Kopie

Kopie - 46. kapitola

13. února 2012 v 23:51 | KaThea
Radši ani nechtějte vědět, jak dlouho nebyla kapitola.
*teď se určitě všichni šli podívat*
Sdílím vaše zděšení.
Radši ani nepřemýšlejte, jak dlouho by nebyla nebýt Yone. Můžete jí děkovat. A nebo mě jít vydírat sami. xD (Ne, že by mě vydírala. Ale je to jeden ze způsobů, jak získat kapitolu. xD)


Edit: Pod kapitolu jsem přidala ilustraci od Yone.↓ :3

Informativní článek druhý aneb 12. kapitola ve dvou větách

2. února 2012 v 23:47 | KaThea
Faktem je, že tohle jsem chtěla udělat už dávno, ale člověk, jenž mě motivoval, abych to skutečně udělala, byla nová čtenářka Skullka. Milujte ji a padněte jí k nohám! Jen žertuji, zapomeňte na to. :"D

Nějak mi nejde napsat 12. kapitola. Vím, co v ní má být, ale nějak nevím, jak by se to mělo stát.

12. kapitola by měla obsahovat dvě základní informace:
  • Kal se uzdravil
  • Kal měl narozeniny, tudíž je mu čtrnáct
Tak teď už to víte a můžete pokračovat ke třinácté kapitole. xD Myslím to vážně. Řekla jsem si, že než být zaseknutá půl roku u jedné kapitoly neschopná přinutit se k pokusům ji napsat, to ji radši přeskočím a budu pokračovat dál. Není vůbec podstatná, i když je to poslední kapitola první části. Klidně byste mohli číst dál, aniž byste znali ty dva výše uvedené body.

Opravené a zveřejněné jsou tedy následující čtyři kapitoly:

To je dobrá zpráva především pro... lidi, kteří to ještě nečetli. Což jsou... dva? :"D No, přece jen něco. Ale znamená to nadějné vyhlídky do budoucnosti, protože teď se cítím m o t i v o v a n á, a když mi někdo napíše komentář, budu ještě m o t i v o v a n ě j š í, a když jsem motivovaná a navíc mám zítra prázdniny a nemám co na práci, znamená to, že budu psát... Pravděpodobně budu pokračovat v opravování druhé části, ale můžu se dostat i k přepisování ze sešitu, kdo ví? A nebo budu psát Hagův příběh a nebo Kopii. A nebo přepíšu tu drsnější scénu, co jsem chtěla zveřejnit. >8D

Jediná výrazná změna je ve 14. kapitole. Tu si můžou přečíst i starší čtenáři nebo si je třeba můžete přečíst znova všechny. xD To je na vás.


... Teď mě napadá... Psala jsem já vůbec Informativní článek první? Já mám pocit, že jo, ale jistá si tím nejsem. xD Abych nezačala rovnou dvojkou.

45. kapitola

3. listopadu 2011 v 23:19 | KaThea
Dlouho jsem nenapsala žádnou kapitolu. Nemám pro to žádnou omluvu, je to prostě fakt. Shame on me.
Ale teď mám FocusWriter a pevně věřím, že se to změní! Protože FocusWriter je skvělý pomocník. Začínám propagovat heslo "FocusWriter is writer's best friend." Existuje aice více "antirušivých" textových programů, ale... KoalaWriter mi nešel nainstalovat. X"D Takže zatím FocusWriter. Vyhovuje mi. Stokrát lepší než Word. Tedy na psaní příběhů. Na jiné věci se víc hodí Word.

Nebojte se, noví čtenáři, i na dvanáctou kapitolu jednou dojde. : D (Přemýšlím o tom, že bych ji přeskočila, protože fakt nevím, co tam mám psát... Tak možná dojde dřív na třináctou.)

Takže. Tradá. Čtvrtá část začíná nyní.

Kopie - 11. kapitola

28. srpna 2011 v 22:29 | KaThea
Oooooomlouvám se za tu dlouhou prodlevu. :"D Mám na to výmluvu: prázdniny. X"D Ale mám ještě pravdivější důvod: můj mozek. x"D (Můj mozek za to můůůžeee! Všichni obviňujme můj mozek!)

Někdy mám chuť pojmenovávat kapitoly. Kdyby to bylo možné, tahle by se jmenovala Knihy. A nebo Knihy a čaj v mléce. :D

Mimochodem, na konec předchozí kapitoly jsem přidala pár vět, aby to znělo uceleněji.


Kopie - 44. kapitola

1. srpna 2011 v 22:02 | KaThea
Tak tady máme poslední kapitolu třetí části. :) Jsem na sebe hrdá, protože se mi podařilo vytvořit zakončení, které zní pěkně, a mě takové věci obvykle nejdou. xD

Kopie - 43. kapitola

12. července 2011 v 1:36 | KaThea
Omlouvám se za překlepy. (Acriiis?)

Kapitola naposledy editována 15. září 2011

Kopie - 10. kapitola

5. července 2011 v 19:37 | KaThea
Hmm... jaj. Nic víc mě nenapadá. xD Tahle kapitola mi přijde... taková nevšední (a neukončená, ale to není skoro žádná). Hmm...

Kopie - 42. kapitola

26. června 2011 v 21:32 | KaThea
Víte co? Je mi jedno, že slovo "koukat" je nespisovné, žádné jiné tam dobře nezní. :| Stejně je to jen internetová povídka, tak proč bych to tam nemohla napsat, když to zní líp? :P

Hmmm... Přemítám, jestli to lidem nepřijde divné, když někoho běžně označuji za fialového kouzelníka. o_o" Nějak mi nedošlo, že lidi nemusí přesně vědět, co tím myslím. >_>" (Aby někoho nenapadlo, že zfialověl ze zimy nebo něco. X"D) Znamená to prostě, že má fialové vlasy a ovládá především fialovou magii (může ovládat více barev magie, ale fialovou ovládá nejlépe nebo se ji naučil jako první nebo si ji prostě vyvolil za svou "hlavní magii"). Taky bych nejspíš neměla držet své nápady pod pokličkou a konečně napsala ten článek o barvách magie, aby lidi z toho barevného dělení něco měli. x"D Já jen nevím, jestli to dokážu dost dobře vysvětlit.

Je to další z těch dlouhých scén a navíc jsem nenašla vhodné místo pro přerušení. >_>" Takže je kapitola zakončená divně a vůbec to nezní jako konec (ono to tak ani znít nemá).

Kapitola naposledy editována 15. září 2011

Vložím sem ještě kurzívou poslední odstavec z předchozí kapitoly, protože to na ni navazuje.

Kopie - 41. kapitola

19. června 2011 v 22:41 | KaThea
Musím říci, že tahle kapitola se mezi mé nejpovedenější rozhodně neřadí. Je to tak trochu... předscéna. (Předscéna, meziscéna, co vymyslím příště? x"D Podscénu? ... Hmm, to by taky šlo. xDD) Tím myslím, že je to začátek, který uvozuje zajímavější scénu. Ale také je sama o sobě důležitá.

Jaj, nová kapitola ze sešitu nebyla nějak dlouho. o_o" Ale já to napravím, nějak mě to přepisování chytlo. Rozhodla jsem se vyčlenit si každý den hodinu na přepisování, abych měla dost času napsat tu kapitolu co nejdokonalejší. (Taky chci každý den hodinu psát do sešitu, ale to dodržím s ještě menší pravděpodobností než přepisování. Třeba dneska jsem to nezvládla.

Kopie - 9. kapitola

6. června 2011 v 0:54 | KaThea
Dnes bude devátá kapitola, protože bude. Měla jsem ji už napsanou a nestihla jsem dneska přepsat 41. nebo kolikátá to má vlastně být. Pokračování tehle keců pod článkem, pokud se vám ještě bude chtít číst. X"D

Teď přichází zajímavější kecy! Tedy... Jen vám chci ukázat, jak vypadá kuše a co je to třmen. X"D Obrázek kuše Třmen je šestka. Slouží to především k tomu, aby se to přišláplo, když chce člověk kuši natáhnout. To jen, abyste si to dokázali představit. Pro kuši v akci mám tady video. xD (Posuňte to na 2:22. Kuše je pomalá, ano. Stejně se mi líbí víc než luk. xD)

Už zbývá říci jen jedno: Doufám, že tady není žádný milovník psů. X"D

(PS: V první větě se mluví o Timovi, ale mně se neche sem kopírovat poslední větu předchozí kapitoly.)

 
 

Reklama