Postavy Kopie

Kal - profil

30. října 2010 v 23:25 | KaThea
K tomuhle mě dohnalo, když jsem sebrala odvahu a podívala se na nejstarší Kalovy obrázky. To bylo to nejděsivější, co jsem za dlouhou poslední dobu viděla! O_O Málem jsem dostala infarkt. XD Musela jsem ten článek smazat, jinak by to tam mohl kdokoli vidět! D: Ten článek nahradím tímto.


Jméno: Kal
Věk: na začátku příběhu 13 let
Úloha v příběhu: hlavní postava

Přírodní barva vlasů: černá
Přírodní barva očí: hnědá

Povaha: melancholik, introvert, pesimista

Oblíbená barva: modrá, bílá, černá

Kal má v příběhu úlohu ubohé a slabošské hlavní postavy, která usiluje hlavně o to, aby byl její život snesitelný. (Zní to blbě, ale je to pravda. xD Kdo stojí o dokonalého, silného a sebevědomého hlavního hrdinu, ať jde hledat jinoý příběh.) Život byl k němu dost krutý, ale i když se topí v zoufalství, nikdy nepřestane bojovat o lepší život.

Je samotářský, uzavřený a nedokáže vycházet s lidmi. Má strach z kluků svého věku, protože mu hodně ubližovali. Nesnáší násilí a je možná až trochu moc dobrosrdečný. Vážně věří, že je možné všechno vyřešit rozumnou domluvou; bohužel to nefunguje, když tomu nevěří i druhá strana.
Je těžké získat si jeho plnou důvěru a přátelství, ale na svých přátelích mu hodně záleží a je ochotný se pro ně obětovat.

Nejradši má chvíle, kdy si může lehnout, ponořit se do knihy a zapomenout na své starosti. Bohužel k tomu od chvíle, co se jeho život od základů změnil, nemá moc příležitostí.
Rád tráví čas s Timem, jen pro ten pocit, že má přítele. Poslouchá jeho tlachání a dělá si svou práci. Timovi nevadí, že mu Kal téměř neodpovídá a skvěle jim to funguje. :)

Zajímá se o magii. Tedy zajímal, dokud neměl možnost se s ní blíže setkat a zjistit, že magie není až tak skvělá, jak si myslel.

Woem - odvážná holka, co se pořád bojí

21. srpna 2010 v 23:02 | KaThea
Už bylo na čase, abych o ní konečně napsala. (Dělám to na poslední chvíli. xD) Když je třetí nejdůležitější postava, zasloužila by si to. Mám hromadu jejích sketchů, ale téměř žádný obrázek, který by za něco stál. Grr...

Nad tím nadpisem teď nepřemýšlejte. Bude vysvětleno později.

Woem
Oh... už chápu, jak si lidi stěžují, že scanner sežral barvy. XD Ale stejně jsem ráda, že ho mám. Ale štve mě to. Ty barvy vypadaj divně. Grrr...

Tenhle obrázek není zrovna nejnovější, ale je nejlepší. Woem se tam nejvíc tváří jako Woem. Ty oči jsou skvělé. K Woem se dokonale hodí. Nechápu, jak se mi to povedlo. Má sice moc malou pusu a to stínování je divné, ale... ty oči jsou skvělé.


Yvonne a Karmína - servírky na noční směny

4. srpna 2010 v 15:36 | KaThea
Ty dvě nejsou důležité. Vyskytují se jen ve dvou kapitolách a zatím neplánuju, že by tam byly i někdy jindy (ale myslím, že někdy budou). Nakreslila jsem to především proto, že má fantazie šla zase napřed před mou popisovací schopností, takže jsem musela Yvonniny vlasy nakreslit. xD

To je on! To je ten obrázek, kvůli kterému není další kapitola dřív! xD Ne, ten obrázek za to nemůže, za to můžu já se svou leností. Minulý týden jsem se flákala a teď nestíhám. (Mimochodem, další kapitola bude dneska.)
Yvonne a Karmína
Vlevo je Yvonne, vpravo Karmína. Obě jsou upírky. Ale ty "hodné" upírky, které nepijí lidskou krev. Přes den spí a  v noci pracují v takové nonstop hospodě. XD Původně tam pracovala samotná Yvonne a pak potkala Karmínu, kterou se jí podařilo zavést na Správnou cestu (tzn. že ji přemluvila, aby pila jen zvířecí krev).
Jméno Yvonne nemá jen tak, má to pro mě skrytý význam. Ale to vám nebudu vysvětlovat.
Nelíbí se mi barva Yvonniných šatů. Měly být světle hnědé (teď jsou příliš nažloutlé), ale jedinou vhoudnou světle hnědou jsem použila na vlasy a vypadalo to blbě, když měla šaty stejné barvy jako vlasy.

Iks - postava, která má mnohá nej

15. května 2010 v 21:55 | KaThea
... nejšílenější, nejzvrhlejší (aspoň z postav, které se tam objeví víc jak jednou) a nejvtipnější. :D

V tomhle článku hodlám napsat hodně spoilerů. ...nebo aspoň hodně informací o Iksovi. Je to především proto, že je podle mě nejzajímavější postava (a hele, další nej! :D) a vím, co o něm napsat a zadruhé proto, že se v příběhu objeví až za dlouho (mě je to taky líto T_T).

Prý má holčičí rysy... není to holka! xD Prý vypadá něžně (iksdé)... myslím, že by se našla spousta lidí, co si to nemyslí... ale většina z nich je mrtvá. XD A to je právě jeho největší eso! [Přece to musím nějak okecat. XD] Když váš vůz zastaví tento člověk, nenapadne vás, že je to s jediným úmyslem: okrást vás...
(No a už jsme u těch spoilerů :D) ["vozem" nemyslím přímo auto, tohle je fantasy příběh, takže se to odehrává trochu dříve... :D {teď přemýšlím, jestli v té době mohly být vlaky... byly dřív vlaky nebo auta? :D}]

To byl nejnovější obrázek... tady jsou poněkud starší: (ani jsem je nevybarvovala, protože se mi nechtělo... barevný vzor máte výše)

Starší verze... Vypadá skoro stejně ale přesto jinak. Jestli chcete vědět, jak by správně měl vypadat Iks, vemte tento obličej a nasaďte na něj vlasy z hornáho obrázku s tím, že skřížíte tyto a tamty oči. xD

Tady už nevypadá tak mile. xD Takhle se tváří většinou, když něco pitvá. xD Mohla jsem mu ještě přikreslit zakrvanvené ruce, ale to se mi nechtělo. :D

(Jednou jsem o něm povídala kamarádce a ona se hrozně smála. Četla jsem jí k tomu i některé jeho hlášky, které už mám napsané, což sem psát nebudu, ale smála se taky tomuhle:)

Miluje tři věci:
  • Zabíjení
  • Pitvání
  • Svoje vlasy
Kdyby to mělo být seřazeno od nejoblíbenějšího, bylo by to trochu v jiném pořadí, ale takhle to zní nejlíp. xD

Na své vlasy nedá dopustit. Přiznávám, že jeho vlasy nejsou nic světoborného, ale on si to nemyslí. :D Chcete-li se dožít zítřejšího rána, nepokoušejte se ani naznačit něco špatného o jeho vlasech... Zato pochválit jeho vlasy je jízdenka do vlaku směr Život (nezaručí vám to dlouhý život, aspoň si tím zaručíte, že vás nezabije on. Nikdy by nezabil nikoho, kdo řekl něco dobrého o jeho vlasech, pokud by si byl jistý, že to myslel upřímně).

+Bonus: Krátký úryvek z Iksova dětství. :D Jednou mě to tak napadlo... tak jsem to napsala. Ale myslím, že se mi to nikde v příběhu nepodaří použít. Tak to píšu sem.
Iks byl od svých sedmi let hrozně psychopatické dítě. xD
Enjoy it. :)

Kolem šesté hodiny ranní vzbudil obyvatele Hladké ulice děsivý výkřik, ze kterého běhal mráz po zádech a tuhla krev v žilách. Když konečně dozněla jeho ozvěna, ozval se další. Lidé se vykláněli z oken a pátrali po zdroji těch skřeků. Ozývaly se ze sirotčince. Někoho napadlo, jestli tam ty děti nějak nelidsky netrápí...
Ne. To jen jednomu jedenáctiletému klukovi ostříhali vlasy.
Od smrti jeho rodičů si nikdy nenechal na své vlasy sáhnout. Tak mu je ostříhali ve spánku. Měli možnost zjistit, že to byla veliká chyba. Když na to přišel, rozzuřil se do nepříčetnosti. Řval jako zvíře, trhal si vlasy a všechno kolem sebe ničil. Vyváděl tak, že ho museli přivolaní policisté spoutat, aby se uklidnil. Křičel na celou ulici, dokud neochraptěl. Pak se svalil na zem a hlasitě brečel. Dlouho.
Od té doby mu dávali silné prášky na uklidnění, ale on je stejně někam vyhazoval, kdykoli se mu naskytla jen nejmenší příležitost. Ostatní děti se mu začaly vyhýbat ještě víc, než předtím, protože očividně patřil do bílé vypolstrované cely.
Už nikdy se nikdo neodvážil jeho vlasů ani dotknout.

Kdyby mu tohle někdo udělal dnes, měl by štěstí, kdyby se mu dostal pod ruku během několika prvních hodin, než by se aspoň trochu uklidnil. Protože kdyby ho Iks dostal později, až by se dostal do aspoň trochu příčetného stavu, zabil by ho pomalu a bolestně, mučil by ho velmi dlouho a vyzkoušel by na dotyčném ty nejbrutálnější kousky, jaké zná a ještě by na nějaké nové přišel...
Hladká ulice... bylo první, co mě napadlo. :D Předposlední odstavec už je celkem zbytečný... ale mě se prostě líbilo to napsat. :D

Tim - druhá hlavní postava

13. května 2010 v 21:52 | KaThea
Tim... opět vám toho o něm moc nenapíšu, setkáte se s ním už ve třetí kapitole a jeho povahu můžete poznat z obrázků.

Kal a Tim jsou úplně protiklady a navzájem si jdou na nervy (ale Tim leze Kalovi na nervy mnohem víc, než naopak, protože Kala štve každý, neumí vycházet s lidmi). Ne, že by se neměli rádi, ale prostě je pro ně těžké spolu vydržet. Nepodařilo se mi pro ně najít vhodně přirovnání. Nejsou jako led a oheň, protože Kal má v sobě něco z ledu i ohně dohromady a Tim není ledový, ani se o nej nespálíte.
... Ale jako den a noc by mohli být. :D

Tim
V počítači jsem mu zesvětlila oči, nakreslila jsem mu je příliš tmavé. Kvůli tomu se mu tak nepřirozeně lesknou. Mohla jsem ten lesk ztmavit, ale k němu se to hodí. :)
Tahle povídka se bude hemžit lidmi s divnými jmény a divnými vlasy (ty vlasy především). Tim není jeho pravé jméno, on si tak jen nechává říkat. Ale jeho pravé jméno vám neřeknu, nechci vás o to přopravit. :)
Mám jen jednu pojmenovanou postavu, která má normální vlasy. xD (Thomase nepočítám, ten není důležitý a hned, jak se s ním setkáte, chcípne. xD Můžu to takhle klidně říci, protože nepočítám s tím, že bych před jeho smrtí zmínila jeho jméno.) A to jsou jestě normální jen barvou, ne střihem... no, nevím, jestli bych je nazývala normální. xD Zas tak hrozné nejsou, ale nemyslím si, že by je tak ve skutečném světě nosil někdo mužského pohlaví. xD (I když to ty Timovy taky ne... :D)


(PS: Příště napíšu o Iksovi. O něm toho napíšu hodně. Můžete se těšit... :D [Ale pokud nemáte aspoň trochu zvrhlý smysl pro humor, tak se radši netěšte. xD])

Salma - základní kámen všeho

30. dubna 2010 v 21:14 | KaThea

Ehm... Salma není kámen, kdyby to náhodou někoho napadlo. xD
(Nejdřív kecy, pak obrázek, protože ten obrázek jsem perfektně zkazila :D)

Salma je kouzelnice. Nakreslila jsem ji hlavně proto, abych si ucelila představu o jejích vlasech (a taky abyste si je lépe dokázali představit vy). V příběhu se moc nevyskytuje, ale to neznamená, že není důležitá. Jak říkám, ona je základ všeho. (Poprvé se s ní setkáte ve druhé kapitole, pak to plánuju až někdy v jedné třetině a potom asi až na konci... Ano, už mám dokonce vymyšlený konec! :D Tak trochu... vlastně jen trošku... :D Ale jeden konec mám vymyšlený skálopevně. [Ono to jaksi má dva konce... Jde tam vlastně o dvě věci. O Kala a... o Kala. xD Ten děj, který jsem vymyslela dřív, se týka jen jeho osobně, ten druhý děj, který ještě potřebuje hoooodně domyslet, se týká jeho úkolu. Aspoň trošku to chápete, ne? :D]) To ona může za to, jak teď Kal vypadá (ano, opravdu si to neudělal sám, chudák. :D Tedy, ve skutečnosti za to můžu já, ale neříkejte mu to, on si myslí, že za to může Salma. XD).Salma
Tu pusu jsem opravovala snad milionkrát! Vážně hrozně mockrát... pořád jem ji kazila. Nanesla jsem na ten obličej tunu bělítka (ale předtím jsem vždycky oškrábala předchozí vrstvu). Nakonec jsem radši nechala tohle, protože jsem to nechtěla ještě více zkazit. Na počítači se mi to podařilo trochu opravut, aby to nebylo tak vidět. Když se nedíváte na tu pusu, tak to snad není tak hrozné, ne?
To, co má ve vlasech, jsou pírka a korálky, kbyby to někdo nepoznal.
 
 

Reklama