Všechny barvy duhy

Všechny barvy duhy - strana 3

6. ledna 2010 v 18:00 | KaThea
Po hooodně dlouhé době jsem konečně nakreslila pokračování komixu! Jak Q začala kreslit komix, dostala jsem chuť taky nakreslit komix. Chtěla jsem vymyslet něco nového, ale nepodařilo (nechtělo) se mi vymyslet nic jiného, tak pokračuju ve starém komixu.

V tomhle díle se seznámíte se Sindy. Vypadá, že je namyšlená blondýna, tak vás chci vyvést z omylu (teda blondýna je, ale namyšlená není :D).

Všechny barvy duhy - strany 1, 2

20. září 2009 v 20:56 | Katk@
První dvě stránky novéno komixu výjimečně ve skvělé kvalitě. Byla jsem totiž u taťky a on mi to naskenoval na svém nepříliš kvalitním skeneru. Nejdřív jsem se to šestnáctkrát pokusila vyfotit, ale ani jednou se mi to nepovedlo tak, aby se to nelsklo a zároveň to bylo čitelné.
Na těchto dvou stránkách se seznámíte pouze s Martinem, Laney a Cassidy.
Je mnoho způsobů, jak kreslit mangu, takže je dost velká pravděpodobnost, že tohle manga je. :)
Doufám, že to po mně přečtete.

Komix Všechny barvy duhy - obrázky hlavních postav

20. září 2009 v 20:38 | Katk@
Ach, ten název... já vím, je divnej, ale mě nic lepšího nenapadlo. Tak nějak to se to nejvíc hodí. Komix bude pravděpodobně fantasy (jak jinak...) a akční (jak jinak...).
Na papíře nebyli nakresleni takhle, to já jsem si je v počítači seřadila, jak správně mají být (podle barev duhy). Můžete snadno poznat, kdo je pesimista a kdo optimista. ;) Je to půl na půj, ale to je náhoda, já si to nijak nerozdělovala jako: někdo musí být odvážný, někdo zbabělý někdo hodný... atd...., ne, já si je nakreslila a podle toho, jak vypadali, takovou měli povahu. Ani při tom kreslení jsem to nijak nerozdělovala, můžete si všimnou, že nikdo nemá zelené očí a naprostá většina má oči hnědé, nakreslila jsem prostě vždy ty oči, které se k nim hodily. U Sindy nedejte na první dojem, ona možná vypadá jak nějaká namyšlená barbína, ale vůbe není, ona nemůže za to, že je hezká. Zezačátku se nebudou všichni znát, budou pravděpodobně rozděleni do tří zkupin. Tři... dva... jedna... start! xD Tím chci říct, že spolu budou Martin, Laney a Cassidy, dále Sindy a Richard, a Leah pravděpodobně nebude znát nikoho, ale možná je ještě nějak přeskupím...
První obrázek Martina naleznete zde (počítačový expert nejspíš nebude).
Ach, ta jména... Richard i Martin se zdají jako česká jména, ale i angličani mají taková jména - anglicky by se četla nejspíš "Ričrd" a... "Mátyn"? Já nevím, můžete to číst česky. xD
To, že Cassidy není jméno, ale souhvězdí, nebo hvězda, nebo co ta vlastně je, mi řekla ségra až příliš pozdě. xD No co, proč by se nemohla jmenovat podle souhvězdí? :)
Já vím,že Richard vypadá jako holka a Leah jako kluk, ale je to naopak, jasný?
Laney možná ani není anglické jméno, znám ho z nějakého filmu. Čti "Lejny", nebo "Lejný", nejsem si jistá...
Už mám nakreslené a naskenované první dvě stránky, možná je sem stihnu dát ještě dnes. (nemyslete si, že mám skener, to mi jen vyjímečně naskenoval taťka na svém skeneru)
 
 

Reklama