Kopie

Kopie - 8. kapitola

29. května 2011 v 23:33 | KaThea
Kvůli téhle kapitole jsem trochu studovala kuše. (Tedy vlastně spíš až kvůli té příští, ale tu jsem napsala zároveň s ní. 8D) Jsou to fajnové věcičky, jednu chci domů! XD My máme jen vzduchovku. To není ono. XD

Možná se divíte, kam mi zmizelo záhlaví. Dala jsem ho pryč. Kdysi mi jistý člověk řekl, že nemůže číst Kopii, protože se mu hnusí obrázek v záhlaví. Teď už ho chápu. xD


Kopie - 40. kapitola

22. května 2011 v 22:24 | KaThea
Už 40? o_O To je tak jediné, co mě napadá říct.

Kopie - 7. kapitola

13. května 2011 v 7:34 | KaThea
Koho by napadlo, že bych mohla napsat kapitolu ráno před tím, než půjdu do školy? MĚ TAKY NE!
Možná to bude tím, že jsem vstala o hodinu dřív, protože jsem chtěla jít na DA. XD Dobře, že jsem tam nakonec nešla. Taky to bude tím, že většina toho je okopírovaná stará verze. Já dřív jen nevěděla, jak napsat ten začátek. x"D

Ale už jsem se dostala přes svou krizi! *lala* (Mutuji DA smajlíky.) Včera jsem na papír napsala většinu deváté kapitoly, teď ještě napsat osmou. xD Buď ji zveřejním ještě tento víkend nebo ten příští, abych vám to dlouhé čekání vynahradila.

Kopie - 39. kapitola

8. května 2011 v 20:54 | KaThea
Řekla jsem si, že neschopnost napsat sedmou kapitolu nemusí být důvod k tomu, abych Kopii vůbec nezveřejňovala, tak jsem radši přepsala třicátou devátou. Příští týden nám ve škole kvůli maturitám odpadá spousta hodit, tak budu mít víc času a snad se mi konečně podaří něco napsat.

Mimochodem, do minulé kapitoly jsem přidala pár vět (ale nemyslím, že to někoho zajímá natolik, aby to četl znovu).

V těhle scénách jsem se zasekla na hrozně dlouho. v_v V tom hostinci a v tom (víceméně) dialogu. Až jsem je dostala za tuhle kapitolu, konečně se mi podařilo něco dobrého vymyslet a pak jsem psala hrozně rychle. Rychlostí stránku za čtvrt hodiny. To je nejvyšší rychlost, jakou jsem schopna vyvinout. Bohužel jsem měla k dispozici jen hodinu a čtvrt. Další den už se mi tak skvěle nepsalo.

Kopie - 38. kapitola

17. dubna 2011 v 22:07 | KaThea
Ve středu jedu do Beneluxu a vrátím se až v neděli a nestlihla bych napsat další kapitolu... Takže zveřejním aspoň tu krátkou sedmou, kterou už mám napsanou.

Pokud nechápete první větu, možná byste si měli připomenout jeden rozhovor v předchozí kapitole. :"D

Kopie - 6. kapitola

11. dubna 2011 v 15:42 | KaThea
Blog.cz očividně nesouhlasil s mým úmyslem zveřejnit dvě kapitoly. No dneska už se mi ta druhá zveřejňovat nechce (ani na to nemám moc čas), tak ji asi zveřejním někdy během týdne.
Většina téhle kapitoly je vlastně stejná jako stará verze (ale s jiným číslem). To byl jeden z důvodů, proč jsem chtěla zveřejnit dvě (ten druhý byl, že jsem ji prostě měla napsanou xD). (No, o staré čtenáře kvůli novému začátku nepřijdu (snad) a ty nové to snad nebude nudit, když to čtou poprvé.)
Mimochodem, udělala jsem meší změnu v Tristanově jméně (zase xD). Rozhodla jsem se, že bude lepší, když mu budu říkat Sandyer s tvrdým Y (nakonec z něj možná udělám dokonce Sandyjera nebo Sandijera xD).

Kopie - 37. kapitola

3. dubna 2011 v 19:38 | KaThea
Word nezná slovo smrdí. X"D Ale to už je od wordu docela trapné, ne? XD

Za čtyři dny to bude přesně rok od doby, co jsem začala psát Kopii! :la: Neuvěřitelné, že mi to vydrželo tak dlouho. : D Tedy pro někoho možná ne, ale pro mně jo. xD Většina povídek, co jsem začala psát, nedosáhla ani dvaceti stránek... (Kopie má momentálně 324 a půl stránky, ale do jejích narozenin to ještě trochu naroste. :D) Ale nic výjimečného na oslavu radši nečekejte, nemám na nic čas. x"D Ráda bych v ten čtvrtek zveřejnila kapitolu, ale to nestihnu napsat... Takže snad zveřejním aspoň obrázek nebo básničku (o Kalově trápení, samozřejmě >8"D).

Další meziscénová kapitola... Proč nemůže následovat jedna vypjatá scéna za druhou? XD No protože tak by o asi moc nešlo...

Kopie - 5. kapitola

27. března 2011 v 19:57 | KaThea
Haha... Já vás strašila, že další kapitola bude až v úterý, ale nakonec jsem to v pohodě stihla už v neděli. :D Jaj. xD

Polovina je jen mírně upravená stará verze sedmé kapitoly. Doufám, že vám nevadí znovu číst staré kapitoly. :"D

Huu... Já nevím, jak to napsat, aby to někdo nepochopil špatně. :"D Takže to radši nechám bez komentáře. Ale... byla bych ráda, kdyby se někdo zamyslel nad jednou větou… (a není to tak Kalova dlouhá věta končící vykřičníkem.) A vůbec... Tahle kapitola je nějaká úvahová. x_x Aspoň mně tak přijde. XD Není tam žádná vypravěčská úvaha, jsou to úvahy v přímé řeči. Heh... je dost možné, že většina z vás tam žádnou úvahu neuvidí. :"D

Kopie - 36. kapitola

22. března 2011 v 17:33 | KaThea
Tohle bude unavující… Kdyby to bylo na papíře, dalo by se to přečíst snadno, vždyť někdy člověk čte knihu hodiny, jenže čtení z monitoru je horší. Můžete si to vytisknout. XD Nebo to přinejhorším přečíst na dvakrát. Ale já tu kapitola nechtěla dělit. Protože takhle to prostě patří k sobě. Mám dost toho dělení v nevhodných místech.

Vymýšlet si vlastní jazyk je hrozná zábava! Hlavně pokud k sobě jen tak neskládáte písmena, ale doopravdy vymýšlíte pravidla toho jazyka a při skládání vět se jimi řídíte. Jen doufám, že jsem ve spaelštině neudělala žádnou chybu. XD Proč jsem sakra vymyslela tak komplikovaná pravidla? XD
Kdyby vás některá věta ve spaelštině extrémně zajímala a nebyla přeložená, můžu vám ji na požádání přeložit.

Pak mi řekněte, jestli se vám líbila délka kapitoly. :"D Tohle je jedna z nejdelších kapitol Kopie, co jsem kdy napsala.

Kopie - 4. kapitola

14. března 2011 v 20:48 | KaThea
Beru to moc vážně. To není dobré. Dejte mi někdo facku, ať se proberu. xD
Ale stejně myslím, že by neměl být stanovený přesný den zveřejnení. Zveřejním to, až budu horová.

Přála bych si vidět výraz těch, co četli starou verzi, při jedné konkrétní větě. XD Nebo i víc větách, které budou následovat.

 
 

Reklama