Duben 2012

KaThea otevřela tuš

5. dubna 2012 v 1:07 | KaThea |  Obrázky ke Kopii
Zkoušela jsem kreslit tuší... protože mám ráda akvarel a teoreticky bych mohla zkusit kreslit vodovkama, ale s mým stylem kreslení je k tomu potřeba tuš. (Obvykle kreslím lineart fixou, ale ta se ve vodě rozpije.) Zvládnutí tuše je prvním krokem k akvarelu.
První dva obrázky byly totalní fail, tak jsem si ten třetí už předkreslila tužkou. xD (Já ani neměla v úmyslu kreslit nějaký seriózní obrázek tuší bez sketche tužkou, jen jsem si tak čmárala.) A světe div se - ono se to docela povedlo! (Na mé poměry, ano?)
Původně jsem měla v úmyslu ten obrázek i vybarvit, ale nakonec jsem nevěděla jak, takže vám tady zatím předkládám jen ten lineart.

Samozřejmě jsem tu tužku nakonec vymazala, ale mně se ta verze s tužkou líbí vííííc... Čistý lineart působí tak nějak prázdně.

A ne, není to jiná postava, než si myslíte... I když byste do něj možná neřekli, že by se mohl tvářit takhle. (Na sketchi se tváří líp... Při obtahování jsem mu omylem změnila oči, takže se teď tváří spíš znuděně než smutně. Ale u něj v tom není zas tak velký rozdíl. xD Nesnáší nudu, je to pro něj jeden z nejhorších pocitů. (Je pravda, že ve "třetí knize" bude nešťastný a zoufalý bez nějaké vnější příčiny vlastně proto, že se nudil... Tedy z nudy dělal věci, ke kterým by jinak neměl důvod. Řekla bych, že měl z nudy psychické problémy. xD Ale ta věta nedává moc smysl. x"D))
Je čas, abych už řekla nějaké jméno, co? Pro ty, kteří se mezi mými postavami moc neorientují. (Myslím, že se mezi nimi orientuje asi jen jeden člověk + já. xD Ale sem stejně moc jiných lidí nechodí.)
Víte, Haga, on se možná nezdá, ale on je ve skutečnosti docela citlivý. (Skoro všechny mé postavy jsou citlivé. X"D I záporáci jsou citliví. Všichni jsou citliví. To mají po mně. X"D Neee, to mají proto, že mám ráda citlivé postavy. Mé nejoblíbenější postavy se vždycky stávají čím dál tím víc citlivějšími. X"D (Největší proměna - Valdor. Sakra, to už jsem moc odbočila od tématu.)) Občas na něj přijde... skleslá nálada.