Kreslené, v počítači vybarvené obrázky

"Obálka" Záhadného městečka

4. února 2010 v 21:23 | KaThea
Psala jsem sice, že ode mě nemáte nic čekat, protože píšu dlouhý článek, ale nebavil mě a dostala jsem nálad na tohle, tak jsem to udělala.
Původně jsem si "obálku" knihy Záhadné městečko představovala jinak, chtěla jsem na ní mít všechny, ale to by bylo moc složité a tenhle obrázek jsem už měla načatý, tak jsem to udělala tak.

(jenom nepovedený návrh na obálku... nevím, jak odstranit ten rámeček, ale teď se tím nehodlám zabývat.)

Trocha originální novoroční neoriginality...

31. prosince 2009 v 19:15 | KaThea
Víte o čem mluvím? Ne? Určitě ano, protože vidíte ten obrázek pod tímhle textem. xD
Ano, nakreslila jsem PFko. Taky. Ale tohle je trochu jiné. Zvláštní. Zajímavé. * Neobvyklé. Neokoukané. Divné. Dělala jsem ho ve výtvarce (kroužku). Nebýt učitelky výtvarky, nikdy by tohle zvláštní PFko nevzniklo. Rubrika vám napovídá, jakým způsobem bylo nakresleno. Základ byl nakreslen ručne fixou (a jeto vidět :( ) a pak se to v počítači kopírovalo a upravovalo... a tohle vzniklo:

Prohlédněte si pozorně poslední řádku rastru... Když se pořádně podíváte, uvidíte, že původní vzor opravdu vzdáleně připomíná panáčka... Nebylo to tak, že bych nejdřív nakreslila rastr (opakující se vzor) a pak poznala, že to připomíná panáčka. Bylo to naopak. Už od začátku jsem to kreslila do panáčkového vzorku. Ale to jsem ještě nevěděla, že z toho budu dělat tohle... Ten rastr jsem totiž kreslila pár měsícu před tím.

*EDIT: Ještě včera večer (nebo spíš dneska po půlnoci) jsem chtěla napsat článek o zajímavých lidech, které jsem potkala nebo viděla... no prostě o lidech, kteří mě nějak zaujali. Vždycky nějaké potkám a pak na ně zapomenu. Nechci, aby na ně bylo zapomenuto. Ale teď už nějak nemám chuť ten článek psát...

Psaní

8. září 2009 v 17:26 | Katk@
Tenhle obrázek byl kreslen speciálně kvůli novému designu. Hodlám ho použít v záhlaví. O novém designu jsem se už možná zmínila...
Myslím, že tomuhle se říká lineart. Můžete to brát jako omalovánku a vybarvit si to podle svého! xD Nebo si to spíš já jinak vybarvím, ale to by bylo jednodušší přebarvit tu vybarvenou verzi.


A tady úplně původní obrázek, jak vypadal v mém sešitě. Schválně jsem ho nevybarvovala, jen obtáhla fixou.

Můžete se brzy těšit na nový design!

(Tentokrát už jsem ty obrázky vkládala jednodušeji.)

Kdyby se to náhodou někomu hodně líbilo... kopírovat jen se zdrojem!

P.S.: na tom obrázku nejsem já.
Ta pozice je trochu krkolomná, ale to jsem zjistila, až když jsem si nevěděla rady s rukou a lehla si do tak. Každopádně se takhle dá psát. I když ne moc dlouho.
 
 

Reklama