Zápisky ze života (neboli denníček) - (ne)zajímavé události z mého života

Problémy s počítači

17. června 2010 v 18:58 | KaThea
Včera jsem půl dne stahovala jeden díl FMA... a když se stáhnul, nešel v žádném programu otevřít!! X_X
Zase se nemůžu doma dívat na anime... protože na jednom počítači nejde zvuk a na druhém net. :D Tak jsem to chtěla na jednom počítači stáhnout a na tom druhém se na to podívat. Jenže to nefunguje! Zkusím to stáhnout ještě přes jiný odkaz... Ale radši bych se dívala na Black cat. Jenže nevím, kde to stáhnout a nechce se mi hledat. xD

Jeden počítač se nám už vrátil z opravny... jenže to je ten, na kterém nejde net.  Dali jsme ho opravit nějakému otcově spolupracovníkovi, protože se někdy sám vypínal a nakonec už nešel vůbec zapnout. Měl ho tam víc jak měsíc a já už mu začala říkat "ten, co nám šlohl ten komp". :D A víte co je nejlepší? Když jsem ho dneska ráno zapnula, abych zkusila, jestli na něm jde FMA, vypnul se zase! Tak na co nám ho na ten měsíc a půl ukrad?!!

Edit: Jupíííí, funguje tooooo, funguje toooo!!!! :D Stáhla jsem to z jiné stránky, stahovalo se to jen 20 minut a navíc to funguje!!! Proč já baka to stahovala včera přes torrent, když je to tak pomalé?! To je skvělé, mám jeden díl FMA stažený za čtvrt hodiny a můžu se dívat! :) Doufám, že to na druhém počítači půjde spustit...
Edit 2: Jooo, vážně to funguje!! Kyyyyaaaa, já mám stažené FMA!!! A jen za čtvrt hodiny! Takže si to vždycky stáhnu a pak se na to budu na druhém počítači dívat! Musím si stáhnout ještě 43. díl, ten byl super! Stáhnu si to všechno a dám si to na flasku! Ne, to se mi tam nevejde. :( Mohla bych si to vypálit na CD (ale nevím, jak se to dělá XD) a dívat se na to v televizi! Máme obrovskou televizi! Jůůů, to by byl zážitek! A víte, co udělám? Nevíte? Ale já jo. XD Dám si to do mobilu! Jooo! A když se budu nudit, budu na mobilu sledovat anime! Jééééé!!!
Radši už končím, píšu tu bláboly, ale já mám z toho takovou radost! Já slyšela znělku FMA! :D
A dám si to do mobilu! Pokud nebude stávkovat. On si totiž dělá, co chce. :D Někdy jde připojit k počítači, někdy nejde... Jednu chvíli s ním dokonce nešlo volat, ale pak se to nějak spravilo. :D No prostě si dělá, co se mu zrovna zlíbí. :D
Edit 3: Asi jsem se ještě závislosti nezbavila, protože jsem měla absťák. :D
FMA se mi do mobilu dát nepodařilo. A to jsem se o to pracně pokoušela. :( Ale konečně jsem našla na stažení Black cat!! Tak já se jdu dívat. :D

Btw, dneska jsem byla na školním výletě v Terezíně... Ale o tom napíšu později, až od někoho seženu nějaké fotky. 


+ bonus
Je zbytečně kvůli tomu zakládat nový článek, je to jen taková školní čmáranice... tak to přidávám sem.
Tim
Nejde to moc poznat, ale má to být Tim... Hrozně se mi líbí jeho výraz. :)

Tak to je asi tak vše, Vážení. :D Sayonaraaaa! :D (Někde jsem četla, že se to používá spíš ve smyslu "sbohem"... ale já nevím, jak se japonsky loučit jinak.)

Mám cenu vůbec takové deníčkové zápisky psát? Zajímá to vůbec někoho? (Anketa. Všimněte si, jakou možnost dává pesimista jako první...)

Urážky

16. června 2010 v 15:23 | KaThea
Jedna moje kamarádka má ve zvyku pořád urážet mé oblíbené anime postavy. Na, to že neustále uráží L-a (a navíc nedokáže pochopit, že ta, co miluje L-a, nejsem já, ale druhá kamarádka), jsem si už zvykla, ale "velká železná příšera"  už bylo moc!

Začněme od začátku...
Té, o které jsem mluvila, budeme říkat A, druhá kamarádka je B.
Zdá se zcela neuvěřitelné, že by se B mohlo podařit přemluvit A, zarytou odpůrkyni anime, aby se na nějaké podívala. Věřte nebo ne, stalo se to. A už viděla celý Ouran High school host club (a já jenom třináct dílů! Nee, není možné, aby ona viděla nějaké anime, které já ne! Musím se snažit! Ale já se zase nemůžu dívat na anime... :( ). Teď hledá nějaké další anime, ale zatím žádné nenašla. Nemůžu jí žádné doporučit, protože mě baví úplně jiný typ anime než ji. 
Každopádně asi zaslechla, jak pořád mluvím o Full metal alchemist, a dneska na mě vybafla s tím, že se dívala na první díl "Protézáka" (tak říká Edovi X_X). Nelíbilo se jí to. Říkala něco ve smyslu, že tam "Chodili v kruhu a pak se tam objevila velká železná příšera a mluvila." Pár sekund mi trvalo, než mi to došlo... a pak ŠOK! Hrozně jsem křičela. "To byl Al!!! Chudáček Al!! Taková urážka!! Velká železná příšera..."
Já jsem hysterická, když se mluví o anime. :D Normálně moc nemluvím a hodně věcí, co mě napadnou, neřeknu, ale když přijde řeč na anime, teprve se odvážu.
(Teď mi došlo, že se asi dívala na FMA 1, což jsem já neviděla, takže nevím, co se dělo v prvním díle... Možná tam opravdu chodili v kruhu. XD)
Chudáček Al!! Velká železná příšera!

Taky dneska říkala o L-ovi, že chodí v podřepu, jako by se mu chtělo na záchod. :D Já jsem jako už zvyklá... ale "velká železná příšera" bylo příliš! O tom jsem sem musela napsat. :D

Ona mi to snad musí dělat schválně... Úplně o každém klukovi, kterého nakreslím, říká, že vypadá jako holka. X_X Na to už jsem si zvykla, ale stejně se vždycky vztekám (zvlášť, když řekla o Ranyovi "ta je pěkná"... Taková urážka Ranyy!). 

Hehe, doufám, že už na můj blog nechodí... Musím rychle napsat nějaký článek, ať si tohohle nevšimne. :D

Manga je taky umění! (A já za to zaplatím životem...)

10. května 2010 v 21:36 | KaThea
Dneska jsme ve výtvarce (kroužku) kreslili zase něco pořádně zábavného... Mě to nejvíc baví, když kreslíme lidi (i když minule mě to taky bavilo a to jsme lidi nekreslili).
Nebudu zabíhat moc do podrobností (ale mě se to velmi líbí), však to za dva měsíce uvidíte, až nám ty obrázky rozdají (To mi připomíná, že bych mohla zveřejnit obtrázky z minulého roku. Některé by za to opravdu stály.).
Nejdřív nás učitelka vyfotila a pak jsme podle toho měli nakreslit obrázek v pop artovém stylu, jakoby ve stylu komiksové postavy... (NENÍ to autoportrét, protože po nás učitelka nevyžadovala přesnost, ani aby se nám to moc podobalo, takže mám menší nos a větší oči a celkově vypadám mnohem hezčí...) Přemohla jsem se nekreslila mangu, protože to by mě učitelka zastřelila rovnou na místě a ne až později... Učitelé výtvarky totiž prý nemají mangu moc v lásce... Nepovažují ji za umění...
A teď přijde kámen úrazu. Měli jsme k tomu totiž dopsat bublinku s textem, nějakým poselstvým, které chceve vykřičet do světa... (mladší [o hodně mladší] skupina před námi tam často psala nějaké ekologické poselství, ale mě to přišlo ohrané, když už to tam psali oni, tak jsem chtěla něco jiného...) A já (víte o tom, že se nemůžu dívat na anime??!!! Je to k zbláznení!!  [Dokonce mě to nutí psát několik vykřičníku za sebou, což dělám jen ve velmi vyjímečných případech.]) strávila víkend u taťky sledováním Full metal alchemist (7 dílů) a Kuroshotsuji (3 díly) (cože, já jich viděla 10? O_O), takže jsem jen těžko dokázala myslet na něco jiného (a kreslit něco jiného... momentálně pracuju na kresbě Envyho. :D) a nenapadlo mě nic jiného, než do té bubliny napsat "MANGA JE TAKY UMĚNÍ!" ... A taky jsem to udělala. :D
Když jsem to tam psala, přišla učitelka a já si ten nápis zakrávala a ona řekla, že se na to teda podívá, až odejdu. :D Uff... To mě zachránilo před jistou smrtí na místě. :D Dopsala jsem to, sebrala své věci a rychle zdrhla. xD Nechtěla jsem s ní o tom diskutovat (nerada se s někým hádám... já i nerada vůbec s někým mluvím).
...ona mě zabijeee...! Nechci přístě slyšet tu přednášku... :D Doufám, že to nebude moc komentovat.  A doufám, že se někdo postaví na mou stranu...

PPPS: Do pr****, co je zač ta holkaaaaaa???? [Here] Vím, že byla v první verzi FMA, že se jmenuje Wrath (a co se stalo s Vůdcem? Vždyť ten je Wrath!) a že je homonculus, ale co je, sakra, zač? (A co má s Envym?!)
PPPPS: OK, už s tím přestanu. xD

Nikdy není příliš brzy!

7. května 2010 v 22:17 | KaThea
Nikdy není příliš pozdě. Nikdy není příliš brzy!! Na to nesmím zapomenout! Napíšu si to na zeď! Ne, to by mi asi neprošlo. :D Napíšu si to na stůl! Odtamtud to jde aspoň smazat. Nikdy není příliš brzy! Jak jsem si to jen mohla myslet? "Jsem příliš mladá na to, abych se snažila napsat skvělý příběh..." Kecy! Jsem jen líná a chybí mi motivace ke všemu (pro mě je hrozně těžké najít nějakou motivaci. Vždy volím radši jednodušší cestu.)! Vím, že ve svém věku nemůžu napsat dokonalý příběh, ale to neznamená, že se o to nemusím snažit! Upřednostňuji kvantitu před kvalitou... Ne, nedá se to říct takhle. Já jen potřebuji vidět výsledek své práce, jinak ztratím motivaci. Hrozně snadno ztrácím motivaci.

Zakazuji si psát.  Zakazuji si psát, dokud to pořádně nepromyslím. Musím psát jen, když budu předem vědět, co chci napsat a ne, že si to jen tak otevřu a napíšu první větu, co mě napadne (to můžu dělat taky, ale až potom, co budu vědět, k čemu směřuju). Nechci zkazit další povídku jako ZM tím, že budu psát bez toho, že bych věděla, co se stane další den. (Yone, tys mě snad nakazila! :D Ne, za tohle může Dix... A FMA, protože mě to napadlo, když jsem poslouchala závěrečnou znělku a došlo mi, že je to skoro tak dokonalé jako Death note.) Tento zákaz se nevztahuje na ZM, jeho začátek je už tak zmrvený, že to nemůžu zkazit ničím, co napíšu teď. Ale taky by to nebylo špatné, kdybych se snažila trochu lépe si ZM rozplánovat.
ZM je děsně mizerná povídka... Ano, řeknu to takto na veřejnosti.

Tu novou povídku mám ještě šanci nezkazit. Protože je nová. Neřekla bych, že má nějak geniální příběh, ale na lepší ještě nemám. Jednou ho snad napíšu. Teď se musím snažit napsat to nejlépe, jak zatím dokážu. O příběh mi stejně moc nejde. Mně jde spíš o ty postavy, ne strhující děj. A taky o počáteční nápad. Vždycky mám dobrý počáteční nápad, ale nemám děj. Na tom to vždycky stroskotám. Teď mám křehkou kostru příběhu. Ta druhá část potřebuje ještě hodně promyslet. ... Sakra! To jsem si to zavařila! Proč jsem si tam musela dát časový limit?  Nejsem dobrá v plánováním předem! Tak proč musí být druhá část dlouhá přesně měsíc? To nedokážu! Ne, musím si říkat, že to dokážu!  Potřebuje to ještě hodně promyslet. Musím přesně vymyslet, co se stane každý den. Ne, to nedokážu... Ale dokážu, sakra! Bude to velká zkouška... Ale já se nesmím vzdát! Achjo, nastavila jsem si laťku příliš vysoko, což nemám ve zvyku. Ale já to nesmím vzdát! Pro Kala! Pro Tima! Pro Ikse! Pro Woem! A všechny budoucím postavy... Tuhle povídku dopíšu! (Neříkám, že ZM nedopíšu, to musím dopsat taky. Pro Jeronýma! Karinu! A tak dál... :D)
Už bych ten název měla konečně napsat... Mám ho vymyšleným ale chtěla jsem ještě vymyslet lepší. Proto jsem ho nikdy neřekla ani nenapsala, abych si na něj nezvykla. Ale stejně jsem prohrála, i když jsem si ho jen myslela. (Proti komu jsem prohrála? Proti vlastnímu mozku. xD Dneska mě zase pěkně naštval. :D) Ale kdybych ho vyslovila, prohrála bych rychleji. Už nemám jinou možnost. Budu tomu ten název muset nechat. A napsat ho sem. No tak dobře... té povídce říkám Kopie, protože mě nic jiného nenapadlo... (Pochopíte to přečtění druhé kapitoly.) A nejlépe to vystihuje, o čem ta povídka je.  Stejně je to debilita... Ne, to jsou Špatné myšlenky! :D Takových se musím vyvarovat (to bude těžké, protože na mě útočí pořád).

Ufff... A teď ještě pár slov o Iluzi (ta povídka, co ji nechci dávat na blog). Mě osobně se tento příběh líbí asi nejvíc. Na ni se zákaz taky nevztahuje, protože si nemyslím, že bych ji potřebovala nějak promyslet. Myslím, že bude asi třikrát kratší než ZM. Žádný komplikovaný děj a přitom myslím, že se byde vyvíjet úplně jinak, než byste si na začátku mysleli. Nechci říkat, že nebude nikdo tušit konec. (Omg, asi umřu, teď jsem si uvědomila, že sem chodí kamarádka a že se tu možná ještě objeví její kamarádka, které dala adresu... Ne, že by v tomhle článku bylo něco špatného, ale je to strašlivé pomyšlení! Sakra, teď jsem se prozradila! Ona mě provokovala schválně a já se snažila dělat, že mi to nevadí! Ale myslím, že takto dlouhý článek celý číst nebude. :D) ... Víc vám toho k Iluzi zatím asi neřeknu. Další spoilery příště. :P:D Radši ten dlouhý článek už ukončím.

Edit: Asi jsem to špatně řekla. Ne, já si to špatně myslela. Já budu psát, ale jen, když budu vědět, co se má stát na pár dalších stránkách. Protože když nemám vymyšlené, jak má tato část skončit, skončí to katastrofou (viz ZM nebo 43. stránka Kopie). Myslím, že ta křehká kostra příběhu stačí. Samozřejmě to budu dále promýšlet. Ale přitom budu i psát. Ale tento zákaz si opravdu dám, až začně ten měsíc. Protože to bez rozplánování do každého detailu opravdu nedokážu napsat.
Takže mě nemusíte zabíjet. :D Myslím, že dalších pár stránek mám dost rozplánovaných na to, abych mohla psát dál. Myslím, že bez Kala bych dlouho nepřežila.


PS: Všichni, kdo viděli FMA ,tohle musíte vidět! :D (Já hlasovala pro Hudgese. Ten třetí jeho obrázek mě dostal! :D Ale teď bych asi volila radši Envyho. Envy je taky dokonalý!:D)
PPS: Pod článkem je důležitá anketa. Já vím, že o všechn anketách píšu, že jsou důležité... tak jsou prostě všechny důležité. :D Moc vás prosím, odpovídejte upřímně. Myslím to vážně. Je pro mě důležité, abych dostala upřímné odpovědi.

Papír + pero = obrázek xD

27. dubna 2010 v 18:04 | KaThea
Kdyby vás to náhodou někoho zajímalo...
... tak jsem se dostala na oba gymply.
Ale  asi půjdu na ten lehčí. Na co by mi bylo se čtyři roky celé dny jen učit, abych pak mohla jít na dobrou vysokou a zase se pořád jen učit? Ne, že bych nechtěla jít na vysokou, ale nechci přijít o X let života kvůli učení. (Já mám totiž někdy trochu zvláštní pohled na život. Když nedělám něco užitečného, nežiju.) Tak. Jdu na ten lehčí a hotovo! Lidé se tváří, jako bych se chtěla bůhvíjak flákat, ale každý gympl je těžký, sakra! Mezi školami, na které jsem podala přihlášku, nebyla žádná lehká. Tenhle gympl byl z těch tří škol asi nejlehčí. Ale pořád to není to samé, jako kdybych chtěla jít na nějakou školu pro trojkaře!

Nechtěla jsem, aby se to někdo dozvěděl... ale je to celkem pěkná kuriozita. :D Já jsem umělec tělem i duší a jsem schopná kreslit na cokoli! :D Tohle je důkaz jednoduché rovnice papír přede mnou + něco na psaní v mé ruce = obrázek. :D
Na tom lehčím gymplu jsme měli na češtinu strašně moc času... Ještě ho neuběhla ani polovina a já měla už hotovo. A jak jsem se nudila... tak jsem si ten papír... trochu... vyzdobila. xD Tu učitelku to asi trochu naštvalo, pevně doufám, že mě nebude učit. Doufám, že o tom neřekla moc lidem. :D Ale žádné body mi za to neodečetli (vím to, protože jsem to pravopisné cvičení měla kompletně bez chyby).
Už nikdy nic takového neudělám, za ty nervy to nestojí. :D Na důležité dokumenty je lepší nekreslit. :D
Možná jsem měla radší jít na uměleckou... :D

Už nejsem v takové anonymitě

27. dubna 2010 v 17:45 | KaThea
Připadalo mi to nefér... Že ostatní mají na internetu fotky a já ne. Přišlo mi to nefér vůči ostatním, že moji fotku nemůžou nikde vyšťourat, když nikde není. :D Když člověk hledá, může na internetu najít fotku skoro každého... Když se dívám na seznam mých oblíbených blogů, viděla jsem fotku šesti z nich (z 14). Kdybych opravdu hledala, mohlo by jich být víc.
No prostě, rozhodla jsem se, že vyvoleným taky umožním spatřit mou pravou podobu.
... Vy všichni vyvolení nejste. :D Snad jste si nemysleli, že dám svou hroznou tvář na blog? :D
Dala jsem svou fotku aspoň na facebook (i když tam jdu tak dvakrát za měsíc). Ti, které mám v přátelích mají právo vidět mou pravou podobu. Měla jsem to vlastně udělat už dávno.
Ale jako KaThea tam nejsem, takže mě nenajdete. :P :D
Nechci aby mě vidělo zbytečně moc lidí... Já se za svou podobu stydím... Za všechno na sobě se stydím.....

Článek o všem možném

21. dubna 2010 v 21:00 | KaThea
Do tohohle článku chci vecpat vše, co jsem sem chtěla v poslední době napsat. :D

Našla jsem způsob, jak číst knihu a učit se zároveň. xD Chtěla jsem se na přijímačky naučit ruhy zájmen, protože zájmena mi dělají prioblémy. Může se tam objevit úkol "najdi v textu všechna zájmena a urči jejich druh". (Dřív jsem doufala, že tam nebude, ale teď už mi to nevadí, protože jsem se to už naučila. :D) Když jsem se trochu naučila, co je to za druhy, potřebovala jsem věty, ve kterých bych je mohla určovat. No a... Poslední kontinent byl po ruce... hehe... :D Prostě jsem si vždycky přečetla větu a pak hledala zájmena.
Pokud se ale nechcete učit češtinu, tak vám tenhle způsob učení nijak nepomůže. :D

Když už jsme to načali... Zítra dělám přijímačky... Hehe... to je brzo! xD Já jsem vážně vadná, protože se moc nebojím. :D Dokonce se  docela těším, abych už to měla konečně za sebou a nemusela se učit. A taky se těším, že ve čtvrtek a v pátek nepůjdu do školy. :D
Ne, že by to nebylo důležité... Ono je to právě důležité tak, že si to radši nepřipouštím. :D Spoustu věcí řeším tak, že je prostě neřeším. :D To je taky řešení! :D Moje oblíbené. :D
A jestli vás třeba napadlo mi držet palce nebo podobná pitomost, tak se nemusíte namáhat. Já o to nestojím. Řekněte mi, k čemu mi to bude? Nějaký logický důvod? No? K ničemu! Nepomůže mi nic kromě kromě kalkulačky (která je zakázaná), tabulek (které taktéž nejsou povolené) nebo našeho matikáře, který by mi nakukoval přes rameno a radil mi (o tom se nic nepsalo). :D (Lizzie dostala lopatou (imaginární xD) za to, že přesmé varování řekla, že mi bude držet palce, tak pozor na to! :D)
Ale nevím, na který gympl mám jít. Každý říká něco jiného. Na tom těžším se prý musí pořád učit a je tam prý hrozně pitomá zástupkyně. Ale když jsem mluvila s jednou holkou, co tam chodí, říkala, že to prý není tak hrozné a že by na ten lehčí nešla ani za nic. Říkala, že jestli se chci dostat na dobrou vysokou, mám jít na ten těžší a jestli se chci spíš bavit, tak na ten lehčí. Já chci oboje a zároveň nechci ani jedno. Já chci psát! A to se asi do kategorie zábava nepočítá (za zábavu se podle mě počítají pařby a takové věci).  Chci mít dost času na psaní. Ale taky se chci dostat na dobrou vysokou. Já nevím. :( Doufám, že se dostanu jen na jeden gympl!

Dneska jsem dostala svou první dvojku z matiky za tohle pololetí! Úspěch! :D Ta dlouhá řada jedniček mě už štvala. :D ... No co na mě tak koukáte? Já nemůžu za to, že ve třetím čtvrtletí devítky bereme tak primitivní učivo!

Té nejnovější povídky mám už 34 stránek, ale přestává mě to bavit. Po dlouhé době jsem zase vytáhla ZM a napsala jsem asi pět řádků. :D Ale zítra napíšu víc. Hm, myslela jsem, že o tom bude mnohem delší odstavec, ale nechce se mi o tom rozepisovat.

Nudila jsem se na počítači, tak jsem hledala nějaké obrázky bishíků. :) Byli samozřejmě hezcí, ale žádný mě příliš nezaujal. Kromě jednoho. Na toho jsem chvíli čuměla. Není nijak zvlášť hezký, ale mě z neznámého důvodu hrozně připomněl Lea. Jak jsem se na něj podívala, měla jsem pocit, že hledím do očí o pár let staršímu Leovi. Nevěděla jsem, že Leo bude jednoho dne tak hezký. xD Možná by jen měl mít trochu zelenější oči... On je má tak nějak hnědozelené. No, obrázek zde.
Achjo... Nemůžu se dívat na žádné anime. :( *fňuk* Jeden počítač je v opravně a na ruhém najednou nejde zvuk. :( A bez zvuku to není ono. To z toho nemám zdaleka takový zážitek. Vynahrazuju si to Full metal alchemist mangou. :D

Myslela jsem, že jsem v angličtině dobrá. Byla jsem... před dvěma lety. Ale teď mám pocit, že jsem se za poseldní rok skoro nic nenaučila. :( Zjistila jsem, že mám v angličtině

velké

mezery.
(Ano, až tak velké. xD)
Rozhodla jsem se, že se budu učit anglicky. Na lidech je jakýsi kurz. Já ho ale teď nemůžu dělat, protože v rozřazovacím testu je jedno cvičení na poslech a mě nejde zvuk.
Abych si zmenšila mezery, budu číst anglickou mangu (Kuroshitsuji xD) a dívat se na anglické anime (Hetalie. Výhodou Hetálie je, že jeden díl má jen pět minut, takže i kdybych překládala každou větu, nebude mi to trvat déle, než normální díl anime).

To je asi tak vše.

P.S: Velké sčítání lidu dopadlo lépe, než jsem čekala. S takovou bych se možná nemohla bát zveřejňovat tu povídku, co jsem ji radši zveřejňovat nechtěla. :D

Dary moře s kuskusem

16. dubna 2010 v 20:43 | KaThea
Nevím, co jsem si myslela, když jsem si jako oběd na dnešní den zvolila "Dary moře s kuskusem". Myslím, že jsem to udělala proto, že si Áďa stěžovala, že bude asi jediná, kdo si ten oběd zvolí. A taky jsem chtěla vědět, co je to kuskus. :D

Zdálky to vypadalo trochu jako rizoto... Ale když jsem si šla sednou, čuměla jsem na to jídlo, jako by mě chtělo samo sníst. V tom jsou chobotnice...!

Nedivím se, že to pojmenovali "Dary moře s kuskusem", protože "Málé chobotničky v jakýchsi měkkých kuličkách připomínajících rýži polité podivným kečupem" by si nikdo nevzal...

Nejdřív jsem jedna salát. Ten z toho všeho byl jediný poživatelný. Ten kečup byl vážně divný. Přebíjel ostatní chutě. Ale nebyl zas tak špatný. Potom jsem ochutnala i to, co vypadalo jako rýže. Bylo to divně měkké a nechutnalo mi to, protože na to nejsem zvyklá. Pak jsem chvíli držela na vidličce jednu chobotničku, ale neodvážila jsem se ji sníst. :D Pak jsem ji uřízla jedno chapadlo a rychle ho sežvýkala. Zdálo se mi, že chutná trochu jako kuře, tak jsem se po chvilce odvážila ochutnat ještě jednu. I když je fakt, že trochu jako kuře chutná skoro každé maso.
Jak jsem tak na ty chobotničky v "rýži" koukala, napadlo mě je rozpitvat. xD Napadlo mě to proto, že jsem dneska ve škole vymýšlela novou postavu do povídky... Je to psychopat, co hrozně rád něco pitvá. :D ... No co? xD Snad ode mě  nečekáte, že budu mít normální postavy? :D Já v každé své povídce musím mít šílence, jinak to není ono. :D
Ale uvniř té chobotničky nic zajímavého nebylo. Byla moc malá na to, aby v ní byly vidět nějaké vnitřnosti. Ale jedna učitelka mi řekla: "Ty to tam snad pitváš nebo co?" :D Já jí samozřejmě neřekla, že jo, jen jsem se zasmála. :D

Nakonec jsem vzdala pokusů se naobědvat a odnesla jsem to.

Příště už si nikdy nedám jídlo, které si podle názvu nedokážu představit! To byla cenná zkušenost! Na pondělí mám "Sekaná pečeně, brambor, kompot, vitamínový nápoj", to přesně vím, co je! Tedy nejsem si jistá, jestli to bylo napsané přesně takhle, možná je tam místo kompotu nějaký salát, ale to rozhodně nebude nic jako "dary moře".

Na ICQ jsem psala Lizz, že píšu článek o školním obědě a že je to fakt síla. A ona na to: "co sis dala? chobotničky? :D" Z toho jsem nemohla. xDD
"xDDDDDDD A víš, žes to uhodla? xDDD"
"xDDDDDDDD cože?! :D omj :D pomoc :D"

Radím vám, nedávejte si a školním obědě žádná jídla, která zní jen trochu exoticky! Nikdy nevíte, co se z toho vykube!

Postoj chemikářky k matematice :D

8. dubna 2010 v 21:06 | KaThea
(Dneska jsem tři hodiny psala novou povídku... Ne najdenou! Nejdřív hodinu a pak dvě. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, teprve až mě přiliš bolely prsty. [Hlavně malíček... Hlavní hrdina by byl dobrý spisovatel, on totiž v pravém malíčku nic necítí, tak by mohl psát celý den. :D] To je poprvé, co jsem dneska na počítači [to, že jsem ségru požádala, aby se mi jen mrkla na blog, se nepočítá :D]. To je u mě neobvyklé, už jsem dneska měla hodně možností sem jít. Ale já měla hroznou chuť psát. [Původně jsem na dnešek plánovala, že se budu chvíli učit na přijímačky, ale psaní má přednost. :D Ale měla bych se učit... Dneska mi přišel papír z jednoho gymplu a z toho seznamu učiva, co bych měla umět, se mi zatočila hlava... Vždyť hodně z těch věcí jsem už dávno zapomněla! Radši jsem ten papír ani nečetla.] Ale dost už vykecávání, přejděme k věci.)

Naše chemikářka je často celkem vtipná. :D Ne, že by to bylo úmyslně, ale ona je tak blbá, že se tomu člověk musím smát. :D Nechápu, kdo ji zvolil zástupkyní. Že by ředitelka? Ta je taky číslo. :D Jednou mě zapsala, že chybím, i když jsem nechyběla. :D (A nebo jsem si spletla den? Ale já fakt nemám pocit, že bych chyběla! Ale s mou hlavou není nic jistý. xD Ale možná na mě někdo volal a říďa si myslela, že jí někdo hlásí, že chybím... jo, tak se to pravděpodobně stalo.)

Chemikářka:"Co to tam píšeš?"
Žák:"Dějepis."
Chemikářka:"Tak to jsou věci, které máš dělat o přestávce, doma nebo při matematice."
Třída: xDDDD

Slyšlela jsem, že na všech školách jsou chemikářky blbé. :D Možná to bude těma výparama, co čichají. xD Normálně jednou nám dávala chemikářka čichat toluen a rakovinotvorný benzen. xD Nepochopím. :D Tohle by jí měl někdo zakázat. Kdo to kdy viděl, aby dávali učitelé žákům o vyučování drogy? xD

Naše chemikářka je prostě číslo. :D

Manga kresba není tak docela nerealistická

25. března 2010 v 19:30 | KaThea
Hm, vážně jsem ten článek měla napsat dřív; deníčkové zápisky by měl člověk psát, než to zapomene.
Dneska jsem viděla ženskou, co vypadala trochu jako postavička z mangy. :D Tedy... když byla mladší, tak tak rozhodně vypadala.
Nejdřív mě zaujal její široký obličej a to, že měla oči posazené skoro uprostřed hlavy, jak to bývá u postav shoujo mangy.
A pak tady byla její ofina*... Trčela jí tak hodně vysoko a dopředu, přesně, jak se to kreslí u mangy. Vidíte, manga účesy nejsou tak docela nereslistické! :D
Pokoušela jsem se tu ženu nakreslit, ale dopadlo to katastrofálně, tak to radši nezveřejňuju a musíte si vystačit s popisem.
(*Dlouho jsem si myslela, že je to afina... Minimálně v deseti jsem přišla na to, že se ve skutečnosti říká ofina. Nebo ne? :D Omg, pořád v tom mám zmatek. :D)
To je divný článek... A ještě kratší, než ten předchozí. Zveřejnila bych obrázek, ale blog.cz nespolupracuje. Doufám, že to brzy opraví.
 
 

Reklama