O blogu

Nový začátek!!!

14. ledna 2011 v 19:25 | KaThea
WHAHAHAHAHAAAAAA!!! HOHOHOOO!! HAHAAAAAA!! Okay, klidním se. xD Ale to je těžké. xD Lidi, já mám takovou radost! 8D

První část Kopie byla mě vždycky trápila. Kazila celkový dojem z Kopie. Dělala Kopii neoriginální. Kvůli špatnému začátku by lidi mohli Kopii odepsat a nedostat se do té lepší části. ALE TOMU HODLÁM UČINIT PŘÍTRŽ! >8D
Dostala jsem totiž nápad! Vím, jak to napravit! Překopu celý začátek Kopie! Změním jednu zásadní věc, která mi vždycky vadila nejvíc. A vůbec tam přidám všechny ty věci, které mi teď na začátku chybí.
Kopii se svítá na lepší časy! Bez toho začátku, který ji kazí, z ní může být skvělá povídka! 8D No, možná si moc věřím... Ale prostě dobrá povídka. xD Už ji nebude nic kazit a bude se mi celá líbit. Vidím pro Kopii zářnou budoucnost!! 8D (Zase si moc fandím. xD)
Totiž, vymyslela jsem způsob, jak Kopii zbavit upírů. ANO ANO ANO!!! No, Yvonne a Karmínu tam možná nechám. Ale třeba je taky odstraním. (Hahá, stále jsem poznamenaná Death Notem... Delete delete delete! XDD) 
Musím si to pořádně promyslet, abych tam nic nezapomněla připsat. Pokud zjistím, že je tam třeba přidat další kapitolu, napíšu například kapitolu 10 a půl. XD
Jak by se vám líbilo, kdybych jeden týden přidala novou kapitolu a další týden přepsanou? Asi moc ne, co? xD Ale i v té přepsané byste četli něco nového, protože některé kapitoly změním opravdu hodně.

HAHAAAA! 8D Taky někdy milujete svůj mozek? XDD (Já ho spíš častěji nesnáším. xD)

Lepší hodně pozdě než obrovsky pozdě

31. srpna 2010 v 13:43 | KaThea
BAF! XD
Lekli jste se? :D Nemyslím toho "baf", ale toho, jak tento blog vypadá. :D Jste překvapeni?
CUTE! X3

Lidi v AK by asi neměli psát články o tom, že mají nový design, ale když ho měním jednou za rok, je to výjimečná událost. :D
Jo... vím, že jsem měla udělat nový design už mnohem dřív. xD O tom taky svědčí název článku.

Především bych chtěla říct, že ještě není zcela hotový. Pokud nebudu líná, budu ho ještě různě vylepšovat, ale především provedu rekonstrukci rozcestníků. Asi udělám vlastní rozcestník pro Kopii (rozhodně by si ho zasloužila) a taky bych ráda udělala něco jako profily postav (ale to už s designem nesouvisí). No, čeká mě ještě spoustu práce.

Víte, já už ten předchozí design ignorovala. Byla jsem na něj tak zvyklá, že jsem si jen málokdy
 uvědomila, jak je zastaralý. Vůbec jsem si ho neprohlížela. Ale jak jsem si ho jednou pořádně prohlédla, začala jsem ho nesnášet. xD

Ještě bych chtěla podotknout, že na tom papírku jsem si přidala pár týdnů. :D Narozeniny budu mít až 17. září, ale co když tu ten design zůstane zase rok? Tak jsem to radši napsala dopředu.

Já jsem fakt hrozná perfekcioniska. :D Sedmkrát jsem upravovala obyčejné okraje stránky, než měly ty řádky správnou šířku a odstín. :D 

To menu mě zlobilo, ale nakonec se mi ho podařilo udělat tak, jak jsem chtěla. No není úžasné? :D Já si ho prostě musím pochválit. xD

Do záhlaví jsem použila obrázek z tohohle článku.


Tak jo, nebudu to odkládat a vážně to udělám!

22. dubna 2010 v 20:51 | KaThea
Omg, to je název. xD Ten vám toho hodně řekne. :D Ale já to prostě nechtěla pojmenovat "Ruším SB", to by vypadalo hrozně divně! Neřeknu vám proč, ale vypadalo.

Takže už jsem vám řekla vše, co potřebujete vědět. :D

Je to nesmysl. Spřátelování je nesmysl. Hlavně, když to dělám já. A víte proč? (Protože se stydím někoho požádat o spřátelení. xD) Protože některé nespřátelené blogy mám mnohem radši, než některé spřátelené. Nelíbí se mi to. Takže konec! Ha! A od teď si budu dávat do oblíbených koho chci a řadit si to, jak chci!

Vy si mě můžete ve spřátelených nechat, pokud chcete, proti tomu nic nenamítám. (Ne, nedělám to kvůli reklamě, kdyby to náhodou někoho napadlo, jen vás nechci nutit si mě mazat.)

Když už jsem s tím začala, mohla bych udělat i pořádek v rubrikách. Mám tam pěkný bordel. Ale to udělám až zítra. :D Slibuju! (Když něco slíbím tady na blogu, dodržím to mnohem jistěji, než kdybych to slíbila jen sobě.)

Tak aby bylo jasno...

23. prosince 2009 v 14:25 | KaThea
NEBUDU kreslit vánoční obrázky, nebudu pořádat "vánoční párty" a už v žádném případě NEBUDU dělat vánoční design!!! Tohle není vánoční blog, tohle je můj blog a v záhlaví mého blogu nebude žádný ozdobený stromek ani dárky!! Je to všem jasné? Máte s tím nějaký problém? Jestli ne, fajn. Jestli jo, nemusíte sem vůbec chodit! Omlouvám se, že jsem na vás tak hrubá, ale tento rok mě Vánoce štvou, opravdu. A nevím proč. Možná proto, že ještě pořád nemám dodělané všechny dárky.
Ohledně té "vánoční párty"... Možná sem dám víc článků, než je obvyklé (to znamená aspoň tři denně xD), ale rozhodně to nenazvu "vánoční párty"! "Vánoční párty" mi jdou na nervy, také nevím proč. Možná to bude tím slovem "vánoce". Nebo spojením slov "vánoce" a "párty"? Můžete tu čekatvíc článků, ale "vánoční párty" ne!
A s tím designem... už mám nápad na další design. Bude celý černý. Ale nedám ho sem, abych vám nekazila náladu, když jsou ty vánoce (to má být jakože otrávený výraz).


P.S.: Nebojte, až rozbalím mobil s dotykovým displejem, změním svůj názor na vánoce. ;) xD


Slaví se!

22. prosince 2009 v 20:15 | KaThea
Tento blog slaví! Ale ne Vánoce, na ty je příliš brzo. Tento blog alaví něco jiného... Ano, tento blog byl opravdu založen dva dny před Vánoci! A to jen díky Lizzie (a kdo řekne, že přeháním, tak... nevím, nic mu neudělám. Ale nebudu ho mít ráda! [teď lituju, že nemám vlastní smajlíky]). Bylo to takhle:
Když jsme ještě byla fanynkou Stmívání, zabrousil jsem na stmivani.blog.cz a tam byla soutěž o nejlepší povídku, ve které byla Lizzie. (Here a nezabíjejte mě za angličtinu na českém blogu, taky to nemám ráda, ale memohla jsem odolat) Když se na to teď dívám, divím se :"to jsem opravdu předtím napsala šest vykřičníků?!" Asi se mi ta povídka líbila, protože jsem tam napsala "Hezký!!!!!!" (to jsem tam ještě byla jako Katk@). Teď bych takový bezduchý komentář nenapsala, pokud bych opravdu neměla blbou náladu a šest vykříčníků už vůbec ne. Už nevím proč jsem se šla podívat na Lizziin blog, ale líbil se mi. Zkusila jsem taky napsat povídku, pak jsem založila tento blog a povíku sem dala. Myslím, že to byl můj skoro první pokus o povídku. Už dřív jsem párkrát psala povídku v dramaťáku (divadelní kroužek).

A teď pár nezajímavých zajímavostí (nebo zajímavých nezajímavostí?):

První článek: Začátek blogu - vždycky píšu článek hned potom, co založím blog, abych věděla, kdy jsem ho založila.

První povídka: Ne moc dobrý způsob jak zahnat nudu 1/2, 2/2
První komentář: Tady, u mé první povídky. Samozřejmě od Lizz. ;) Psala jsem jí totiž o svém úmyslu založit povídkový blog na blog.

První spřetelený blog: Nečekaně Lizzka. :D

První kapitolová povídka: Jestli se tomu tak vůbec dá říkat. Byla to povídka Moci pomáhat a měla jen jednu kapitolu, víc jsem nepokračovala.

První kapitolová povídka, která měla aspoň dvě kapitoly: Správná volba. Měla právě ty dvě kapitoly.

Jediná kapitolovka, která mi vydržela na delší dobu: Záhadné městečko! Mám už 146 stránek! Píšu už druhého sešitu! A ještě hodně dlouho psát budu!

Moje první obrázky zveřejněné na tomhle blogu: Skoro nikdo ten článek nečetl (a to je dobře), ale je to tenhle. Ještě jsem neuměla správně fotit obrázkay, aby nebyly rozmazané.

Nejvyšší návštěvnost: Naprosto největší rekord je tenhle:
Navstevnost za minuly tyden (7.12. 2009 - 13.12. 2009) je:
Pondeli: 31
Utery: 28
Streda: 30
Ctvrtek: 39
Patek: 60
Sobota: 82
Nedele: 75

Celkem: 345


Njevíce zveřeňěných článků: leden 2009 (14), září 2009 (14)

Nejméně zveřejněných článků: březen 2009 (3), květen 2009 (3)

Nejkomentovanější článek: byl ten o LPS, ale už je smazaný. Momentálně je nejkomentovanější článek tenhle: Má přezdívka není originální! - 25 komentářů
13. září 2009 změněna přezdívka z Katk@ na Thea.
18. září 2009 změněna přezdívka zpět na Katku.
6. prosince 2009 změněna přezdívka na KaTheu.

Už nevím, co dál napsat, takže končím.
Ale žádná oslava nebude!

Teď tu dlouho nebudu

15. července 2009 v 11:19 | Katk@
Zítra (16.) odjíždím s rodinou do Krkonoš. Vrátím se asi za týden, ale nevím, jestli ve středu nebo čtvrtek. Ale pak hned v sobotu 25. 7. odjedu na dva týdny na tábor. Vrátím se asi 8.
Přednastavím nějaké články se svými obrázky, ale žádnou povídku nečekejte, tu napsat asi nestihnu.
Na táboře asi nebudu mít moc času na psaní, ale v Krkonoších si snad dost času najdu. Ale beru si tam knížku, na kterou se už dlouho těším (čtu je popořadě) a taky budu z chození po horách unavená, takže si nejspíš budu radši číst nebo se dívat na televizi (na té chatě je televize a je na ní dokonce i Óčko a Nova cinema).
Tak já jdu přednastavit ty články...

Komixy

24. února 2009 v 19:38 | Katk@
Když umím vymýšlet příběhy i kreslit, tak z toho plyne co? Že mám dobré předpoklady k nakreslení komixu! A taky jsem to udělala. Nakreslila jsem zatím 1. díl.
Momentálně mám období, kdy mám málo nápadů (jindy mám zasnápadů tolik, že je nestíhám psát) a mám víc chuť kreslit než psát.
Původně jsem to chtěla natočit jako seriál v The sims 2 (to je PC hra), pak mě The sims 2 přestalo bavit, tak mě napadlo to napsat jako povídku (přece ten nápad jen tak nezahodím, když to mám tak dobře promyšlené) a pak jsem narazila najednom blogu na komix, který autorka blogu vlastnoručně nakreslila a napadlo mě taky nakreslit komix.

Jedu na hory - nebudu tady

6. února 2009 v 14:14 | Katk@
V sobotu 7.2. odjíždím na hory a vrátím se až další sobotu. Takže tady nic nepřibude :( Možná stihnu přednastavit nějaký článek...

Ikonka

18. ledna 2009 v 12:19 | Katk@
Udělala jsme si ikonku. Nic moc, ale aspoň něco.


Bývalé designy tohoto blogu

5. ledna 2009 v 19:41 | Katk@
Tenhle článekje tu proto, abych nemusela kvůli každému novému designu zveřejňovat nový článek.

1. design
Tento design jsem dělal já sama. S povídkama to sice nijak nesouvisí, ale i tak je to hezké :) Nebo ne?
Záhlaví: jediné, co se z 1. designu dochovalo.

____________________________________________________________________________

2. design
Ten starý design se mi už vůbec nelíbil, tak jsem na rychlo vytvořila nový. Tentokrát na povídkové téma.
Opět jen záhlaví.
___________________________________________________________________________
3. design
Obrázek v záhlaví jsem kreslila já a můžete ho najít zde.


A stránka s menu. Ta pitomá reklama to příšerně kazí. x( Vybrala jsem alespoň nějakou, která se trošku hodí k barvě designu. xD
 
 

Reklama