Fotografuji

Nebe 01

30. srpna 2009 v 14:03 | Katk@
Promiňte, že to sem dávám tak pozdě, ale trvalo dlouho, než jsem to upravila a nebavilo mě to, taky jsem se někdy nemohla dostat na počítač a nebo jsem na to neměla náladu.

Pokud nemáte chuť číst mé komentáře, můžete si fotky pouze prohlédnout v galerii.
Nebyla taková tma, jak to vypadá na tom obrázku, to je tím, že se ten foťák zaostřil na to světlo.

Upravená verze.

Výřez...

Našla jsem si nového koníčka... fotografování!

30. srpna 2009 v 0:29 | Katk@
Dneska... aha, už ja 0:02, takže včera xD... nás (mě a ségru) mamka vyhnala z domu, ať se jdeme projet na bruslích. Cestou jsem viděla tak krásné scénky, že jsem dostala chuť se tam vrátit a vyfotit to. Dojela jsem domů, a přestože mě bolely nohy, vzala jsem foťák a doufala, že mi vydrží baterky. Slunce už se pomalu klonilo k západu a to byl ten nejlepší čas na focení (když nepočítám to, jak se pak slunce ještě snížilo a obloha začínala oranžovět. Byl to nejlepší čas proto, že slunce ještě nezačalo zapadat, ale za chvíli mělo začít.) Udělala jsem mnohem víc fotek, než jsem měla v pánu a proto je rozdělím do několika článků. Budou to pravděpodobně Nebe, Pole a Zapadající slunce. Ale nezaručuji, že vám ty fotky budou připadat zajímavé. Možná až jejich upravené verze, některé upravuju. Zatím upravuji Nebe. Ty fotky vypadají vyfocené hůř než ve skutečnosti, takže aspoň malou úpravu potřebují.
Ale teď už je nejvyšší čas jít spát, brzy začnu vstávat do školy, tak si musím zvykat. :(

Abyste neřekli, tak vám přiložím jeden malý upravený obrázek Nebe. Není na něm jen nebe, ale já ho řadím do kategorie Nebe, protože právě to nebe je na něm nejdůležitější.
Doufám, že vám to přijde aspoň trochu zajímavé...
(Sakra, ta fotka je moc velká a nevejde se do stránky. Ale já všechny fotky zmenšovala asi do téhle velikosti, budu je muset zmenšit ještě trochu.)

 
 

Reklama