Trojčata v akci

Trojčata v akci - 3. kapitola

2. května 2009 v 14:35 | Katk@
Měla jsem to napsané už před týdnem, ale nechtělo se mi to přepisovat do počítače, promiňte... Ale teď to tady máte! :)
A momochocdem, asi brzy nakreslím nějaký ůvodní obrázek, protože v nadpisech se špatně orientuje, ale takhle uvidíte obrázek a řëknete si: ,,a hele, jsou další Trojčata!" :) Už jsem začala kreslit hlavní postavy Džungle. Chci je nakreslit všechny čtyři an jednom obrázku, zatím mám Carolu a Karla (ne že bych je měla nejradši, to spíš naopak, ale začala jsem je prostě kreslit od leva) a Marina mám na jiném papíře, takže ho budu kreslit ještě jednou. Jediného Nikolase jsem ještě nenakreslila, ale to nebude problém, mám o něm docela jasnou představu.

Trojčata v akci - 2. kapitola

23. dubna 2009 v 15:05 | Katk@
Psala jsem to celé nejdnou, trvalo mi to asi hodinu a půl (to se nezdá, ale trvá to slouho, než to přepíšu do počítače) a teď tak tak stihnu autobus...

Trojčata v akci - 1. kapitola - povídka

20. dubna 2009 v 15:04 | Katk@
Takže, tady je přepsaný 1. díl komixu Trojčata v akci do povídky. Jak už jsem psala, určitě nebudete litovat, až si to přečtete.

Kde to vlastně začalo? Dalo by se říct, že to začalo, když slavily Nikola, Tereza a Martina své čtrnácté narozeniny. A nebo to začalo, když se ta trojčata narodila? Protože kdyby se nenarodila, nebyl by ani tento příběh. Mohlo to ale začít mnohem dříve, když se narodil pan Černý. A nebo když se rozhodl na jakou se dá cestu… Těch začátků je nekonečně mnoho. Ale my začneme v okamžiku, kdy se pan Černý přistěhoval vedle trojčat…

Rozhodnuto... změna

20. dubna 2009 v 14:58 | Katk@
Takže jsem se definitivně rozhodla. Trojčata v akci nebude komix, ale povídka. Už mám napsanou 1. kapitolu, tak ji sem hned jdu dát. Až si ji přečtete, určitě nebudete litovat. Ze všech svýh příběhů to mám jednoznačně nejlépe promyšlené, vymyslela jsem to už dávno, a nakreslit to jako komix, to mi připadá jako plýtvání nápadem. Už mám dokonce v hlavě trošičku načrtnuté i Trojčata v akci II a Trojčata v akci III! Teda nemám to ani moc načrtnuté, ale mám aspoň nápad.

Trojčata v akci - 1. díl - komix

24. února 2009 v 19:40 | Katk@
Doufám, že to po mě přečtete...XD
Trochu se to leskne, ale lepší než předchozí obrázky.
Všimněte si, že když mluví víc lidí, jsou ty bubuliny očíslované, abyste věděli, kdo co řekl první.

Klik!!

 
 

Reklama