Počítačově kreslené obrázky

Writer

25. srpna 2010 v 19:13 | KaThea

:iconka-thea:

Takovou ikonku jsem si vyrobila na deviantart. Je klikací, odkáže vás rovnou na můj DA. Moc jsem to tu neprohlašovala, takže spousta lidí ani nezaznamenala, že DA mám. xD Já si jen vyhledala na DA ty, které znám. Ti, kteří nemají DA, nepotřebují o mém DA vědět.


Udělala jsem taky menší verzi jako avatara na blog. Ten starý ksicht byl hrozný. 
as
Myslím, že ten pixelart na DA je lepší, protože je větší a tudíž detailnější. Tento obličej je jakýsi pokřivený. Když se podívám na horní obrázek a pak rychle sjedu očima k tomu menšímu, mám pocit, že je jakýsi smáčklý. xD Ale když ho neporovnáváte s tím druhým, vypadá docela dobře. Rozhodně lépe, než ten starý avatar.


Writer
Obě jsem to dělala podle tohohle obrázku. Přišla jsem na dobrý způsob, jak udělat pixelart pode nakresleného obrázku.
Kreslila jsem ho už docela dávno. A dlouhý čas potom, co jsem začala, jsem se k němu teprve vrátila a dodělala ho. Od té doby uplynul ještě nějaký čas do dneška. xD No, to je jedno, prostě je docela starý.

Má znázorňovat mě, jak bych chtěla vypadat. :D Chtěla bych mít bílé vlasy s černým pruhem. xD Ale to jste ode mě už asi slyšeli, ne? :Dhi
Mimochodem, tento obrázek patří k němu, nakreslila jsem ho ještě před ním. Není nakřivo, já ho tak nakreslila schválně. xD


A teď mi řekněte, do jaké to mám zařadit rubriky, když tady jsou dva obrázky počítačově kreslené a dvě barevné kresby. :D


Mám nejistý, pocit, že jsem podobnou anketu už u někoho viděla... No, to je jedno, udělám si vlastní. :D

Oko - pixelart

29. června 2010 v 22:08 | KaThea
Myslím, že to je můj historicky první pixelart... Zkoušela jsem si udělat nějaký pixelart jako ikonku na deviantart (hehe, já se ještě nezmínila, že jsem na devu... No tak tam jsem. xD Ale ne jako KaThea, ta už byla zabraná... Takže jsem Ka-Thea. :D Stejně jsem tam zatím dala jen jeden obrázek...), ale nešlo mi to, tak jsem si udělala oko.

No tak tady ho máte. :D
Oko

Obrázek malovaný v malování

26. ledna 2010 v 20:59 | KaThea
Prostě jsem byla u taťky na notebooku a dostala jsem hroznou chuť nakreslit v počítači nějaký obrázek. A jediný dostupný program bylo Malování.

Mě se to celkem líbí. Jen to ucho je divné. Na to, že to bylo v Malování, je to moc dobré. Ale v Malování se nekreslí o moc hůř než v PhotoFiltru. PhotoFilter má spoustu různých funkcí, ale na obyčejné kreslení je skoro stejně dobré Malování.

Hnědooranžový vystínovaný obrázek vytlemené holky

24. listopadu 2009 v 19:06 | Katk@
Dala jsem tomu prostě názvev, pod jakým jsem to měla uložené v počítači. :D
Můžete vidět, že se v počítačovém kreslení výrazně zlešuju. Pomohl mi návod od Q, což je mimochodem má nová spřátelená blogařka (rozhodla jsem se používat tenhle výraz, je mnohem výstižnější. Blogy nejsou živé, takže se nemohou spřátelit, spřátelit se mohou jen blogaři), o které ale napíšu článek, až pro ni budu mít diplom.

Vybarvila jsem lineart

29. října 2009 v 11:55 | Katk@
Neb jsem se o to aspoň pokusla. Našla jsem si na DA nějaký lineart a pokusila jsem se ho vybarvit. Nikdy dřív jsem nic takového nezkoušela, když nepočítám vybarvování vlastních obrázků. Neměla jsem nervy na to, abych ho vybarvila celý, tak jsem si dala záležet jen na hlavě a tu jsem pak uřízla (jak brutální xD). Dělala jsem to v PF. Nevím, jaké má PF možnosti, ale já s tím moc neumím. A stínovat se mi to nechtělo.

Počítačově kreslená dívka

27. října 2009 v 20:15 | Katk@
Nějak jsem neměla co dělat, nebo jsem vlastně měla co dělat, ale měla jsem chuť něco dělat v PhotoFiltru. Tak jsem nakreslila tuhle dívku. Nic moc, v PhotoFiltru se špatně kreslí. :( A játo moc neumím.
To za ní vypadá jako sníh, ale mělo to být jen takové pozadí...

Laura

28. srpna 2009 v 14:29 | Katk@
Tak jsem se pokusila nakreslit i celého člověka. Zezačátku to vypadalo jednoduše, ale jednoduché to vůbec nebylo. Trvalo mi to hodně dlouho, aspoň dvě hodiny a stejně to není tak hezké, jak bych chtěla. Kdybych to kreslila ručně, bylo by to nejen mnohem rychlejší, ale prevděpodobně i hezčí, ale tím, jak bych to vyfotila, by se kvalita hodně zhoršila, takže je to možná lepší tekhle. Laura samozřejmě jako vždy není nikdo, žádná postava z povídky ani nikdo jiný, já si ji jen zase pojmenovala, protože ji možná budu kreslit ještě někdy. Jestli to chcete zvětšit,podívejte se do galerie, nebo klikněte sem.

Pokus...

11. srpna 2009 v 13:52 | Katk@

Tohle byl jakýsi pokus nakreslit ve PhotoFiltru obrázek, který by se mi aspoň trochu podobal.

Najděte jeden rozdíl... :)
Poté, co jsem ten dolní obrázek dala na blog, jsem se na něj dívala a měla jsem pocit, že mu něco chybí... :) Tak jsem to v PhotoFiltru spravila.

Ale to ještě není konečná verze.
Pak jsem si všimla ještě jedné chybějící věci. A také jsem si uvědomila, že jsem se kreslila tak, jak se vidím v zrcadle, tak jsem ten obrázek jen stranově převrátila.
Opravdu mám na jedné straně obličeje víc pih...


No, dalo by se říct, že se mi aspoň trochu podobá. :)

P.S.: Proč mám najednou chuť zvýrazňovat text, psát kurzívou, zarovnávat na střed a prostě se takhle snažit dělat text zajímavější? To jsem nikdy nedělala! Jestli to tak bude pokračovat, tak za chvíli začnu dokonce psát barevně! (nevím, jestli se to dobře nebo špatně, ale psaní barevně mi přijde takové... moc... kýčovité, nebo tak něco, já nevím. Je to hezké, když to člověk používá přiměřeně, ale když to přehání, tak mě to odpuzuje...)
 
 

Reklama