protože je to prostě něco neobvyklého, jiného, nového. Chci říct, že to byl prostě experiment a já mám ráda věci, které se vymykají normálu. :"D


(Jestli to někoho zajímá, měl to být Safró, ale moc se mi nepovedl. Obrázek s dějem nijak nesouvisí.)