Barevné kresby

Pro Acris

6. února 2011 v 21:24 | KaThea
Pro Acris za to, že mi poslala MMSkou obrázky od mých oblíbených DA umělců, když jsem byla na lyžáku. 8D
Elryn

Na obrázku je její postava Elryn.

Neměla jsem na lyžáku pleťovku, tak jsem musela použít tu barvu mezi červenou a oranžovou.


--
A ještě jedna věc. Včera jsem se vrátila z lyžáku a nestihla jsem napsat další kapitolu Kopie. :"D Takže druhá kapitola až za týden. :(

Chcete vidět, jak jsem se za rok zlepšila?

9. ledna 2011 v 19:41 | KaThea

2010 summary of artVe větším zde

Myslím, že jsem se minulý rok hodně zlepšila. Je to tím, že jsem měla sakra co zlepšovat.

Zkopíruju vám popis z DA, ale varuju vás, že je to nuda. xD

Leden - V té době jsem ještě kreslila docela realistické nosy. o_o To jsem teprve začínala objevovat mangu. Moc jsem nevybarvovala. Na obrázku je mé staré OC Karina.
Obrázek

Únor - Nos jako čárka nebo trojúhelníček. Nevím, proč mám pocit, že můj postup je vidět na nosech. XD Možná poznáváte L-a. To bylo v době DN šílenství. XD 
Obrázek

Březen - Můj historicky první zveřejněný psycho obrázek! XD Od té doby jsem až do nedávna žádné psycho obrázky nekreslila, nebo aspoň nezveřejňovala.
Obrázek

Duben - Nos začíná vypadat jako ten, který kreslím dnes. Začínám se stínováním. Do té doby jsem nikdy nestínovala.
Obrázek

Květen - Envy.... XD Znáte všichni Envyho? Kdo ne, styďte se! XD

Červen - První obrázek na DAčku! 8D Je to Yonin charakter Ranya. Pozadí jsem v té době dělala výjimečně.
Obrázek

Červenec - Zkoušela jsem malovat vodovkami.

Srpen - Extra roztomilý obrázek mé nejroztomilejší postavy. :D  (Ale poslední dobou už není tak roztomilý. o_o Teď se mi zdá, že se Kal chová možná roztomileji. Tim byl roztomilý jen na začátku. o_o) Je to kluk. XD A nechává si říkat Tim, přestože (nebo spíš protože) jeho pravé jméno zní Sulio Sam Sigi Sandy Sylvia Sean. xD
Získala jsem scanner!! Od této chvíle jsou obrázky skenované.
Obrázek

Září - Óch, to je můj Kal! <3 Ehm... 
Obrázek

Říjen - Velká změna! No... možná ne. Ta změna neproběhla hned, ale tady to začalo. Začala jsem kreslit barevné obrázky a snažila jsem se dělat pozadí a zapojovat fantazii. 
Obrázek

Listopad - Mírně psychoušský obrázek. :D:D Tohle bylo asi nejpromakanější pozadí, co jsem kdy nakreslila. XD Na obrázku je Rea - ruismandariinina postava (je to kluk, jen tak pro jistotu XD).
Hmm... tento obrázek jsem nezveřejňovala na blogu? o_O Tak ho máte tady.

Prosinec - Utrhla jsem se ze řetězu! XDD Přestala jsem se bát kreslit psychoušké obrázky, takže se těšte! >8D Taky jsem si zvykla dělat pozadí.


Získala jsem jeho srdce!

12. prosince 2010 v 20:07 | KaThea
(To je název obrázku, žádný deníčkový článek. Já jen, aby bylo jasno hned na začátku. xD)

Zvláštní... Přestala jsem se bát kreslit psycho obrázky. :D Dokonce se je nebojím ani zveřejnit. xD

No... Zkopíruju část komentáře z DA, ale dolů přidám ještě jedno dost důležité jakoby oznámení. ._.

Varuju, že je to trošku, trošičku... no dobře, docela hodně krvavé. XD Ale komu to vadí, nemá na mém blogu co dělat. XD

Sye a Mao vás zdraví

2. října 2010 v 1:47 | KaThea
Takže... Tohle jsou mé nové postavy. Nejsou to postavy do Kopie. Jsou to prostě... jen postavy. Byli vytvořeni jen pro kreslení a přemýšlení . A týrání, samozřejmě. XD To byl hlavní a první důvod, proč jsem je vymyslela. Chtěla jsem dát taky někdy Kalovi pokoj a vybíjet si své choutky na někom jiném. XD
Sye a Mao
(Sye vlevo, Mao vpravo. Kdo je chce vidět ve větším, aby přečetl nápist na Syeho ruce, můžete je vidět na DA zde. [Ale nezaručuju vám, že to i tak přečtete. XD])

(Z většiny je to zkopírovaný popis z DA, ale něco jsem tam ještě připsala...)

Sye vás všechny zdraví a doufá, že ho brzy zase uvidíte. :3

Jsou to dvě odlišné rasy lidí z jiného světa. Popustila jsem uzdu své fantazii. Spoustu věcí jsem vymyslela až při kreslení (obzvlášť pyšná jsem na provázek kolem Maovy hlavy). Kreslila jsem je hlavně proto, abych si o nich nějakou představu udělala.

Tetování v Maově tváři má něco společného s jeho rasou a náboženstvím... A provázek kolem jeho hlavy je tam taky kvůli jeho rase. Ale to je složité... To vysvětlím někdy jindy, až budu kreslit samotného Maa (jak si ten provázek přišlápne XDDD).

Všimli jste si, že má Sye šest prstů? Ale přitom má dvacet prstů jako normální člověk, protože na nohou má jen čtyři.

Nebudu komentovat všechny detaily na nich, to by bylo na dlouho. :D

Testovala jsem svou fantazii. A výsledek? Co myslíte? Do hlavy mi nevidíte, nemůžete vědět, co všechno o nich mám vymyšlené, takže můžete soudit pouze podle toho obrázku... Ale můj skromný názor je, že má fantazie není špatná. :D

A teď! Jsou moji a můžu si s nimi dělat, co se mi jen zachce! Můžu je zabít kolikrát chci a nikdy doopravdy nezemřou! Muhahahaha... *psychoušký smích* Ehm... Nebudu se nijak krotit, budu si kreslit, co budu chtít. ... Ne... teď kecám. Nedokážu něco krestli bez toho, že bych se trápila tím, co si o mě budou myslet lidi, co to uvidí. :(

Grrr... Nesnáším ruce! >< Hrozně těžko se kreslí!

To pozadí na mé poměry není zas tak špatné. Mým pozadím obyčejně bývá bílý papír. Nikdy nemám žádné nápady na pozadí a nechce se mi o tom přemýšlet. XD Takže tohle je pro mě docela dobré pozadí.


Jaj... už je třičtvrtě na dvě. Mě už se nechce přemýšlet, co  bych tam připsala. XD Tak to už bych mohla jít pomalu spát...

Ronny Grev

12. srpna 2010 v 13:49 | KaThea
Tohle není má postava. Je to postava ze sestřiny povídky a ona chtěla, abych ho nakreslila.

Trochu jsem se podílela na jeho vzhledu. Přemluvil jsem ségru, abych mu mohla nakreslit žluté oči a taky jsem mu přidala do vlasů mašličku (ségra mu chtěla dát tu mašli na ofinu). :D Jo a ta náušnice je taky moje práce. :D  A je taky mojí zásluhou, že má tohle příjmení. Ségra vymýšlela jméno pro jinou postavu a padlo ji Grev. Já řekla, že to zní jako krev a mohl by se tak jmenovat Ronny. :D
Ronny
Pořádně ho neznám a nevěděla jsem, jak se má tvářit, tak jsem mu udělala psychopatický úsměv. xD Ale Ronny není psychopat. Aspoň ne příliš. On jen dělá všechno pro vlastní účely. (Ségra tuto větu pořád opakuje. xD)
Je elf. V ségřiné povídce jsou elfové všichni. Nevím, jak má správný elf vypadat, vím jen, že má mít špičaté uši, tak má Ronny špičaté uši. :D

My hero ♥

9. června 2010 v 14:47 | KaThea
Chtěla jsem s tím seknout... ale pak jsem si to rozmyslela. Asi je to dobře, protože myslím, že se mi to docela povedlo. Ale stejně... takové amatérské obrázky jsou urážka Ranyy!

Ranya
(Ta fotka jem nekvalitní... Možná ji později vyměním za lepší. A ten papír je trochu pozohýbaný. :( )

Ranya je Yonin (doufám, že to skloňuju správně) charakter z jejího komixu (a teď už i povídky) Děti času. Můj nejoblíbenější! ♥ (Ale ta posedloust Ranyou mě už přešla... Vážně, i když to tak nevypadá. :D Už ho nemám na ploše ani na tapetě mobilu. xD)

Nevypadá ani zdaleka tak dobře, jako když ho kreslí Yone...

Oblečení má podle tohohle obrázku  (můj oblíbený ♥), ale změnila jsem mu barvu trika a bot, protože jsem si říkala, že takhle mu to bude slušet víc. Ale ty kalhoty mají divnou barvu! Yone, jak to děláš, že tvoje kalhoty vypadají jako kalhoty?

A ty kopce vypadají divně.

Kdyby Yone nekreslila tak dokonale, myslela bych si, že se mi to docela povedlo. Ale když to porovnám s jejími obrázky, je to nic moc.

Parta ze Záhadného městečka

6. června 2010 v 17:36 | KaThea
(Pojmenovat to Parta z Hořčic mi přišlo blbé...)

Kreslila jsem to s úmyslem dát to do záhlaví, ale vzhledem k tomu, že jsem to zmrvila, jak se dalo, budete ještě muset vydržet s tímhle půl roku starým designem (nevím, jak přesně je starý).

Je to historicky první obrázek, na kterém jsu jsou všichni kamarádi z Městečka. A je to taky teprve druhý obrázek většiny z nich. *stydí se* Když já kreslila furt jenom Karinu a Botu...

Parta ze Záhadného městečka
(doporučuji se podívat, tady toho moc neuvidíte)


Nebylo vhodné počasí na focení, není to takhle pruhované schválně... ale líbí se mi to. :D
Doufám, že většinu z nich poznáte, ale přece jen: Leo, Daniel, Teo, Bota, Robin, Karina, Dominik
Achjoo... mám pocit, že ten obrázek je mírně spilerový. :D
Každý byl kreslen v oblečení, ve kterém si ho většinou představuju. Ale nápisy jako "Tropical paradise" svou představivost fakt nenamáhám, to mě jen tak napadlo. :D A taky tady vidíte, jak je kdo vysoký. Ano, Teo je opravdu výrazně vyšší, než všichni ostatní.
Lea si nevšímjte, nemůžete ho chápat.
Daniel měl mít šedé oči, jenže jsem to zkazila a musela použít bělítko a na to už se mi šedá nechytala. Z černé to dělalo tmavě hnědou... no skvělý... Takže má oči špatné barvy (ani nedokážu říct jaké). A představte si, že ani v jedné sadě pastelek (72 a 24) nebyla správná červená na jeho svetr! Musela jsem ji namíchat ze dvou pastelek z různých sad. Ti, co ty pastelky vyráběli, neví, jak má vypadat správná červená! :D
Chjoo... Teo mi vůbec nejde nakreslit. Je to zvláštní, protože mám o něm docela jasnou představu... Na tomto obrázku se tváří jak postiženej. xD Celej je postiženej.
Doufám, že nikoho nenapadne, že by Robin byl holka. To, že má z kluků nejdelší vlasy, z něj nedělá holku!
(Bota nemá bílý oči, to udělal ten foťák...)

Nedrží každý oba své sousedy, protože nevím, jak bych propletla tolik rukou. :D Takže tvoří jakoby řetěz, jehož středem je Teo, který jediný drží dva lidi.
Tolik rukou... Jak bych to mohla nezkazit? Ruce jsou mými nepřáteli! Vyhlašuji rukám válku! xD Jediná ruka, která vypadá normálně, je ta Danielova.

Tohle byl druhý pokus o tento obrázek. Ten první jsem musela vyhodit už u nákresu tužkou, protože tam měl Teo tak dlouhé ruce, že vypadal jako opice (pořád je má dlouhé... ale ne tak moc).

Jooo, a ještě jedna zajímavost. Všimli jste si, že jsou mezi hlavními postavami přesně dva blonďatí, hnědovlasí, černovlasí a zrzaví? Jako toho druhého zrzka počítám Jeronýma, protože ten je taky dost důležitý, i když do jejich party nepatří. Řekla bych, že je dokonce důležitější, než Dominik.  (A navíc je to moje nejoblíbenější postava.) Je hodně nerealistické, aby by to tak bylo, protože ve skutečnosti je nejvíc hnědovlasých lidí. Ale já to nepočítala, není to schválně, že jsou od každého dva, ono se to tak stalo náhodou. :)

Envy

11. května 2010 v 18:12 | KaThea
... Snažila jsem se, aby byl co nejvíc kawai a díky tomu vypadá docela divně. xD
Ty vlasy jsem zkazila. Nevěděla jsem, jaký odstín on doopravdy má. Na ostatním fanartech bývají zelenější, ale ve skutečnosti je má spíš takhle hnědozelené... V mém podání vypadá ještě víc jako palma než normálně. :D
A to oblečení je taky divně stínované... Příště budu radši kreslit jednou barvou a ne se snažit je míchat.
Ještě jednou děkuji Miharu za ten skvělý návod. Hodně mi pomohl, i když mi kreslení podle něj pořád úplně nejde...

Envy

Pro ty anime neznalé: Envy je z Full metal alchemist.

Nepovedená holka s hezkým oblečením

4. května 2010 v 21:01 | KaThea
Nedala jsem si na tom nijak moc záležet, musela jsem to stihnout dneska. Je to do školy.

Nepovedená holka
Já vím, že má příšerně velkou hlavu. Ale to je účel. Neptejte se mě jaký, ale nějaký účel to má. :D Těch rukou si taky nevšímejte, nechtělo se mi s nimi párat. (A neříkejte mi prosím, že jde divně, vím to.)

Nepovedená holka
... Lepší? :D Ta hlava to kazila. Ale to oblečení a vlasy se mi vážně líbí. :D (V počítači mám tenhle obrázek uložený jako nepovedená holka - popravená.JPG xD)

Hm... toť asi vše. :D Mohla bych napsat pár denníčkových zápisků nebo aspoň do minidennéčku nebo napsat o Dveřích chaosu (ano, koupila jsem si je... a přečetla ve stejný den. :D), ale nechce se mi... (Sakra, vysvětlete mi někdo, o co tomu Rikhterovi jde! Musí k tomu přece mít nějaký dobrý důvod! "Už bys měla znát mé důvody..." Grrr! Za tuhle větu bych ho zastřelila! :D To jí to nemohl říct? :D Ale víte co, neříkejte mi to, já se to radši dozvím z mangy. :D Ale kdo ví, kdy si koupím druhé Dveře chaosu...?)

Módní návrhy

28. dubna 2010 v 20:59 | KaThea
Tohle je sbírka obrázků z růných dob, kdy jsem zrovna měla chuť navrhovat módu. Jeden obrázek jsem kreslila včera, jeden už hodně dávno, v době, kdy jsem asi ještě ani nevěděla, jaký je rozdíl mezi mangou a anime (ale to není zas tak dlouho) a neobtahovala černou fixou.

Na výtvarku nám přišla suplovat učitělka výtvarky (normálně máme třídní xD) a zadala nám, že máme nakreslit nějaké futuristické oblečení. To moje asi není z moc vzdálené budoucnosti, mohla jsem si s ním pohrát víc... (chtěla jsem mu přidat takový pláštík, ale zdálo se mi, že by to kazilo).

Future
Není to manga... Nebo aspoň oči nejsou manga, jinak nevidím žádný rozdíl mezi tímto obrázkem a mými manga kresbami. Nevím proč, prostě se mi zdálo, že se to nehodí.
Pře mýšlela jsem, že bych si to dala do designu... Tenhle design mám už hrozně dlouho a chtěla bych ho změnit.Tady mi nešlo ani tak o to oblečení, ale o to vybarvování. Měla jsem prostě chuť něco tímhle způsobem vybarvit. Ten papír byl takový tmavý, proto... je takový tmavý. :D
askl


Grass... No comment. :D Prostě taková ulítlá móda. :D Mám pocit, že už jsem to jednou zveřejňovala... Nevadí. :D Nikde jsem to na blogu nenašla, takže jsem to možná ještě nezveřejňovala... :D
Móda :DNejstarší... Většinou si nehraju s barvou nebo potiskem, ale se střihem.
Móda :D

The end

xD
 
 

Reklama